Koçtaş Genç Odası Takımı Kampanyaları

134 views

Koçtaş Genç Odası Takımları

1955 yılında kurulan ve ilk olarak inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet veren  Koçtaş Ticaret A.Ş., perakende  işine ise 24 Mayıs 1996 tarihinde İzmir-Bornova’da açmış olduğu mağazayla başladı.  Temmuz 1998’de Antalya Topçular ve Aralık 1998’de İzmir Balçova’da  açtığı mağazalarla iyice büyümeye ve gelişmeye devam etti. Daha sonradan  B&Q firmasıyla imzalanan ortaklık anlaşmasından sonra mobilya işine atılan Koçtaş’ın   şuanda Türkiye’nin 19 ilinde toplam 41 mağazası yer alıyor. Oldukça geniş yelpazeye sahip olan Koçtaş, yenilikçi, müşteriyi memnun eden tasarımı ile Türkiye’nin en iyi firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Koçtaş genç odası takımları gençlerin isteklerini fazlasıyla karşılamaktadır. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Koçtaş Genç Odası Takımı Kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Koçtaş Genç Odası Takımı Kampanyaları 2019

Koçtaş İlnen Genç Odası Takımı
İlnen Genç Odası Takımı
Konforlu ve şık bir tasarıma sahip olan İlnen Genç Odası Takımı, karyola,başlık,gardrop,çalışma masası ve komodinden meydana geliyor. Geniş iç hacimli gardrop’u sayesinde yer konusunda da size avantaj sağlayacak olan bu modele 996,90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca kargo gönderim ücreti de bedava.
Koçtaş Marin Genç Odası Takımı
Marin Genç Odası Takımı
Modern bir tasarıma sahip olan Marin Genç Odası Takımı, odanıza girdiği andan beri canlılık ve şıklık katacak. Ayrıca rahatlığınıza düşkünseniz bu model oldukça konforlu. Bu muhteşem ürüne 1.209 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Ayrıca kargo gönderim ücreti de firmaya ait. 12 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.
Koçtaş Eflin Genç Odası Takımı
Eflin Genç Odası Takımı
Estetik ve şık bir yapıya sahip olan Eflin Genç Odası, tüm ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayacak. Karyola,başlık,üç kapılı gardrop,çalışma masası ve komodinden meydana gelen bu ürün odanızda ayrı bir atmosfer yaratacak. Bu modelin fiyatı ise sadece 1.240 TL. Ayrıca kargo gönderimi bedava. Ayrıca 12 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.
Koçtaş Renk Genç Odası Takımı
Renk Genç Odası Takımı
Beyazın renginin hakim olduğu Renk Genç Odası Takımı, doğallığı ve sadeliği ile adeta sizi büyüleyecek. Çalışma masası, gardırop, kitaplık,şifonyer,komodin,karyola ve başlıktan oluşan bu muhteşem modele sadece 1.305 TL sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Kargo ücretinin de ücretsiz olduğunu belirtmemizde fayda var.
Koçtaş Spor Genç Odası Takımı
Spor Genç Odası Takımı
Sporcu kişilere özel bir tasarıma sahip olan Spor Genç Odası Takımı, sadeliği ve şıklığı ile odanıza ferahlık katacak. Gerçekten spor tutkunuzu birisiyseniz gerçekten almanız gereken ürünlerden bir tanesi. Bu muhteşem modele 1.040 TL’ye sahip olabilir ve 12 ay taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca kargo gönderim ücreti de firma tarafından karşılanmakta.
Koçtaş Rio Genç Odası Takımı
Rio Genç Odası Takımı
Şık ve estestik bir tasarımı bir arada sunan Rio Genç Odası Takımı; başlıklı karyola, şifonyer, üç kapılı gardırop, çalışma masası ve komodinden oluşuyor. Odanızın şık görünmesini istiyorsanız aradığınız modeli buldunuz diyebilirim. Bu modele 12 aya varan taksit seçenekleri ile 1.290 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın