Kilim İndirimli Yemek Odası Takımı Kampanyaları

56 views

Kilim Yemek Odası Takımı Modelleri

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üretici olan Kelebek mobilya, Cumhuriyet yılından bu zamana kadar gelen bir firmadır.  Türkiye’nin ilk mobilya üreticileri arasında yer alan kelebek mobilya yemek odası takımları yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla ülkemizde mobilya piyasasının önde gelen isimlerinden olmuştur. Çekirdek aile, geniş aile veya konuklar ile bir araya toplanmanın en güzel yönlerinden bir tanesi ise yemek odası. Membran tasarım detayları, plazma tv ünitesi, gümüşlük ve konsollarda özel tasarlanmış led aydınlatmalar, renk ve kumaş alternatifli sandalye döşemeleri, modern veya klasik çizgileri ile bu muhteşem yemek odası takımları  odanıza bambaşka bir farklılık katacak.

Kilim Yemek Odası Takımı Kampanyaları 2019

Kilim Buca Yemek Odası Takımı

Buca Yemek Odası Takımı
Beyaz rengin kullanıldığı ve muhteşem sarı çizgi detayları ile süslenen Buca Yemek Odası Takımı, muhteşem tasarımı ve zengin görünümü ile sizi adeta kendisine çekecek. Bu muhteşem model, konsol ayna, plazma tv ünitesi, açılır masa, sandalye, vitrin ve gümüşlükten meydana geliyor. Yapılan indirim sayesinde bu modeli 2999 TL’ye satın alabilirsiniz. Taksit seçenekleri mevcuttur.

Kilim Yemek Odası Takımı Marmaris Modeli

Marmaris Yemek Odası Takımı
Ahşap renginin kullanıldığı ve ayrıca dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Marmaris Yemek Odası Takımı, şık,zarif ve ince detayları ile yemek odanızda ayrı bir atmosferin oluşmasına neden olacak. Bu yemek odası takımı alarak yemek odanızda ayrı bir hava yakalayabilirsin. İndirim sayesinde bu modeli taksit seçeneklerini kullanarak 3699 TL’ye satın alabilirsiniz.

Kilim Yemek Odası Takımı Modelleri Cidde

Cidde Yemek Odası Takımı
Yine ahşap rengin kullanıldığı Cidde Yemek Odası Takımı, farklı sandalyeleri ve muhteşem zarif tasarımı ile yemek odalarınıza güzel bir hava katacak. Bu model sayesinde yemeklerinizi daha keyifle yiyebileceksiniz. Kilim mobilyanın yaptığı indirim sayesinde bu modeli 2349 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de mevcuttur.

Kilim Yemek Odası Takımı Modeli AyasofyaAyasofya Yemek Odası Takımı

Ayasofya Yemek Odası Takımı
Beyaz rengin asilliğini ve güzelliğinin en iyi örneklerinden bir tanesi olan Ayasofya Yemek Odası Takımı, şıklığı ile adeta saray odalarına layık. Gerçekten şık ve rahat bir ürün arayışı içerisindeyseniz bu modeli indirim sayesinde 3199 TL’ye satın alabilir ve taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kilim Yemek Odası Takımı Göreme

Göreme Yemek Odası Takımı
Krem ve ahşabın muhteşem uyumunu yansıtan Göreme Yemek Odası Takımı, konsol + ayna, plazma tv ünitesi, açılır masa ve sandalyeden meydana geliyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu model yemeklerinize tat katacak. Bu modele indirim sayesinde 1999 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcuttur.

Kilim Yemek Odası Takımı Modeli Milas

Milas Yemek Odası Takımı
Ahşap ve beyaz rengin bir arada kullanıldığı, ince detayların yer aldığı Milas Yemek Odası Takımını, vitrin, konsol, plazma tv ünitesi, masa ve sandalyeden meydana geliyor. Sizde bu muhteşem modeli alarak misafirlerinize muhteşem yemekler sunabilirsiniz. Kilim mobilyanın yaptığı indirim sayesinde taksit seçeneklerini de kullanarak bu modeli 3199 TL’ye satın alabilirsiniz.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın