Kilim mobilya baza yatak modelleri

Kilim mobilya yatak odası takımları için daha önce bir yazı yayınlamıştık. Bu yazımızda da Kilim baza fiyatları 2019 konusuna yer veriyoruz. Konforlu yataklar, kullanışlı bazalar ve birbirinden güzel baza başlıklarıyla ünlü mobilya firması yeni sezona hazır görünüyor. Mobilya seçerken çoğumuz ilk bakışta estetik özellikleri ile değerlendiririz. Ancak kullanışlılık ta önemli olmakta normal işlevi haricinde ek kullanımları da bulunan mobilyalar özellikle dar mekânlarda geniş alanlar kazanmamızı sağlamaktadır. Kilim Kilim baza fiyatları 2019 yılında genel olarak 1500 TL civarında başlıyor ve özelliklerine göre yukarı yönde artış gösteriyor.

 

Ekol Baza
913 TL yerine 599 TL

Alya Baza
1225 TL yerine 699 TL

Orthopedic Baza
999 TL yerine 699 TL

Visco Hybrid Baza
1316 TL yerine 719 TL

V-Balance Baza

1180 TL yerine 731 TL

Sandy Baza
1143 TL yerine 640 TL

Berta Baza
1143 TL yerine 699 TL

Stil Baza

2014 TL yerine 1518 TL

Kilim baza dekorasyonu blue life
2141 TL yerine 1699 TL

Maldiv Kumaş Baza

Hawaii Baza

İkiz Yatak Baza

529 TL yerine 399 TL

Nova Baza
767 TL yerine 499 TL

Kilim mobilya baza yatak modelleri de işlevleri ile ön plana çıksa da dekore ettiğiniz alanların mükemmel bir tamamlayıcısı olacaktır.  Özellikle kilim bazalı yataklar ürünleri güvenli mekanizmalar içermekte ve geniş iç hacimleri ile de eşyalarınız için ek bir depolama alanı olmaktadır. Bazalardaki metal aksamlar elektrostatik fırın boya sistemi ile boyanmakta hem mobilyanızın ömrünün uzaması sağlanmakta hem de sağlıklı kullanım imkânları oluşturulmaktadır.

Maldiv kumaş ve Hawaii adından iki farklı koltuk modelini yeni sezonda ürün seçenekleri arasına ekleyen Kilim, tamara deri-carlin lüks ürünleri ile klasik beğenilere sahip insanlara hitap etmektedir. Venüs lüks ve ilyada ürünleri ile daha modern çizgiler taşımakta, diamond baza ise yuvarlak tasarımı ile farklılık arayanlar için özel bir üründür. Bazalı koltuk modellerinde ise daha çok deluks ve maxi takımlar göze çarpmaktadır. Koltuk takımı seçenekleri arasında da bazalı seçenekler bulunmakta, bunun yanında yataklı seçeneklerde ekstra avantajlar sunmaktadır.

Kilim yatak modeli Restfull

Kilim mobilya baza yatak ve bazalı koltuk modelleri ürün seçeneklerinde temel özellik, kalite olmakta ürünlerle birlikte uzun yıllar, sağlıklı kullanımlar da ek özellikler olarak konfor oluşturmaktadır. Kullanılan estetiksel özelliklerle de yaşam alanlarında çok daha şık mekânlar elde edilmektedir.

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın