Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları

755 views

Bir ev içinde önemli bazı eşyalar vardır. Bunlar çoğu zaman o kadar küçük olur ki çoğu kimse tarafından fark edilmez. Hatta bu eşyaların varlığının da bir anlamı olmaz ki yokluğu veya eksikliğini hemen fark edilir. İşte bu ürünler bir bakımdan dekor ürünü sayılırken diğer yandan pratik birer eşya görevi görmektedir. Bunlardan kısaca bahsedelim. Örneğin banyodaki en küçük ve gereksiz olduğunu düşündüğümüz şey bir kaptır. Diş fırçası, diş macunu gibi ürünleri yerleştirdiğimiz kupa tarzı bu kapların eksikliği hemen fark edilir ancak varlığında ise pek değeri olduğu düşünülmez yada mutfak. Mutfakta bu tarz bir eşya olarak bıçağı örnek verebiliriz. Bıçaklar varlığında pek değerli sayılmaz ama doğranacak bir şey varsa orada bıçak olmak zorundadır aksi halde işlem yapılamaz.

İşte tüm bunlara benzer şekilde bir üründe salonda veya oturma odasında vardır ve bu ürün de sehpadır. Sehpalar her ne kadar sadece dekor ürünüymüş gibi görünse de aslında pratik kullanımlar için son derece uygundur ve birçok durumda kullanılır. Bunlardan bazılarını örnek verelim. Sehpalar misafirler geldiğinde çay, meyve, çerez gibi yiyecekler tüketilirken hayati öneme sahiptir. Laptop kullanımında, ders çalışmalarında, hatta el işi yapımında dahi kullanılmaktadır. Bir evde sehpa yok ise bu hemen fak edilmektedir. Bizde sehpa almayı düşünen kişiler için hazırladığımız bu yazıda Kelebek Mobilya sehpalarını ele aldık.

Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları

3’lü Yuvarlak Zigon Sehpa (Doğal Ceviz)
914 TL

QUEEN Orta Sehpa
573 TL

Cara Orta Sehpa
554 TL

Redoro Orta Sehpa (Dikdörtgen)
445 TL

Redoro Orta Sehpa (Kare)
588 TL

Monema Orta sehpa Dikdörtgen
1.374 TL

LİZBON Kare Orta Sehpa
820 TL

Çekmeceli Orta Sehpa 820 TL

Yan Sehpa 232 TL

Kelebek mobilya sehpa çeşitleri 4516 Zigon sehpa modelinin kampanya dahilindeki 12 taksite indirimli fiyatı 760 TL’dir. Oldukça klasik bir tasarıma sahip olan bu model evinizde güzel bir aksesuar haline gelecektir. Gerek kullanım açısından gerek renk açısından gerekse sağlamlık açısından oldukça iyi bir ürün olan Zigon sizler için iyi bir tercih olacaktır. Renkleri ile uyumlu koltuk takımınızla beraber rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oldukça sağlam olan bu ürünün yapımında kaliteli ahşap kullanılmıştır bu anlamda oldukça uzun süre kullanıma uygundur. Ürünün temizliği de oldukça kolaydır. Hafif ıslak veya az deterjanlı bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz.

Kelebek mobilya sehpa çeşitleri Zigon 2 sehpa modelinde de kampanya vardır. Ürünün 12 taksite uygulanan indirimli fiyatı 420 TL’dir. Ürün oldukça modern bir tasarıma sahiptir. Evinde modern bir tasarıma ihtiyaç duyanlar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle rengi ile dikkat çeken model 3 sehpadan oluşmaktadır. ürünün farklı tasarımı zevkle tasarlanmıştır ve uygun mobilyalar ile güzel bir takım olacaktır. Ürün sağlam ahşaptan üretildiği için uzun ömürlüdür ve bu bakımdan uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ürünün temizliği de oldukça basittir nemli bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz. Şimdiden güle güle kullanın deriz.

Kelebek mobilya sehpa modelleri 45045 yan sehpa modelinde de kampanya vardır. Ürünün 12 taksitli indirimli fiyatı 685 TL’dir. Ürün oldukça sade ve klasik bir tasarıma sahip olan model tek parçadan oluşmaktadır. Ürünün tasarımındaki incelik yaşam alanınıza farklı bir hava katacaktır. Daha çok dekor ürünleri ile uyum sağlayan bu sehpa modeli üzerinde bir vazo veya süs eşyası yerleştirilebilir ve hoş bir görünüm kazandırılabilir

Kelebek mobilya sehpa modelleri Zigon beyaz sehpa modelinin 12 taksitli indirimli fiyatı 695 TL’dir. Farklı bir tasarıma sahip olan bu sehpa modeli de 3 farklı boyda sehpadan oluşmaktadır. Ürün oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Ürün genellikle misafirlere sunulan çerez, meyve, çay gibi ikramların servisinde kullanılabilir. Ürünün üretildiği ahşap oldukça dayanıklıdır ve bu anlamda uzun yıllar boyunca kullanabilir.

Kelebek sehpa modelleri Zigon modeli de kampanya dahilindedir. Ürünün 12 taksitli indirimli fiyatı 870 TL’dir. Ürünün farklı tasarımı oldukça dikkat çekmektedir. Modern bir tasarıma sahip olan bu model demir yapısı ile dikkat çekmektedir. Oldukça pratik olan bu model yaşam alanınıza oldukça fazla yakışacaktır.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın