Kilim İndirimli Oturma Odası Takımı Kampanyaları

58 views

Kilim İndirimli Oturma Odası Modelleri

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üretici olan Kelebek mobilya, Cumhuriyet yılından bu zamana kadar gelen bir firmadır.  Türkiye’nin ilk mobilya üreticileri arasında yer alan kelebek mobilya oturma odası takımları yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla ülkemizde mobilya piyasasının önde gelen isimlerinden olmuştur. İşte ki yorgunluğunuzu atabileceğiniz  ve çocukların üstünde hoplayıp zıplayabileceği Kilim oturma odası modelleri oldukça şık,zarif ve muhteşem bir tasarıma sahip. Gerçekten kullanışlı olsun ama şık da olsun diyorsanız kilimin oturma odası modellerine kesinlikle göz gezdirmelisiniz. Şimdi daha fazla uzatmadan Kilim indirimli oturma odası takımı kampanyaları nelermiş görelim.

Kilim  Oturma Odası Takımı Kampanyaları 2019

Kilim Çamlıca Oturma Odası Takımı
Çamlıca Oturma Odası Takımı
Özel soft kumaşlarının kullanılmış olduğu Çamlıca Oturma Odası Takımı, kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Mavi rengini en güzel şekilde yansıtan bu model evinize girdiğinde sade bir hava katacak. Ayrıca yatak olma özelliğine sahip bu mobilya misafirleriniz geldiğinde sizi büyük avantaj sağlayacak. 3299 TL’ye bu modele sahip olabilir ve taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.
Kilim Oturma Odası Takımı Zigana Modeli
Zigana Oturma Odası Takımı
Mavi renginin farklı tonuyla karşımıza çıkan Zigana Oturma Odası Takımı, ince detayları ve modern çizgileri ile bizi adeta bambaşka bir dünyaya götürecek. İnsan sağlığına zarar vermeyen maddelerden oluşturulan bu muhteşem model evinize bahar havası katacak. Bu modeli indirimli fiyatına 2699 TL’ye alabilir ve 12 aya varan taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
Kilim Oturma Odası Modelleri Göreme
Göreme Oturma Odası Takımı
Açık kahve ve krem renginin uyum haline yer aldığı Göreme Oturma Odası Takımı, eve ilk girdiğiniz andan beri dikkatinizi çekecek. Konfor konusunda oldukça iddialı olan bu model tüm iş yorgunluğunuzu alacak. Kilim mobilyanın yaptığı indirim sayesinde bu modeli 2399 TL’ye almanız mümkün. Taksit seçenekleri de bulunmakta.
Kilim Serace Oturma Odası
Serace Oturma Odası Takımı
Kahve renginin kullanıldığı Serace Oturma Odası Takımı, karşımıza deri bir kumaşla çıkıyor. Görünüşünden asla taviz vermeyen bu model konfor konusunda da oldukça iyi. Yatak olabilme özelliğine sahip olan bu modeli indirim sayesinde Takımı
2919 TL gibi bir rakama alabilir ve taksitten de faydalanabilirsiniz.
Kilim Mobilya Oturma Grupları Buca Modeli
Buca Oturma Odası Takımı
Pembe yastıkları ve krem renginin uyumu ile gözlere batan Buca Oturma Odası Takımı, oldukça şık desenlere sahip olan bu
model mekanınıza çok ayrı bir görünüm kazandıracak. Eviniz için ideal olan bu modeli Kilim Mobilyanın yapmış olduğu indirim ve kampanya sayesinde 3989 TL’ye alabilirsiniz.
Almile Oturma Odası Takımı
Almile Oturma Odası Takımı
2 adet üçlü kanepeden ve 2 adet berjerden meydana gelen Almile Yatak Odası Takımı, Kahve rengi ile odanıza canlılık katacak. Yatak olabilme özelliğine sahip olan bu model misafirleriniz geldiğinde işinizi kolaylaştıracak. Killmin indirimi sayesinde bu modeli 2949 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın