Kırmızı Yatak Odası Modelleri

126 views

Yatak odası evde en uzun süre geçirdiğimiz yaşam alanımız. Dinlenerek yarına hazırlandığımız yer. Bu açıdan yatak odası takımları şık olduğu kadar da kullanışlı olmalı. Ancak bu sayede gerektiği gibi dinlenebiliriz. Yatak Odası tasarımının sade olması da bizim ruh halimiz üzerinde etkili olacaktır.

Kırmızı yatak odası

Kırmızı Siyah Yatak Odaları Dizaynı Modelleri

Yatak odası takımı modelleri yeni canlı renkleri yatak örtüsü nevresim takımlar ile de göz kamaştırıyor. Diğer yandan yatak odaları yeni tasarımları ile öne çıkarken bunun yanı sıra farklı desenleri de bulunuyor. Yatak odası takımları canlı renklerin dışında sade ve krem minimal desenleri olan modelleri de bulunuyor. Her zevke göre oldukça uyumlu olan yatak odası modellerine ikea dan bakabilirsiniz.

Kırmızı yatak odası tasarımı nasıl yapılır?

  1. Kırmızı perde
  2. Kırmızı karyola
  3. Kırmızı yatak örtüsü
  4. Kırmızı halı
  5. Kırmızı duvar
  6. Kırmızı aydınlatma

Bu dekor renklerini seçerek dekorunuza başlayabilirsiniz. Tabii tamamı kırmızı olması yanlış bir tercih olur. Biz burada alternatif sunuyoruz. Mesela kırmızı perde için krem halı, kırmızı yatak örtüsü için siyah karyola tercihi güzel bir kombin olur. Yukarıda saymış olduğumuz renk kombinlerinden en fazla 3 maddeyi kırmızı seçip diğerlerini farklı renklerden yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Kırmızı renk mobilyalarda veya dolaplarda kullanıldığında dekore edilen yere canlılık kazandırır ve ilgi çeker. Bu avantajı kullanmak isteyenler ortamı kırmızı hakim şekilde dekore etmek isterler. Bu tür uygulamalardan birkaç örnek vermek istiyorum.

Kırmızı yatak odası

Yatak odasında mobilya seçimi bir zevk işidir. Bazı kişiler yatak odasında ağır mobilyalar seçerken bazıları ise daha modern görünüşlü mobilya tercih ederler yalnız her ikisi de yerine göre oldukça iyidir.

Kırmızı yatak odası 2019

Benim kendi fikrimi soracak olursanız yatak odası sizin dinlenmenizi sağlayan bir bölge olduğu için mutlaka ferahlatıcı ve huzur verici bir yer olması gerekmektedir. Bunun içinde daha sade gözleri yormayan ve insana zihinde kalmasına yardımcı olan tarzda bir model seçilmeli.

Kırmızı yatak odası dekorasyonu

Genellikle açık renkteki mobilyalar insana bir huzur verir bu nedenden ötürü aslında mobilyanın modeli değil dinlendirici özelliği ön planda olmalıdır. Yani koyu renkte bir mobilya sizi kasvete sürükleyeceği için doğru bir seçim olmayacaktır. Yatak odası dediğiniz sade romantik ve insanda enerji uyandırmalıdır.

Kırmızı yatak odası çeşitleri

 

Kırmızı beyaz yatak odası

Bu sadelik renkli dizaynla taçlanıyor. Kırmızı başta olmak üzere siyah, yeşil, beyaz gibi bir çok renk ile diyazn edilen yatak odası tasarımları 2019  yılında bizimle olacak.

2019 Kırmızı Yatak Odası Dekorasyonları

Kırmızı yatak odası modelleri 2019 Kırmızı yatak odası takımlarıKırmızı yatak odası modern

Kırmızı yatak odası

Kırmızı yatak odası Kırmızı krem yatak odası Kırmızı yatak odası tasarımı

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın