Kilim Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımları

100 views

Kilim Yatak Odası Takımları

Güne başladığımız ve bitirdiğimiz nokta hepimizin bildiği üzere yatak odası. Yatak odasını sadece uyuduğunuz yer olarak görmeyiniz. Yatak odanız ayrıca sizin hazırlanmış olduğunuz yerdir. Yatak odanızda istediğiniz her şeye kolaylıkla ulaşabilmeniz ne kadar güzel olur değil mi? Kilim yatak odası takımları ince ince işlendi. Bu yatak odası takımlarında fonksiyonellik başta olmak üzere stoplamalı mekanizmalar şıklık ve kolaylık katan led aydınlatmalar, sıra dışı tasarımlar ne ararsanız var. Kilim indirimli yatak odası takımı kampanyaları sayesinde odanızda ister yeni güne hazırlanın ister uyuyun. Eğer ki  sizde rahat ve şık bir yatak odası istiyorum diyorsanız kilim mobilya yatak takımları tam size göre. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza kilim mobilya indirimli yatak odası takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Kilim Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımları 2019

Kilim Marmaris Yatak Odası Takımı

Marmaris Yatak Odası Takımı
Oldukça şık olan bu yatak odası takımı; sürgü kapaklı, şifonyer, şifonyer ayna, komodin sağ, komodin sol ve karyoladan meydana gelmekte. Ayrıca geniş bir kullanım alanı sunan bu yatak odası takımı depolama alanında size çok yardımcı olacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 4899 TL’ye alabilirsiniz. Kesinlikle kaçırılmayacak bir ürün.

Kilim Cidde Yatak Odası Takımı

Cidde Yatak Odası Takımı
Rengiyle adeta insanları büyüleyen cidde yatak odası takımı, sürgülü dolap, karyola raflız, başlıklı raflı, şifonyer ve komodinden meydana gelmektedir. Odanızın şık ve güzel görünmesini istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken modellerden bir tanesi. Ayrıca bu modeli indirimli fiyatı ile 3899 TL’ye daha ucuza almanız mümkün.

Kilim Ayasofya Yatak Odası Takımı

Ayasofya Yatak Odası Takımı
Krem renginin hakim olduğu bu zarif ve şık yatak odası takımı; sürgülü dolap, karyola, başlık, şifonyer ayna, çamaşırlık, komodin ve puf’dan meydana gelmekte. Odanızda krem renklerin hakim olmasını ve şık görünmesini istiyorsanız bu model tam size göre diyebiliriz. Bu yatak odası takımını indirimli fiyatı ile 5399 TL’ye daha ucuza almanız mümkün.

Kilim Göreme Yatak Odası Takımı

Göreme Yatak Odası Takımı
2 Renk kombinasyonun yer aldığı yatak odası takımı mekanınızda sunacağı şıklık ve zarifeti ile sizi adeta büyüleyecek. Bu yatak odası takımı, 4 kapılı dolap, 5 kapılı dolap, 2 kapılı sürgülü, şifonyer, karyola, başlık ve komodinden meydana gelmektedir. Odanızın şık ve ferah gözükmesini arzu ediyorsanız bu modelin tam size uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu takımı indirimli fiyatı ile 2279 TL’ye alabilirsiniz.

Kilim Milas Yatak Odası Takımı

Milas Yatak Odası Takımı
Beyaz ile ahşap renginin bir arada bulunduğu milas yatak odası takımı mekanınıza şıklık ve ferah bir hava katıyor. Kullanışlı ve şık bir mobilyaya ihtiyacımız var diyorsanız kesinlikle bu mobilyaya bir göz atmanız gerekmekte. Bu mobilya takımı, 2 kapılı sürgü, şifonyer, komodin, karyola baza, başlıktan meydana gelmekte. Bu modeli ucuza almak istiyorsanız indirimli fiyatı sayesinde 4299 TL’ye alabilirsiniz.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın