Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Kilim Mobilya yatak odası modelleri ile 2021 yılında birçok firma gibi dekorasyon piyasasında yerini aldı. Yemek odaları, genç odaları, oturma odaları, oturma grubu takımları, salon takımları, yemek masası modelleri ve yemek odalarında bazı değişiklikler yaparak yeni modeller sundu. Yatak odası takımı deyince ilk akla gelen markalardan biri olan Kilim Mobilya Türkiye’de en çok tercih edilen mobilya markalarından biridir.

Aşağıda sizin için derlediğimiz Kilim Yatak odası modelleri bulunuyor. Bu modellerde özellikle Marmaris takımı renk uyumu ve görsel açıdan çok bir model olduğu için 1. sıraya yerleştirmiş olduk. Büyük bir boy aynasına sahip olan dolap modeli ve takım ile uyum halinde olan şifonyer oldukça güzel bir hava oluşturmuş. Fakat biraz daha klasik bir tarz düşünüyorum derseniz Ayasofya yatak odasını takımını tavsiye ediyoruz. İç açan krem renginin ağırlıklı olduğu model daha ağır bir manzara sergiliyor.

prestige kilim yatak odası

Prestige Yatak Odası 5.739 TL

Güne başladığımız ve bitirdiğimiz nokta hepimizin bildiği üzere yatak odası. Yatak odasını sadece uyuduğunuz yer olarak görmeyiniz. Yatak odanız ayrıca sizin hazırlanmış olduğunuz yerdir. Yatak odanızda istediğiniz her şeye kolaylıkla ulaşabilmeniz ne kadar güzel olur değil mi? Kilim yatak odası takımları ince ince işlendi. Bu yatak odası takımlarında fonksiyonellik başta olmak üzere stoplamalı mekanizmalar şıklık ve kolaylık katan led aydınlatmalar, sıra dışı tasarımlar ne ararsanız var. Kilim indirimli yatak odası takımı kampanyaları sayesinde odanızda ister yeni güne hazırlanın ister uyuyun. Eğer ki  sizde rahat ve şık bir yatak odası istiyorum diyorsanız kilim mobilya yatak takımları tam size göre. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza kilim mobilya indirimli yatak odası takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Kilim Mobilya Yatak Odası İndirimli Kampanya Fiyatları 2021

Aşağıdaki vermiş olduğumuz fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir.

 

garden kilim yatak odası

Garden Yatak Odası 9.199 TL

bell kilim yatak odası

Bell Yatak Odası 10.999 TL

gold kilim yatak odası

Gold Yatak Odası 9.999 TL

şehzade kilim yatak odası

Şehzade Yatak Odası 12.249 TL

yıldız kilim yatak odası

Yıldız Yatak Odası 9.599 TL

Alya Yatak Odası (Ceviz)

Alya Yatak Odası (Gri)

Golden Yatak Odası
10714 TL yerine 7.899 TL

Country Yatak Odası
10448 TL yerine 9.899 TL

Kemer (Beyaz) Yatak Odası
6422 TL yerine 5.999TL

Kemer Yatak Odası
6999 TL yerine 6.399TL

Buca Yatak Odası

Aras Yatak Odası

Gediz Kafkas Yatak Odası

Gediz Yatak Odası

Biga Yatak Odası

Amasra Yatak Odası

Bodrum Yatak Odası
10252 TL yerine 8239 TL

Hanzade Yatak Odası

Kilim Marmaris Yatak Odası Takımı

Marmaris Yatak Odası Takımı
Oldukça şık olan bu yatak odası takımı; sürgü kapaklı, şifonyer, şifonyer ayna, komodin sağ, komodin sol ve karyoladan meydana gelmekte. Ayrıca geniş bir kullanım alanı sunan bu yatak odası takımı depolama alanında size çok yardımcı olacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 8979 TL’ye alabilirsiniz. Kesinlikle kaçırılmayacak bir ürün.

Kilim Cidde Yatak Odası Takımı

Cidde Yatak Odası Takımı
Rengiyle adeta insanları büyüleyen cidde yatak odası takımı, sürgülü dolap, karyola raflız, başlıklı raflı, şifonyer ve komodinden meydana gelmektedir. Odanızın şık ve güzel görünmesini istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken modellerden bir tanesi.

Kilim Ayasofya Yatak Odası Takımı

Ayasofya Yatak Odası Takımı
Krem renginin hakim olduğu bu zarif ve şık yatak odası takımı; sürgülü dolap, karyola, başlık, şifonyer ayna, çamaşırlık, komodin ve puf’dan meydana gelmekte. Odanızda krem renklerin hakim olmasını ve şık görünmesini istiyorsanız bu model tam size göre diyebiliriz. 9449 TL

Kilim Göreme Yatak Odası Takımı

Göreme Yatak Odası Takımı
2 Renk kombinasyonun yer aldığı yatak odası takımı mekanınızda sunacağı şıklık ve zarifeti ile sizi adeta büyüleyecek. Bu yatak odası takımı, 4 kapılı dolap, 5 kapılı dolap, 2 kapılı sürgülü, şifonyer, karyola, başlık ve komodinden meydana gelmektedir. Odanızın şık ve ferah gözükmesini arzu ediyorsanız bu modelin tam size uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu takımı indirimli fiyatı ile 5165 TL yerine 4579 TL’ye alabilirsiniz.

Kilim Milas Yatak Odası Takımı

Milas Yatak Odası Takımı
Beyaz ile ahşap renginin bir arada bulunduğu milas yatak odası takımı mekanınıza şıklık ve ferah bir hava katıyor. Kullanışlı ve şık bir mobilyaya ihtiyacımız var diyorsanız kesinlikle bu mobilyaya bir göz atmanız gerekmekte. Bu mobilya takımı, 2 kapılı sürgü, şifonyer, komodin, karyola baza, başlıktan meydana gelmekte. Bu modeli ucuza almak istiyorsanız indirimli fiyatı sayesinde 9453 TL yerine 7699 TL ‘ye alabilirsiniz.

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın