Koçtaş Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

355 views

Yatak odanızı komple değiştirmek ve yepyeni bir şıklıkla odanızı buluşturmak istiyorsanız hemen size en yakın Koçtaş mağazasına gidip bütün yatak odası modellerini baştan aşağı inceleyebilirsiniz. Bu yatak odalarıyla buluştuğunuzda artık eski yatak odanızda bir an bile durmak istemeyeceksiniz. Mobilya Modelleri sunduğumuz sitemizin bu bölümünde size bazı Koçtaş mobilya yatak odası dolapları sunacağız. Bu modellerde yatak odası lambaları ve yatak odası avizeleri de göreceksiniz.

Koçtaş Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2019

Yatak odanızın hala sizin için ne kadar önemli olduğunun farkına varamadıysanız kendinize verdiğiniz değeri en iyi yatak odanızı nasıl seçtiğinizle göstereceğinizi belirtmek isteriz. Yorgun geçen bir iş maratonundan sonra rahatlıkla dinlenemeyeceğiniz ve sizi huzursuz eden bir yatak odasına sahip olmak kendinize işkence yapmak gibidir. Halbuki kendinizi huzurlu hissedeceğiniz rahat ve konforlu bir yatak odanız olsa sabahları uyanmakta bile zorluk çekmeden yeni bir güne gülümseyerek başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki fiyatların güncel maliyetlere göre artış gösterebileceğini göz önünde bulundurunuz.

Rabi Beyza Yatak Odası Takımı
4.209 TL (KDV Dahil)

Dessenti Lasida Yatak Odası Takımı Modern çizgiler ve çağdaş tasarımların kullanıldığı Dessenti Lasida Yatak Odası Takımı, tasarımın en güzelini odanıza getiriyor. Güzel görünüşlü bir yatak odası takımı arıyorsanız kaçırmamanız gereken modellerden bir tanesi. Bu modeli indirim sayesinde 2.470 TL’ye alabilir ve 12 Ay’a varan taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Koçtaş Yatak Odası Modelli Armada

Armada Yatak Odası Takımı
Beyaz rengi ile adeta gözlerinizi alan Armada Yatak Odası Takımı, şıklığı ve rahatlığı ile odanıza farklı bir hava katacak. Bu muhteşem modelin fiyatınında oldukça uygun olduğunu söyleyelim. Bu muhteşem modele indirim sayesinde 2.080 TL’ye sahip olabilir ve taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca kargo gönderim ücreti de bedava.

Koçtaş Yatak Odası Takımı Düğün Modeli

Düğün Yatak Odası Takımı Beyazın hakim olduğu Düğün Yatak Odası Takımı, özgün ve şık bir tasarımı ile adeta sizi kendine çekecek. Şık bir model isteyenler için vazgeçilmez bir ürün. Bu şık modeli indirim sayesinde 2.127 TL’ye alabilir ve 12 ay taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca kargoda ücretsiz.

Koçtaş Yatak Odası Modelleri Eyre

Eyre Yatak Odası Takımı
Modern bir tasarımın en güzel örneği olan Eyre Yatak Odası Takımı, gardırop,başucu,karyola,komodin,şifonye ve şifonyer ayna panosundan meydana gelmektedir. Bu model odanıza bir canlılık katacak. Bu muhteşem modele 2.250 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 Ay’a varan taksit seçenekleri mevcut.

Koçtaş VL 1 Yatak Odası Takımı Modeli

VL 01 Yatak Odası Takımı Muhteşem bir renk uyumuna sahip olan VL 01 Yatak Odası Takımı, doğal görünümü ve modern tarzı ile ile adeta sizi büyüleyecek. Bu yatak odası; komodin,şifonyer,sürgülü aynalı gardırop ve karyoladan oluşuyor. Bu şık modele 2.000 karşılığında sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 taksit seçenekleri de mevcut.

 Koçtaş Yatak Odası Takımı Seramo

Seramo Yatak Odası Takımı
Beyaz renginin sade güzelliğini ortaya koyan Seramo Yatak Odası Takımı, sürgülü gardırop,komodin,şifonyer,şifonyer aynası ve karyoladan meydana geliyor. Sade bir model istiyorum diyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken ürünlerden bir tanesi. Bu şık modele 2.100 TL’ye sahip olabilirsiniz. 12 Ay’a varan taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Koçtaş CR 01 Yatak Odası Takımı

CR 01 Yatak Odası Takımı
Beyaz rengin kullanıldığı CR 01 Yatak Odası Takımı, odanızda size yer kazandıracak ve şıklığı ile sizi büyüleyecek. Bu ürünü 1.790 TL’ye satın alabilir ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

2019 tabi ki diğer tüm alanlara getirdiği yenilikler gibi yatak odası modellerine de yeni bir nefes üfledi. Geçen sene ve bu sene ki yatak odası modelleri arasında ilk bakışta çok büyük bir değişiklik hissedilmiyor olsa da aslında birçok değişikliğe gidildi. 2019 yılına damga vuran modeller arasında ilginç tarza sahip olanlar yer aldı.

Aşağıda fikir edinmeniz açısından farklı yatak odası modelleri de yayınlıyoruz. Bu modellerin tamamı Koçtaş mobilyanın bu yıl satışta olan modelleri içinde olmayabilir. Fakat burada görüntülenen yatak odası avizeleri, yatak odası dolapları ve lambalarını genel dekorasyon fikirleri edinmek açısından incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu modellerden kastımızın ne olduğuna gelince ise başka bir figürü yansıtan ancak yatak olarak kullanılan modeller gibi. Aslında geçtiğimiz senelerde de bu modeller mevcuttu fakat her yaş kesiminden ilgi görmediği için dikkat çekmiyordu. 2019 yılıyla birlikte artık her eve girmeye başladılar.

Bunun yanı sıra koyu renkler dışında cıvıl cıvıl renklerin yatak odasında ağırlık kazandığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Koçtaş Mobilya yatak odası modelleri

koctas-malibu-bazali-yatak-odasi

MALİBU KUMAŞ BAŞLIKLI KARYOLA

520,00TL 440,00TL
(KDV Dahil)
Vade Farksız 9 Taksit

koctas-malibu-yatak-odasi

MALİBU KUMAŞ BAŞLIKLI BAZALI KARYOLA

680,00TL
(KDV Dahil)
Vade Farksız 9 Taksit

koçtaş Yatak Odası takımları

koçtaş Yatak Odası

koctas-adena-yatak-odasi


Koçtaş Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları (10 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın