Koçtaş Mobilya Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları

417 views

Bu yazımız biraz bayanların aradığı tarzda bir yazı olabilir çünkü konumuz ayakkabı. Bir kişinin eşyaları içinde elbiseden sonra gelen şey ayakkabıdır hatta bazı insanlar bu konuda takıntılı hale gelebilmektedir. Erkeklerde de bu durum olsa da en çok bayanlarda gözleniyor. Çeşit çeşit ayakkabıları olmasını isteyen bayanlar sadece bir tane değil minimum 5 çift ayakkabılarının olmasını isterler. Yürüyüş için ayrı, alışveriş için ayrı, düğün için ayrı, bayram için ayrı, piknik için ayrı kısaca farklı olan her etkinlikleri için farklı ayakkabılarının olmasını isterler. Bunun sebebi büyük çoğunlukla kombin meselesi olmaktadır. Elbiselerine göre ayakkabı giymek isterler. Ancak bu kimi zaman probleme dönüşmektedir. Maddi açıdan olan sorunu bir kenara bıraksak dahi ayakkabıları koyacak yer noktasında bile sorun yaşamaktadırlar. Bazıları ayakkabılarını bazaların altında dahi saklamaktadır. Bu probleme çözüm getirmek için hazırladığımız bu yazıda Ayakkabılık modellerini ele aldık umarız aradığınız tarzda olan ayakkabılığı bulabilirsiniz.

Koçtaş Mobilya Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları

Konfor Dehan Ayakkabılık
319,90 TL (KDV Dahil)
Teknik Özellikler
Malzeme : 18 mm Suntalam
Yükseklik : 150 cm
Genişlik : 35 cm
Derinlik : 35 cm
Renk : Beyaz
Modeli : Raflı
Kapak Sayısı : Kapaksız
Çekmece Modeli : Çekmecesiz
Kulp Çeşidi : Kulpsuz
Raf Sayısı : 7

Adore Flat Ayakkabılık Noce Beyaz
359,90 TL (KDV Dahil)

Adore Flat Ayakkabılık Parlak Beyaz
359,90 TL (KDV Dahil)

Adore Ultra Çok Amaçlı Ayakkabılık Dolabı Venge Beyaz
399,90 TL (KDV Dahil)

Minar Mobilya Ren Kapaklı Ayakkabılık Beyaz
184,90 TL (KDV Dahil)

Dekorister Dekorister Napa Ayakkabılık Beyaz
294,90 TL (KDV Dahil)

Fly Carla Ayakkabılık
209,90 TL (KDV Dahil)

Fly Adolfo Ayakkabılık
199,90 TL (KDV Dahil)

Decoratika Mada Ayakkabılık Beyaz
204,90 TL (KDV Dahil)

Pyl Ayakkabılık
199,90 TL (KDV Dahil)

Form 3 Raflı Ahşap Ayakkabılık
59,99 TL (KDV Dahil)

Metaltex 4 Raflı Ayakkabılık
84,99 TL (KDV Dahil)

Dekorister Dama Ayakkabılık Beyaz/Cordoba
324,90 TL (KDV Dahil)

Dekorister Corking Ayakkabılık Beyaz/Cordoba
339,90 TL (KDV Dahil)

Dekorister Sinem Ayakkabılık Beyaz-Ceviz
294,90 TL (KDV Dahil)

5 Bölmeli Plastik Ayakkabılık Siyah
64,99 TL (KDV Dahil)

Minar Mobilya Mix Ayakkabılık 60 cm Beyaz
159,90 TL (KDV Dahil)

Minar Mobilya Mix Ayakkabılık 60 cm Safir Meşe
129,90 TL (KDV Dahil)

Minar Mobilya Mix Ayakkabılık 60 cm İstanbul
174,90 TL (KDV Dahil)

Decoratika Nazen Ayakkabılık Teak Beyaz
129,90 TL (KDV Dahil)

Dekorister Arizona 2 Kapaklı Çok Amaçlı Dolap Beyaz
359,90 TL (KDV Dahil)

Dekorister Useful Ayakkabılık Beyaz/Cordoba
434,90 TL (KDV Dahil)

Koçtaş ayakkabılık modelleri Adore modelinin 249,90 TL’dir.
ÖZellikle dar ve küçük alanlar için tasarlanan bu model oldukça kullanışlı ve pratik bir kullanış sunacaktır. Ayakkabı ve terlikler için mükemmel bir alan oluşturacaktır. Sade yapısı hem evinizde kaba bir görüntü oluşturmaz hemde zarif bir duruş sergiler. Oldukça uzun ömürlü olan bu modelin yapımında kaliteli ham maddeler kullanıldığı için uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Saklama alanının genişliği sayesinde birçok ayakkabınızı burada muhafaza edebilirsiniz. Ürünün ölçüsüne gelecek olursak
Yükseklik 82 cm Genişlik 74 cm Derinlik ise 28 cm’dir.

Koçtaş Mobilya ayakkabılık modelleri kangurum modelinin fiyatı 299,90 TL’dir. Oldukça hoş bir tasarıma sahip olan bu model evinize çok yakışacaktır. Baskılı tasarımı ise müthiş bir dekor oluşturmaktadır. Ayakkabılık modeli DKP çelikten üretildiği için çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz ayrıca TSE belgeli olan ayakkabılık sağlık açısından da bir sorun teşkil etmemektedir. Ürün genel olar mıknatıs tutunabilir bu özellikle çeşitli dekoratif süs eşyalarınızı yapıştırabilirsiniz. Ayrıca birçok çift ayakkabıyı kolaylıkla sığdırabileceğimiz geniş saklama alanına da sahiptir.

Koçtaş Mobilya ayakkabılık çeşitleri kapaklı kangurum modelinin fiyatı 269,90 TL’dir. Farklı bir tasarıma ve dizayna sahip olan bu model ayakkabılarınızı saklamak için mükemmel bir ayakkabılıktır diyebiliriz. Sade ancak bir o kadar da moden bir duruşa sahip olan model yaşam alanınıza hoş bir hava katacaktır. Ürün tamamı ile yerli üretimdir ve uluslar arası CE belgesine sahiptir bu anlamda sağlık konusunda bir sorun oluşturmamaktadır. Geniş saklama alanları mevcuttur ve bu alanlar onlarca çift ayakkabıyı saklayabilir. Ürünün kapaklarında da mıknatıs tutuşturucu vardır buda küçük süs dekorasyonlarınızı yapıştırmanızı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca ince bir özellik daha yerleştirilmiştir oda hava alabilme özelliğidir. Bu sayede ayakkabılık içinde kötü koku birikmesini önler hatta kokuyu giderir. Ürünün ölçülerine gelecek olursak
Yükseklik 82 cm Genişlik 98 cm Derinlik ise 15 cm’dir.
NOT: Kargo ücretsizdir.

Koçtaş ayakkabılık çeşitleri kangurum kapaklı gold serisinini fiyatı 269,90 TL’dir. Oldukça modern ve göze hitap eden bu model evinize oldukça modern bir hava katacaktır. Ürünün geniş iç yapısı ayakkabı saklama anlamında oldukça geniş bir imkan sağlarken şık ve modern duruşu ise göze hitap etmektedir. Kapaklarda bulunan mıknatısı sayesinde kapakları açıp kapattığında sert çarpmaların önüne geçilmektedir ve kapakların düşmesi engellenmektedir. Ayrıca ürünün yapımında kullanılan çelik malzeme sayesinde ayakkabılığın ömrü uzatılmıştır ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın