Koçtaş mobilya genç odaları ve fiyatları

3.992 views

Koçtaş Genç odası modelleri sunduğumuz yazımıza hoşgeldiniz. Bu sayfada sunulan fotoğraflar örnek nitelikte ve fikir edinme amacı ile yayınlanmıştır. Ürünlerin tamamı Koçtaş Mobilya’ya ait değildir. Günümüz evlerinde artık gençlerinde bir odası bulunmaktadır.Bu odayı donatmakta ebeveynlerine düşmektedir.Bugün sizlere Koçtaş Genç Odası Takımları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Baza ve yatak modelleri evleriniz için oldukça kullanışlı tarzlarda ve geniş iç cekmeceleri ile birlikte üretiliyor. Bu sayede bazaların içine dışarıda kalan tüm eşyalarınızı koyabilirsiniz. Baza modelleri 2020 modelleri yanı sıra oldukça farklı renklerde seçenekler sunuluyor. Bunun yanında renk ve model seçenekleri ile yatak ve baza modelleri birbirinden değişik seçenekleri ile karşınızda. Bu tür bazaları ikea, yataş, koçtaş gibi markalardanda bakarak kendiniz karar verebilirsiniz. Dekorasyon sektöründeki değişimle birlikte, sıradışı fikirler genç odalarına dahi girdi. Tasarımcıların, en dar alanları bile en iyi şekilde değerlendirme çabaları sonucunda orta çıkan tablo hemen aşağıda. Dar alanı değerlendirmek amacıyla iki katlı tasarlanan bu odanın üst katında yatak, alt katında ise çalışma masası bulunuyor. Bu sayede yerden epeyce tasarruf edilmiş.

Minar Mobilya Esen Genç Odası Consept 01

1955 yılında kurulan ve ilk olarak inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet veren  Koçtaş Ticaret A.Ş., perakende  işine ise 24 Mayıs 1996 tarihinde İzmir-Bornova’da açmış olduğu mağazayla başladı.  Temmuz 1998’de Antalya Topçular ve Aralık 1998’de İzmir Balçova’da  açtığı mağazalarla iyice büyümeye ve gelişmeye devam etti. Daha sonradan  B&Q firmasıyla imzalanan ortaklık anlaşmasından sonra mobilya işine atılan Koçtaş’ın   şuanda Türkiye’nin 19 ilinde toplam 41 mağazası yer alıyor. Oldukça geniş yelpazeye sahip olan Koçtaş, yenilikçi, müşteriyi memnun eden tasarımı ile Türkiye’nin en iyi firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Koçtaş genç odası takımları gençlerin isteklerini fazlasıyla karşılamaktadır. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Koçtaş Genç Odası Takımı Kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Minar Mobilya Esen Genç Odası Concept 18

Minar Mobilya Esen Genç Odası Concept 12

Minar Mobilya Esen Genç Odası Concept 22

Minar Mobilya Esen Genç Odası Consept 02

Minar Mobilya Esen Genç Odası Consept 07

Minar Mobilya Esen Genç Odası Takımı 01

Minar Mobilya Esen Genç Odası Takımı 06

Minar Mobilya Esen Genç Odası Takımı 09

Minar Mobilya Esen Genç Odası Takımı 12

Minar Mobilya Esen Genç Odası Takımı 17

Minar Mobilya Esen Genç Odası Takımı 23

Minar Mobilya Esen Genç Odası Takımı 26

Minar Mobilya Esen Genç Odası Takımı 30

Minar Mobilya Esen Genç Odası Takımı 32

Koçtaş İlnen Genç Odası Takımı

İlnen Genç Odası Takımı
Konforlu ve şık bir tasarıma sahip olan İlnen Genç Odası Takımı, karyola,başlık,gardrop,çalışma masası ve komodinden meydana geliyor.

Koçtaş Marin Genç Odası Takımı

Marin Genç Odası Takımı
Modern bir tasarıma sahip olan Marin Genç Odası Takımı, odanıza girdiği andan beri canlılık ve şıklık katacak. Ayrıca rahatlığınıza düşkünseniz bu model oldukça konforlu.

Koçtaş Eflin Genç Odası Takımı

Eflin Genç Odası Takımı
Estetik ve şık bir yapıya sahip olan Eflin Genç Odası, tüm ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayacak. Karyola,başlık,üç kapılı gardrop,çalışma masası ve komodinden meydana gelen bu ürün odanızda ayrı bir atmosfer yaratacak.

Koçtaş Renk Genç Odası Takımı

Renk Genç Odası Takımı
Beyazın renginin hakim olduğu Renk Genç Odası Takımı, doğallığı ve sadeliği ile adeta sizi büyüleyecek.

Koçtaş Spor Genç Odası Takımı

Spor Genç Odası Takımı
Sporcu kişilere özel bir tasarıma sahip olan Spor Genç Odası Takımı, sadeliği ve şıklığı ile odanıza ferahlık katacak. Gerçekten spor tutkunuzu birisiyseniz gerçekten almanız gereken ürünlerden bir tanesi.

Koçtaş Rio Genç Odası Takımı

Rio Genç Odası Takımı
Şık ve estestik bir tasarımı bir arada sunan Rio Genç Odası Takımı; başlıklı karyola, şifonyer, üç kapılı gardırop, çalışma masası ve komodinden oluşuyor. Odanızın şık görünmesini istiyorsanız aradığınız modeli buldunuz diyebilirim.

Koçtaş   2020Koçtaş Genç Odası Takımları koleksiyonunda daha çok gençlerin isteklerine göre yeni dizayn genç odası takımlarına yer vermekte bu alanda bir çok renkte genç odası takımları mevcuttur.
Eğer sıradışı fikirler hoşunuza gidiyorsa evinize böyle bir genç odası yaptırabilirsiniz. Tabi ki bu tarz bir oda takımını her yerde bulamayacağınızdan, özel tasarım mobilya yaptırmanız gerekebilir.

Koçtaş genç odası 2019

Bunlar mavi renkli genç odası takımları ,  Kırmızı renkli genç odası takımları , siyah renkli genç odası takımları ve beyaz renkli genç odası takımları gibi bir çok renkte genç odası takımları mevcuttur. Koçtaş Genç odası takımlarında sadece internet mağazasına özel ürünlerde sunmakta, bununla ilgili bilgi almak için Koçtaş resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 2019 Yeni nesik koçtaş genç odası

Dar alanda harikalar yaratma çabası, yukarıdaki oda takımında da kendini gösteriyor. Çalışma masasının hemen yanına konumlandırılmış bir yatak ve yatağın bitişiğinde küçük bir dolaptan oluşan bu modern oda renkli aksesuarlarla da detaylandırılmış. 2020 Koçtaş Genç Odası Takımları setler halinde satılmaktadır. Bunlar; 3 parçalı Genç Odası Takımları , 6 parçalı Genç Odası Takımları , 7 parçalı Genç Odası Takımları dır.

Çocuk ve Genç Odası Dekorasyonu olarak onların hayal dünyasına, oyun ve sosyal yaşamına da alanlar bırakan renkli bir ortam oluşturmanız önemlidir. Genç odası olsun, çocuk odaları olsun her zaman onların dünyası için bazı özel alan ve seçenekler bırakmak önemlidir. Bunun dışında renk ve uyum olarak ise canlı renkler kullanmaya özen gösterin. Diğer yandan ise mobilya takımı olarak ise dayanıklı ve uzun seneler kullanılacak türden olmasına dikkat edin.

Koçtaş genç odası modelleri 2019

Dar alanların en iyi şekilde değerlendirildiği bir diğer genç odası ise hemen yukarıda. Detaylara ve fonksiyonelliğe dikkat. İşte diğer modern genç odası modelleri. İyi seyirler dileriz.

Koçtaş çeşitli kartalara taksit imkanı sunmaktadır. Fiyat aralıkları yaklaşık 1500 – 2500 arasında değişkenlik göstermektedir. Kesin bilgiye Koçtaş resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çocuk odalarında tercih edilen bir kaç renkten biridir mor rengi. Mor rengi çocuk odaları gayet güzeldir. Fakat açık olması daha uygun olur. İç karartmaz.

Eğer yeni bir genç odası almaya karar verdiyseniz ve en iyinin peşindeyseniz Koçtaş‘ı tercih etmenizi öneririz. Koçtaş genç odalarıyla hem en şık genç odası dekorasyonuna sahip olacaksınız hem de uzun yıllar süren bir kaliteyle buluşacaksınız.

Koçtaş genç odalarının onu kullananlar tarafından ortak söylenen en büyük özelliği söylediğimiz gibi kaliteli olmasıdır. Kalitesiz genç odası mobilyaları kısa süre içinde eski görünümü kaybedip aşılma, renk solması gibi sorunlar meydana getirirken Koçtaş’la uzun yıllar sorunsuz konforun keyfine varıyorsunuz.

Koçtaş Mobilya Genç odası takımları

Beyaz rengi iç açan güzel bir renktir. Sadece çocuk odası değil, evin her odasında, mutfak ve banyosuna kadar tercih edilebilecek bir mobilya rengidir. Beyaz renki çocuk odası resimde de görüleceği gibi kırmızı yatak takımı ile güzel bir hava yakalamış.

Eğimli dolap modeli ve farklı yatak modelinin takım olduğu turuncu çocuk odası takımı göze güzel görünüyor. Fakat turuncunun yanında kahve rengi ortamı biraz karartmış gibi. Siz yine de turuncu renginin yanına krem rengini tercih edin.

Koçtaş genç odası modelleri

Eğimli dolap modeli ve farklı yatak modelinin takım olduğu turuncu çocuk odası takımı göze güzel görünüyor. Fakat turuncunun yanında kahve rengi ortamı biraz karartmış gibi. Siz yine de turuncu renginin yanına krem rengini tercih edin.

Koçtaş genç odası modelleri 2019

Bir genç odası için açık renkler en ideal renklerdir. Kız çocuğu için açık pembe rengi ortama pozitif bir hava kadar. İç karartan çocuk renklerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Çocuk odasında renk seçiminin yanında renk uyumuna da dikkat etmelisiniz. Bu model renk uyumunda başarılı bir konsept  olmuş.

Çocuk odası için biraz büyük denebilecek bir çocuk odası görmekteyiz. Bu tarz büyük odalar çocuk odaları için pek yaygın olmasa da tasarım için fikir edinmeniz adın güzel bir çalışma.

Koçtaş Mobilya genç odası

Çocuk odası için biraz büyük denebilecek bir çocuk odası görmekteyiz. Bu tarz büyük odalar çocuk odaları için pek yaygın olmasa da tasarım için fikir edinmeniz adın güzel bir çalışma.

Firma bu çalışmasında turuncu renkli duvar ve turuncu yorgan yüzü ile bir takım oluşturmuş. Turuncu duvar önünde bulunan bulunan krem dolap da kendini daha ön plana almış. Dikkat ederseniz halı da yeşil seçilmiş. Dekorasyonda zır renkler bazen daha şık bir tasarım sunar.

Koçtaş genç odası takımları modelleri

Firma bu çalışmasında turuncu renkli duvar ve turuncu yorgan yüzü ile bir takım oluşturmuş. Turuncu duvar önünde bulunan bulunan krem dolap da kendini daha ön plana almış. Dikkat ederseniz halı da yeşil seçilmiş. Dekorasyonda zır renkler bazen daha şık bir tasarım sunar.

Genç odası, sedir, yatak, dolap ve çekmecenin bir araya getirilerek oluşturulduğunu görmekteyiz. Ufak genç odaları için ideal bir mobilya takımı.

Koçtaş genç odası 2019

Genç odası, sedir, yatak, dolap ve çekmecenin bir araya getirilerek oluşturulduğunu görmekteyiz.  Ufak genç odaları için ideal bir mobilya takımı.

Salon kadar geniş bir genç odası görmekteyiz. Evet belki sizin bu kadar büyük bir odanız olmayabilir. Fakat buradaki ürünler gösterim amaçlı olduğunu ve ürünlerin tamamını almak zorunda olmadığınızı unutmayın.

Koçtaş genç odası takımları fiyatları

Salon kadar geniş bir genç odası görmekteyiz. Evet belki sizin bu kadar büyük bir odanız olmayabilir. Fakat buradaki ürünler gösterim amaçlı olduğunu ve ürünlerin tamamını almak zorunda olmadığınızı unutmayın.

Gri renkleri her ne kadar genç odasında tercih edilmeyen ve pek rastlanmayan bir takım olsa da, beyaz rengi ile birlikte güzel bir tasarım ortaya çıktığını görüyoruz. Duvara monteli rafların farklı bir çalışma masası oluşturduğu da ortada.

Eğer genç odası takımı için çok fazla bütçeniz yoksa ve standart bir genç odası mobilyası alacaksanız, bu model tam size göre. 1 yatak, bir dolap bir ufak bir oda için yeterlidir diyebiliriz.

Gri renkleri her ne kadar genç odasında tercih edilmeyen ve pek rastlanmayan bir takım olsa da, beyaz rengi ile birlikte güzel bir tasarım ortaya çıktığını görüyoruz. Duvara monteli rafların farklı bir çalışma masası oluşturduğu da ortada.

Eğer genç odası takımı için çok fazla bütçeniz yoksa ve standart bir genç odası mobilyası alacaksanız, bu model tam size göre. 1 yatak, bir dolap bir ufak bir oda için yeterlidir diyebiliriz.

Evet, konfor alanında da size en iyiyi sunmayı hedefleyen Koçtaş genç odalarında her bir mobilya sizin rahatınız için özel olarak tasarlanmış durumda bulunuyor. Bu genç odalarıyla artık dışarıyı sevmeyecek, odanızdan çıkmak dahi istemeyeceksiniz. Konfor ve kalitenin yanı sıra bu odaların bir diğer özelliği de aradığınızı kolaylıkla buluyor olabilmenizdir.

Geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve her tarza hitap etmeyi başarıyor, zevkiniz ne olursa olsun beğenininizi kazanabiliyor. Koçtaş’ta tam da istediğiniz genç odasını bulacaksınız. 2020 model genç odalarına gelince ise aslında bu zamana kadar gördüklerinizden çok da farklı değil.

Geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve her tarza hitap etmeyi başarıyor, zevkiniz ne olursa olsun beğenininizi kazanabiliyor. Koçtaş‘ta tam da istediğiniz genç odasını bulacaksınız. 2020 model genç odalarına gelince ise aslında bu zamana kadar gördüklerinizden çok da farklı değil.

Alfemo her zaman onlarca çeşit genç odasıyla karşınıza çıktığı ve de her gördüğünüzde yeni bir model farkettiğiniz için bunun eksikliğini çok da arayacağınızı düşünmüyoruz. Ama hiç yenilik yok mu derseniz tabiki de var.

Koçtaş Mobilya genç odası modelleri

Alfemo her zaman onlarca çeşit genç odasıyla karşınıza çıktığı ve de her gördüğünüzde yeni bir model farkettiğiniz için bunun eksikliğini çok da arayacağınızı düşünmüyoruz. Ama hiç yenilik yok mu derseniz tabiki de var.

Diğer yıllara nazaran daha desenli modellerin genç odası bölümünde büyük yer kapladığını görebiliyoruz.Bunun yanı sıra çalışma masası mobilyalarında daha kullanışlı ve farklı modellere gidilmiş. Burada bulunan resimler örnek niteliğindedir. Mobilya Modelleri sunan sitemizin bu sayfasında yayınlanan bütün ürünler Koçtaş Mobilya’ya ait olmayabilir.

Kız çocukları için genç odası takımı almayı düşünüyorsanız pembe rengi ilk akla gelen renklerden biridir. Fakat bu konuda farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. Aslında biraz da gençlere bırakmak gerektiğini düşünüyoruz. Siz sadece tavsiyenizi belirtin.

Kız çocukları için genç odası takımı almayı düşünüyorsanız pembe rengi ilk akla gelen renklerden biridir. Fakat bu konuda farklı renkleri de tercih edebilirsiniz.  Aslında biraz da gençlere bırakmak gerektiğini düşünüyoruz. Siz sadece tavsiyenizi belirtin.

Koçtaş genç odaları

İpek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Kilim Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Çilek Mobilya Genç Odası Takımları için Tıklayın

Bellona Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Genç Odası Modelleri için Tıklayın

Tekzen Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Çalışma Masası Sandalyesi ve Fiyatları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın