Kelebek Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları

4.790 views

 

2022 Kelebek Mobilya salon takımı fiyatları konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda size kelebek mobilya salon koltukları sunacağız. En çok vakit geçirdiğiniz salon dekorasyonunuz için mükemmeli elde etmek istiyorsanız bunu ancak Kelebek Mobilya mağazalarından birine uğrayarak yapabilirsiniz. Birbirine uyum içinde olan ve muhteşem dekorasyon elde edeceğiniz Kelebek mobilya salon takımlarından dilediğinizi seçerek hem herkesi salonunuza hayran bırakabilir hem de siz salonunuza her baktığınızda yaptığınız seçim sayesinde gururlana bilirsiniz. Birbiriyle uyum içinde harmanlanarak özen içinde takım haline getirilmiş salon takımlarından tarzınıza en çok uyan ve hayallerinizdeki salon takımına sahip olmanız Kelebek mobilya mağazalarıyla artık çok kolay. Birbirinden çeşitli salon takımı modellerinin yer aldığı Kelebek Mobilya’da her ürün oldukça kaliteli ve 2022 teknolojisiyle yüksek konfora ulaştırılmış bir haldeyken size düşen tek şey zevkinize uyum sağlayan modeli seçmek oluyor. Kalitesi sayesinde uzun yıllar sizi yarı yolda bırakmayacağına emin olabilir, muhteşem konforun uzun vadeli keyfini yaşayabilirsiniz. Hem de bir ev dekorasyonu için gerekli olan bütün kriterleri tamamlayarak mükemmeli elde etmiş olarak bu keyfi yaşayacaksınız.

 

viente kelebek oturma grubu

Viente Kelebek Koltuk Takımı 13.955 TL (01.09.2022)

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üretici olan Kelebek mobilya, Cumhuriyet yılından bu zamana kadar gelen bir firmadır.  Türkiye’nin ilk mobilya üretici olan kelebek mobilya salon takımları yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla size birden çok seçenek sunuyor. Çıkarmış olduğu bir çok ürününde müşterisine geniş harekat etme alanı sunan Kelebek, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli koltuk takımları sayesinde mobilya ihtiyacınızı rahatlıkla giderebiliyor. Yurt içinde yaklaşık olarak 150’nin üzerinde mağazası bulunan kelebek mobilya, ayrıca yurt dışına yaptığı ihracat sayesinde uluslararası pazarda da oldukça önemli bir yere sahiptir.

 

proda kelebek oturma grubu

Proda Kelebek Koltuk Takımı 25.755 TL (01.09.2022)

Kelebek Mobilya, prestijli  mobilyalarından hariç gerçekleştirmiş olduğu projeler sayesinde, ülkemizin en güvenilir ve en çok tercih edilen markaları arasında gelmektedir. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Kelebek mobilya indirimli salon takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Bu sayede aşağıda verdiğimiz modelleri daha ucuza alma imkanına sahip olabileceksiniz.

2022 Kelebek Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları

Fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın.

 

piena kelebek oturma grubu

Piena Kelebek Koltuk Takımı 20.815 TL (01.09.2022)

 

nordic kelebek oturma grubu

Nordic Kelebek Koltuk Takımı 23.520 TL (01.09.2022)

 

marien kelebek oturma grubu

Marien Kelebek Koltuk Takımı 13.870 TL (01.09.2022)

 

lionel kelebek oturma grubu

Lionel Kelebek Koltuk Takımı 14.925 TL (01.09.2022)

 

angelic kelebek oturma grubu

Angelic Kelebek Koltuk Takımı 25.720 TL (01.09.2022)

 

ANTEROS TAKIM

 

Kelebek Lexıa Salon Takımı

Lexıa Salon Takımı
Country tasarımı yansıtan lexıa koltuk takımı düzeni ile sizi etkileyecek. Evinize girdiği zamandan beri içinizi ısıtacak.

 

Kelebek Pria Salon Takımı

Pria Salon Takımı
Sadeliğin ve renklerin muhteşem uyumunu bir arada sunan pria salon takımı, tekli koltuk, ikili koltuk ve üçlü koltuktan meydana gelmekte. 24.125 TL (01.09.2022)

 

Kelebek koltuk takımları lydia

LYDIA Koltuk Takımı

 

valen kelebek oturma grubu

Valen Salon Takımı

 

DIANA TAKIM (3+2+1)

 

DORADO TAKIM (3+2+1)

 

NINA TAKIM (3+2+1)

 

SOPHIA TAKIM (3+2+1)

 

Libarta Oturma Grubu

 

OASIS TAKIM (3+2+1)

 

Kelebek İdea Salon Takımı

İdea Salon Takımı
Bir çok renk seçeneğine sahip olan idea salon takımı, yumuşak kumaşıyla, ve ahşap ceviz ayaklarıyla evinize ayrı bir görünüm havası katacak.

 

Kelebek Solis Salon Takımı

Solis Salon Takımı
Bu salon takımı tasarımı ile adeta sizi şaşkına çevirecek. Küçük tasarımı başta olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tarzından ödün vermeyen bu takım evinize ayrı bir hava katacak.

 

Kelebek Spine Salon Takımı

Spine Salon Takımı
Spine koltuk takımının ince tasarımı adeta sizi etkisi altına alacak. Minimal ve özgün tasarım arayanlar kesinlikle spine koltuk takımını kaçırmamalı.

 

Kelebek Petere modern Salon Takımı

Petere Salon Takımı
Asaletin adeta mobilya’ya dönüştüğü hali olan modern çizgilerin yer aldığı petere salon takımı, Kelebek mobilyanın farklı tasarımlarından bir tanesi.

 

Kelebek mobilya İdea Salon Takımı

İdea Salon Takımı
Bir çok renk seçeneğine sahip olan idea salon takımı, yumuşak kumaşıyla, ve ahşap ceviz ayaklarıyla evinize ayrı bir görünüm havası katacak.

 

Kelebek Bulia Salon Takımı modelleri

Bulia Salon Takımı
Bu koltuk takımın oturduğunuz zaman kalkma isteğiniz gelmeyecek. Bulia’nın sırt ve oturum minderinin tasarımı oldukça özel.

 

Gri Renk Tonlu kelebek salon takımı

İşte size kelebek mobilya salon takımları 2022 modelleri. (Not: Burada olan bütün modelleri Kelebek mobilyanın güncel ürünü olmayabilir)

 

Weltew kelebek bej Salon Takımları

Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Kelebek Mobilya modellerinde aradığınız modeli kolayca bulabileceğiniz gibi 2022 yılıyla birlikte eklenen yeni trendleri merak ediyorsanız, diğer mobilya mağazalarında olduğu gibi soluk renklerin kullanılmadığını söyleyebiliriz. Lüx tarzı sevenler için koltuk takımlarında genellikle deri kullanılmış, diğer modellerde ise köşe takımları kullanılmış. Köşe takımlarında en büyük değişiklik desenli modellerinin artışı ve her kesim tarafından ilgi çekiyor olmasıdır. Fiyatları ise lüx görünümlü modellerde artarken sade modellerde ise oldukça düşük rakamlara iniyor.

 

Beyaz Kelebek Salon takımı

Kelebek mobilya salon takımı fiyatları ile ilgili olarak şunu net şekilde söyleyelim ki fiyatlar güncel olarak değişim gösterdiğinden ürünlerin fiyatlarını burada belirtmemiz doğru olmuyor. Bazen zam gelen ürünlerin fiyatı artıyor. Fakat ziyaretçi bizim yayınlamış olduğumuz fiyatın güncel olduğunu sanıyor.

Mondi Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Bellona Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Salon Dekorasyonu Modelleri için Tıklayın

Alfemo Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Avonsofa Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın