Kelebek Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımı Kampanyaları

117 views

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımları

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üretici olan Kelebek mobilya, Cumhuriyet yılından bu zamana kadar gelen bir firmadır.  Türkiye’nin ilk mobilya üretici olan kelebek mobilya yatak odası takımları yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla size birden çok seçenek sunuyor. Çıkarmış olduğu bir çok ürününde müşterisine geniş harekat etme alanı sunan Kelebek, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli koltuk takımları sayesinde mobilya ihtiyacınızı rahatlıkla giderebiliyor. Yurt içinde yaklaşık olarak 150’nin üzerinde mağazası bulunan kelebek mobilya, ayrıca yurt dışına yaptığı ihracat sayesinde uluslararası pazarda da oldukça önemli bir yere sahiptir. Daha fazla sizlerin de canını sıkmadan Kelebek mobilya indirimli yatak odası takımı kampanyaları hakkında detaylı bir bilgi verelim.

Kelebek Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımı Kampanyaları 2019

Kelebek Monema Yatak Odası Takımı

Monema Yatak Odası Takımı
Modern çizgilerln ve klasik bir tasarıma sahip olan monema yatak odası takımı; komodin,şifonyer,aksesvar dolabı, raf, dolap ve karyoladan oluşuyor. Bu muhteşem ürün estetik açısının yanı sıra temizlik konusunda da oldukça kolaylık sağlamakta. Bu modeli indirimli fiyatına 7.490 TL’ye alabilir taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek Melotis Yatak Odası Takımı

Melotis Yatak Odası Takımı
Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ve 2 farklı renk kombinin kullanılmış olduğu melotis yatak odası takımı odanıza ayrı bir şıklık katacak. Şık bir yatak odam olsun diyenlerin göz atması gereken ürünlerden bir tanesi. Şuan indirim fiyatından yararlanarak bu modeli 14.440 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek İlia Yatak Odası Takımı

İlia Yatak Odası Takımı
Yeni nesil bir tasarıma sahip olan ilia yatak odası takımının her modülünde farklı sürprizler yer almakta. En küçük ve dar mekanlarda bile kolaylıkla uyum sağlayacak olan bu model modern çizgileri ve rahatlığıyla oldukça dikkat çekmekte. Bu modeli almak isterseniz 6.200 TL vermeniz gerekmekte. Taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Kelebek Pino Yatak Odası Takımı

Pino Yatak Odası Takımı
Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan pino yatak odası takımı sayesinde huzurun ve uykunun keyfini alabileceksiniz. Sürgülü dolap kullanımı dar alanlarda size yer açıp yaşam alanınızda kolaylık sağlarken dolap içerisinde yer alan aydınlatmalar işlerinizi kolaylaştıracak. Fırsat ürünü olan bu modeli 5.930 TL’ye alabilirsiniz. Normal fiyatının ise 13.179 TL olduğunu belirtmemizde fayda var.

Kelebek Falter Yatak Odası Takımı

Falter Yatak Odası Takımı
Duygularınıza hitap eden bir tasarıma sahip olan falter yatak odası takımı mekanınıza şıklık ve ferahlık katacak. Doğal çizgilere sahip olan bu ürün ince ayak yapısı, gri çıtalarla taçlandırılmış duru dizaynı antrasit rengi bazalı yatağı sayesinde muhteşem bir uyum göstermekte. Fırsat ürünü olan bu modeli indirimli fiyatı ile 6.950 TL’ye alabilir taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın