Koçtaş Banyo Lavabo Modelleri ve Fiyatları

327 views

Bir ev içinde banyolar büyük öneme sahiptir çünkü orası kişisel olan bir yerdir ve bu anlamda özel bir yanı vardır. Pratik olması, kullanışlı olması, sağlıklı olması, tertip ve düzen içinde olması, temiz olması en büyük isteklerdendir ve bunun içindir ki bir eve yerleşeceğimiz zaman ilk olarak odalara sonrasında mutfağa daha sonra ise banyoya bakılır ve ona göre karar verilir. Eğer evin diğer kısımları güzelse fakat banyosu bu noktada bekleneni karşılamıyorsa büyük oranda o eve yerleşilmez. Ayrıca banyonun sıkışık bir kiler gibi değilde geniş ve büyük olması beklenir çünkü oranında geniş olması demek kullanım alanının da daha geniş olması demektir. Bizde bu yazımızda duş kısmından sonra en öenmli şey olan lavaboları ele alacağız ve en güzel lavabo modelleri siz değerli okuyucularımıza sunacağız umarız ki hoşunuza gider işte Koçtaş banyo lavabo modelleri.

Koçtaş Lavabo Modelleri ve Fiyatları

Doğal Taş Lavabo Travertin
459,90 TL (KDV Dahil)

Doğal Taş Lavabo Bej Mermer
499,90 TL (KDV Dahil)

Torsa Tezgahüstü Oval Lavabo
239,90 TL (KDV Dahil)

Koura Tezgahüstü Kare Lavabo
229,90 TL (KDV Dahil)

Ege Vitrifiye Lissa Delikli Lavabo 35 cm
49,99 TL (KDV Dahil)

Kotra Tezgahüstü Oval Lavabo
249,90 TL (KDV Dahil)

Fenella Tezgahüstü Oval Lavabo
179,90 TL (KDV Dahil)

Neda Tezgahüstü Oval Lavabo
249,90 TL (KDV Dahil)

Scalea Tezgahüstü Oval Lavabo
149,90 TL (KDV Dahil)

Vitra Form 300 Ayak
179,90 TL (KDV Dahil)

Kale Tek Parça Lavabo 45×36
109,90 TL (KDV Dahil)

Cooke&Lewis Kare Çanak Lavabo STR4322
139,90 TL (KDV Dahil)

Koçtaş Lavabo Modelleri Lissa köşeli delikli lavabo modelinin fiyatı 79,99 TL’dir. Oldukça pratik ve kullanışlı olan bu model banyonuzda da çok şık duracaktır. Klasik bir görünüme sahip olan model aynı zamanda oldukça sağlamdır diyebiliriz. 50 cm ölçüsünde olan bu model 11,56 Kg ağırlığındadır.

Koçtaş Lavabo Modelleri Ege Bitrifiye Lissa köşeli delikli lavabo modelinin fiyatı 34,99 TL’dir. Klasik bir tasarıma sahip olan bu model hemen hemen her evde görülen lavabo modellerine benzemektedir. Bu modelin tercih sebebinin başında ise uygun fiyatı gelmektedir. Oldukça sade olan bu model kaliteli maddeden üretildiği için uzun ömürlüdür ve bu anlamda uzun yıllar hasarsız şekilde kullanabilirsiniz. Ürünün toplam ağırlığı ise 5,46 Kg’dır. TSE-SAI belgesine sahip olan model sizin için kaliteli bir tercih olacaktır.

Koçtaş Lavabo çeşitleri tek parça lavabo modelinin fiyatı 84,99 TL’dir. Yine klasik bir tarza sahip olan başka bir lavabo modeli ile karşınızdayız. Ürün oldukça sade ve klasik bir duruş sergilemektedir. Tek parçadan oluşan estetik tasarıma sahip olan bu lavabo modeli banyonuza şıklık katacaktır ve havasını değiştirecektir. Her türlü banyoya uygun olan bu model geniş veya dar her ebattaki banyoda rahatlık ile kullanılabilir. Ürünün ölçüsü 45×36 cm’dir. Ürünün üretildiği madde ise seramik sırlıdır ve bu açıdan oldukça parlak bir renge sahiptir. Oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahip olan modeli uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Koçtaş lavabo çeşitleri Ege Vitrifiye aila köşeli delikli lavabo modelinin fiyatı 139,90 TL’dr. Oldukça zarif ve ince bir tasarıma sahip olan bu model banyonuza oldukça yakışacaktır. Banyonuza hoş bir hava katacak olan bu modeli hemen hemen her banyoda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bu model daha çok geniş ve büyük banyolara yakışmaktadır. Oldukça uzun ömürlü olan Alia lavabo modelini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Koçtaş Lavabolar Cooke Lewis yuvarlak çanak lavabo modelinin kampanya dahilindeki indirim uygulanan fiyatı 149,90 TL’dir. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bu model banyonuza farklı bir hava katacaktır. Yuvarlak tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplayan bu model gerek dar banyo alanlarında gerekse geniş banyolarda rahatlıkla kullanabilir. Banyosunda farklı ve estetik bir tasarım isteyen kişilere tavsiye edebiliriz. Ürün yapıldığı malzemeden dolayı oldukça sağlamdır ve bu durumda uzun yıllar kullanılmaya müsaittir.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın