Kelebek mobilya TV koltuğu modelleri

344 views

Kelebek Mobilya tekli TV koltuğu

Kelebek mobilya’nın nadir olarak ürettiği TV koltuğu sağlam ve şıklığı ile ön planda.

Görsel olarak farklı modelleri ile müşterilerinin beğenisini kazanan Kelebek Mobilya TV koltuğu ile de güzel bir tasarım çıkardığını göstermiş oldu.

Baba koltuğu olarak bilinen İKARUS koltuğu ile de dikkatleri üzerine toplayan Kelebek Mobilya babalar için güzel bir hediye sunuyor.

Televizyon koltukları son yıllarda çok popüler olmaya başladı. Özellikle sinema severlerin hobileri arasında yer alıyor. Dev ekran bir film izleme ve güzel bir ses sistemi ile evde sinema keyfi yaşanabiliyor. Tabii bunun için koltuğun da rahat konforlu olması gerekiyor. Bunun için sinema severler işini biliyor diyebiliriz. Tabii sadece sinema severler değil, TV bağımlıları bu tarz mobilyaları önemsiyor.

2019 yılında Kelebek mobilya berjer modelleri ön planda

TV koltukları ufak ve kullanışlı olması açısından da tercih sebebi. Dekor değişikliğinde de kolaylık gösteren berjerler evlerin en güzel dekor malzemelerinden de biridir.

Kelebek Mobilya Tekli koltukların ev dekorasyonu için en güzel yanı ile birlikte, TV koltuğu olarak da kullanıldığı herkes tarafından biliniyor.

Kelebek Mobilya TV koltuğu almak isteyen ziyaretçilerimiz kelebekmobilya’nın resmi sitesini ziyaret etmesi yeterli.

kelebek mobilya tv koltuğu kelebek mobilya baba koltugu

İkarus tv koltuğu fiyatı : 1095 TL

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın