Kilim Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

820 views

2019 Kilim Mobilya Koltuk Modelleri konulu yazımızla yeniden karşınızdayız. Koltuk takımı seçimi için en iyi seçenek olarak Kilim’i gördüyseniz güvenilir mobilya mağazalarından biri olan Kilim’i seçerek doğru bir tercih yaptığınızı belirtmek isteriz. Eğer kalitesiz bir mobilya mağazasından koltuk takımı alma fikrindeyseniz bu yanlış fikrinizi bu yazıdan sonra değiştireceğinizi umuyoruz. Eğer iyi bir dekorasyona sahip olmak istiyorsanız eviniz için en önemli mobilya ürünü olan ve en önemli odalarında kullanacağınız koltuk takımını seçerken bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Bu kriterlerin her biri oldukça önemlidir.

Koltuk imalatı
Koltuk imalatı

Kilim mobilya koltuk takımı fiyatları 2019

Aşağıda vermiş olduğumuz fiyatların güncel maliyetlere göre artış göstereceğini unutmayın.

 • Ürgüp Koltuk Takımı
  4499 TL
 • Belen Koltuk Takımı
  5999 TL
 • Seyhan Lüks Koltuk Takımı
  5999 TL
 • Avanos Koltuk Takımı
  4399 TL
 • Marmaris Koltuk Takımı
  5699 TL
 • Cidde Koltuk Takım
  3499 TL
Kilim Mobilya Mudanya koltuk takımı fiyatı:
5479 TL

Dikkat etmediğiniz takdirde görüntü kirliliği içinde yaşamak zorunda kalırsınız. Kilim’i seçerek tüm bunları düşünme derdinden kurtulabilirsiniz. Çünkü Kilim sayesinde iyi bir dekorasyon için gerekli olan kriterleri bir anda sağlamış olacaksınız. Her birini bir arada da bulmak zordur. Hem kalitesini tescillemiş bir mobilya mağazası bulmak hem de zevkinize uygun bir koltuk takımı bulmak zaman ister. Kilim de ise bu söz konusu değildir.

Tüm bunların yanı sıra konfor konusunda da size en iyisini sunmaya gayret eden Kilim müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için uğraşıyor. Artık bütün yorgunluğunuzu Kilim koltuk takımlarında muhteşem bir koltuk takımı eşliğinde gidereceksiniz. 2019  yılıyla birlikte Kilim koltuk takımı modellerinde meydana gelen değişiklik ise daha çok tarz ve renk yönünde.

Sıradan ve her evde rahatlıkla gördüğünüz koltuk takımlarının yerini değişik figür ve tarzlara yönelen koltuk takımı modellerinin aldığını görüyoruz. Fiyatları ise uçuk denecek düzeyde değiller. Modelden modele değişiyorlar fakat aralarında çok fark görünmüyor.

Kilim mobilya koltuk takımı modelleri 2019

Kilim mobilya koltuk modelleri  son yıllarda  bünyesinde barındırdığı  yep yeni tarz ve konseptleriyle birlikte bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumdadır. Genel olarak  renk ve tasarım konusundaki çeşitlilik hemen hemen her yaştan çiftin beğenisini ve ilgisini  kazanmış durumdadır.
Salonlarız için daha  klasik modellerle oturma odaları için ise de daha spor modellerle alıcılarının  huzuruna çıkan Kilim köşe takımı modelleri son yıllarda da daha eski zamanlarda da olduğu gibi bir hayli ürün satacak gibi gözüküyor.
Kilim  köşe takımı modelleri klasik ve spor  modelleri ile bu sezon ki konseptine her iki modelinde  bir arada bulunduğu tarzlar da yoğun ilgi görmekte.  Kilim köşe takımları renk olarak da geniş bir renk kartelasına sahip. Seçeceğiniz modelin farklı renklerini de bulabilirsiniz.
Kilim mobilya köşe takımı fiyatları ise seçtiğiniz modele göre değişkenlik göstermekte  ve kredi kartına sunduğu  taksit imkanı ile alıcıları için kolaylık sağlıyor. Fiyat konunda detaylı bilgi almak için kilim mobilya resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın