Kelebek Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

379 views

Oturma gruplarında mükemmele ulaşmak ulaşmak, en kaliteli ve en dekoratif olanına sahip olmak istiyorsanız Kelebek Mobilya oturma gruplarından asla vazgeçmemelisiniz. Bir oturma grubunda olması gereken bütün özellikleri içinde barındıran Kelebek Mobilya’ya 2019 yılıyla birlikte yepyeni modeller eklenince size kalan sadece lüx konforun, yeni trendin ve kalitenin tadını çıkarmak oluyor.

Burada size sunacağımız modeller ve fiyatlar güncel olmayabiliyor. Firmalar bazen model ve fiyat değişikliğine gittiğinden sabit modeller ve fiyatlar sunmak mümkün olmuyor.

 Kelebek Mobilya oturma grubu modelleri 2019

Aşağıda yayınladığımız fiyatların güncel maliyetlere göre artış göstereceğini unutmayın.

Kilim Çamlıca Oturma Odası Takımı

Çamlıca Oturma Odası Takımı
Özel soft kumaşlarının kullanılmış olduğu Çamlıca Oturma Odası Takımı, kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Mavi rengini en güzel şekilde yansıtan bu model evinize girdiğinde sade bir hava katacak. Ayrıca yatak olma özelliğine sahip bu mobilya misafirleriniz geldiğinde sizi büyük avantaj sağlayacak. 3299 TL’ye bu modele sahip olabilir ve taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.

Kilim Oturma Odası Takımı Zigana Modeli

Zigana Oturma Odası Takımı
Mavi renginin farklı tonuyla karşımıza çıkan Zigana Oturma Odası Takımı, ince detayları ve modern çizgileri ile bizi adeta bambaşka bir dünyaya götürecek. İnsan sağlığına zarar vermeyen maddelerden oluşturulan bu muhteşem model evinize bahar havası katacak. Bu modeli indirimli fiyatına 2699 TL’ye alabilir ve 12 aya varan taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Kilim Oturma Odası Modelleri Göreme

Göreme Oturma Odası Takımı
Açık kahve ve krem renginin uyum haline yer aldığı Göreme Oturma Odası Takımı, eve ilk girdiğiniz andan beri dikkatinizi çekecek. Konfor konusunda oldukça iddialı olan bu model tüm iş yorgunluğunuzu alacak. Kilim mobilyanın yaptığı indirim sayesinde bu modeli 2399 TL’ye almanız mümkün. Taksit seçenekleri de bulunmakta.

Kilim Serace Oturma Odası

Serace Oturma Odası Takımı
Kahve renginin kullanıldığı Serace Oturma Odası Takımı, karşımıza deri bir kumaşla çıkıyor. Görünüşünden asla taviz vermeyen bu model konfor konusunda da oldukça iyi. Yatak olabilme özelliğine sahip olan bu modeli indirim sayesinde Takımı
2919 TL gibi bir rakama alabilir ve taksitten de faydalanabilirsiniz.

Kilim Mobilya Oturma Grupları Buca Modeli

Buca Oturma Odası Takımı
Pembe yastıkları ve krem renginin uyumu ile gözlere batan Buca Oturma Odası Takımı, oldukça şık desenlere sahip olan bu
model mekanınıza çok ayrı bir görünüm kazandıracak. Eviniz için ideal olan bu modeli Kilim Mobilyanın yapmış olduğu indirim ve kampanya sayesinde 3989 TL’ye alabilirsiniz.

Almile Oturma Odası Takımı

Almile Oturma Odası Takımı
2 adet üçlü kanepeden ve 2 adet berjerden meydana gelen Almile Yatak Odası Takımı, Kahve rengi ile odanıza canlılık katacak. Yatak olabilme özelliğine sahip olan bu model misafirleriniz geldiğinde işinizi kolaylaştıracak. Killmin indirimi sayesinde bu modeli 2949 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Özellikle sıradanlığı bırakıp farkılının ve tek’in peşinde olanlar bu birbirinden değişik ve güzel tasarımlara hayran kalacak. Siz de sıradanlıktan sıkıldıysanız mutlaka Kelebek mobilya oturma gruplarına göz atmalısınız. Her sene bir yenisi eklenen oturma grupları Kelebek Mobilya’da yıllar geçtikçe daha da mükemmele ulaşıyor ve müşteri kitlesini günden güne arttırıyor. Kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat ve huzurlu hissetmek istiyorsanız Kelebek Mobilya‘nın huzur dolu oturma gruplarının rahatlığında kaybolabilirsiniz.

Bu kadar iyi özellikleri bulunan ve neredeyse kusursuz sayılabilecek bir görünüme sahip Kelebek oturma grupları’nın fiyatını duyunca ise daha çok şaşıracaksınız. Modelden modele değişen fiyatlar hakkında net bilgi istiyorsanız tabiki Kelebek Mobilya mağazasına kısa da olsa uğramalısınız ama 3000 ile 6000 arasında değişen bir rakama sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Açık renklerin insan psikolojisinde olumlu etkiler yarattığını tüm uzmanlar söylerken Kelebek mobilya oturma gruplarının yeni trend olan 2019 modellerinde de genellikle açık renklerin ağır bastığını kolaylıkla söyleyebiliriz. Koyu renkler kullanıldığında da parlak olmasına özen gösterilmiş. Soluk renkler yerine cıvıl cıvıl rahatlatıcı renkler kullanılmış.

Konfor düzeyi ise bir öncekilere göre fazlasıyla arttırılmış olacak ki otururken kendinizi pamuk üzerinde oturuyor gibi hissedeceksiniz. Daha fazla mutluluğunuzu ertelemeyin ve bu şık modellere sahip olmanın keyfini çıkarın.

Her gün farklı markalar mobilya sektörüne giriyor, ancak “kalite” lafı geçince hangi markalar öne çıkıyor dersiniz. Başta “kelebek mobilya” olmak üzere, tepe home adıyla bilinen “tepe mobilya takip” ediyor. Özellikle kelebek mobilyanın neden 1. Olduğunu sorarsınız bize, 24 senenin tecrübesi deriz. Size yemek odaları olsun, köşe takımları olsun tasarımları ile size konforu ve tecrübeyi yansıtıyor. Özellikle, 2012 koleksiyonu mobilyalar göze çarpıyor. Keskin ve şık hatları sayesinde evinize harika bir görüntü sunuyor. Misafirleriniz hayran kalacak.

 

Aşağıdaki fiyatlar güncel değildir. Modeller örnek tasarımlar olması bakımından yayınlanmıştır.

kelebek-mobilya-iskandinav-tarzi-oturma-grubu

İskandinav tarzının asaletini yansıtan Ikarus; retro çizgileri, dayanıklı ahşap iskeleti, konfordan ödün vermeyen tasarımı ile çok değişik.

İNDİİMLİ TOPLAM
151 x 9 = 1.356
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.

kelebek-mobilya-ac-yat-oturma-grubu

Birbirinden farklı renk seçenekleri ve kolay aç-yat mekanizması ile UGO evinize fonksiyonellik ve enerji getiriyor. Kolçaksız tasarımı ile az yer kaplayan, bazasıyla size ekstra depolama alanı kazandıran UGO’yu çok seveceksiniz.
İNDİRİMLİ TOPLAM
151 x 9 = 1.361
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.
kelebek-mobilya-sade-mobilya-grubu
“Sadelik güzeldir “anlayışını yansıtan TOURA masif sıcaklığı ile dayanıklılığın yalın çizgilerle bir dansı gibi…
İNDİRİMLİ TOPLAM
116 x 9 = 1.047
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.

kelebek-mobilya-aksap-ayakli-oturma-grubu

Yalın ve estetik BATTO’nun üçlü koltuğunda bulunan bazası, özel yatak mekanizmalı ikili koltuğu ve asil ahşap ayakları tüm dikkati üzerine çekecek.
İNDİRİMLİ TOPLAM
362 x 9 = 3.254
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.
kelebek-mobilya-renkli-oturma-grubu
Kolayca çıkarıp takabileceğiniz pedi ile farklılığını ortaya koyan LAPTO, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Kolaylıkla yatak olabilen tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile aç-yattan çok daha fazlası…
İNDİRİMLİ TOPLAM
111 x 9 = 997
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.

kelebek-mobilya-bazali-oturma-grubu

Sade tasarımı ile her eve ve her mekana yakışan TETRA; rahat oturumu, sandıklı bazası ve yatak olabilen üçlü koltuğu ile ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyor.
İNDİRİMLİ TOPLAM
443 x 9 = 3.990
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.

kelebek-mobilya-karizmatik-oturma-grubu

Sağlam ve oturaklı duruşu ile farklılığını yansıtan PARDUS evinizin en karizmatik üyesi olmaya aday. Ahşap ile farklılaştırılan kol yapısı ile dikkatleri çeken oturma grubunun üçlü koltuğu yatak da olabiliyor. Farklı renk alternatiflerinden birini seçin, PARDUS ile evinizde keyfe geçin.
İNDİRİMLİ TOPLAM
457 x 9 = 4.115
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.

kelebek-mobilya-modern-oturma-grubu

Liana klasiklikten uzak şık detayları ve fonksiyonelliği ile yeni tercihiniz olacak.
İNDİRİMLİ TOPLAM
442 x 9 = 3.980
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.

kelebek-mobilya-geleneksel-oturma-grubu

Gelenekselliğin sıradışı bir sentezi KİBELE. Yuvarlatılmış forma sahip kol yapısı ve dekoratif dikişleri ile ağırbaşlı bir duruş sergiliyor.
İNDİRİMLİ TOPLAM
333 x 9 = 2.996
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.

kelebek-mobilya-ahsap-ayakli-oturma-grubu

Ahşap ayakları ile evinize sıcak bir atmosfer taşıyan Harmonia, yataklı bazasıyla size ekstra depolama yeri kazandırırken ince kol yapısıyla da alanlarınıza zarafet taşıyor. Estetik dikiş detayları ile taçlandırılmış yalın tasarımını çok seveceksiniz.
İNDİRİMLİ TOPLAM
328 x 9 = 2.953
Bonus’a özel
indirimli fiyatına 9 taksit.

 


Kelebek Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba. İskandinav tarzı ıkarus modeliniz hakkında bilgi almak istiyorum. 3 parça görünüyor.Orta sehpa ve kırlentleri yok mu?Kumaşı biz belirleyebiliyor muyuz?Dönüş yapılırsa memnun olurum.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın