Koçtaş mutfak masa takımları ve fiyatları

10.230 views

Koçtaş mutfak masa sandalye takımları son yıllarda sahip olduğu ürün çeşitliliği ile birlikte dikkatleri üzerine çekiyor. Mutfak dekorasyonu yapar iken mutfaklarınızın olmazsa olmaz araç gereçleri arasında yer alan mutfak masa takımları bu yıl da Koçtaş gibi büyük bir mobilya markası tarafından özenle ve titizlikle üretilmeye devam ediyor.

Mutfak mobilyaları konusunda sizlerde istediğiniz gibi özel tarzlarda mutfaklar elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra mutfaklarınızın kullanışlı olması da önemlidir. Diğer yandan ise kendi kullanışınıza göre mutfak mobilyaları seçerek dizayn edebilirsiniz. Mutfak masaları ile yemekleriniz oldukça farklı ve keyifli olabilir.. Ev dekorunda önemli olarak mutfak masasının farklı modellerini kullanışlı şekilde seçmektir.. Mutfak masaları mutfakların vazgeçilmezlerindendir. Mutfak masası seçerken boyutları önemlidir. Bunun gibi yuvarlak masalar ile orta boylardaki mutfak masaları tercih edebilirsiniz.

Koçtaş Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları

 

Vintage Masa Benç Set

Monte Sehpa Luce Katlanabilir Masa Beyaz
364,90 TL

Onlywood Roen Ahsap Mutfak Masa Seti Eskitme
1454 TL (KDV Dahil)

Monte Sehpa Luce Katlanabilir Masa Çekmeceli Beyaz-Meşe
364 TL

Lego Masa Sandalye Seti

Lübe Masa 4 Sandalye Set
1.400 TL (KDV Dahil)

201.500 TL (KDV Dahil)

Açılır Masa Beyaz

Yuvarlak Cam Masa

Cake Yandan Açılır Masa
569,90 TL (KDV Dahil)

Sabit Ahşap Masa Haliç
399,90 TL (KDV Dahil)

Mutfak Masası Buzlu Cam
449,90 TL (KDV Dahil)

Kahverengi Kelebek Masa
569,90 TL (KDV Dahil)

Mutfak Masası Yandan Açılır Beyaz
419  TL (KDV Dahil)

Mutfak Masası Ortadan Açılır Beyaz
459,90 TL (KDV Dahil)

Mutfak Masası Beyaz

Katlanır Masa 60×40 cm

2 Tabureli Mutfak Masası Seti

Suntalam Mutfak Masası 70×110 cm

Katlanır Mutfak Masası 60×90 cm

Pembe Köşe Takımı

Onlywood Roen Ahsap Mutfak Masası Naturel
1.590  TL (KDV Dahil)

Hamdeko Eames Masa Sandalye Takımı 15
1.299 TL (KDV Dahil)

Hamdeko Eames Masa Sandalye Takımı 11
2.299 TL (KDV Dahil)

Hamdeko Eames Dikdörtgen Mutfak Masası Siyah 80×120 cm
989,90 TL (KDV Dahil)

Onlywood Roen Ahsap Mutfak Masa Seti Naturel
1.379 TL (KDV Dahil)ar

Mutfak modelleri fiyatları da modellerine göre farklılık gösterir. Bunun için isterseniz de bir Koçtaş mağazasına giderek bilgi alabilirsiniz. Mutfaklarınızda kullanılan sebzelerinizin de dört katlı olan sebzelikle saklarsanız daha fazla alan elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ise en çok Koçtaş ürünleri beğeni kazanıyor. En geniş ve büyük mutfaklar villa modellerinde olduğu için onların örnekleri evlerinize geniş gelebilir.

Doğru tercih yaparsanız şayet sizlerde mutfaklarınız yeni bir soluk katabilirsiniz… Mutfak masaları, mutfak modellerine göre de fiyatları değişmektedir.. Bununlar birlikte herkesin özel zevkine uygun biçimlerde olan mutfak modellerini görmelisiniz. Koçtaş mobilya firması her zaman kaliteli ürünleri ile birlikte müşterilerine hizmetler sunuyor… Bunun yanı sıra ürünlerinde ergonomik ve kullanışlı olması da diğer bir avantajıdır. Ayrıca istenen mutfak türleri ve çeşitlerine göre de seçenekleri bulunuyor…

Aslında mutfak dediğim odaların en önemli 3 eşyası bulunuyor.

  1. Mutfak lavabosu
  2. Mutfak dolapları
  3. Mutfak masaları

Yani mutfak masaları mutfakların vazgeçilmez üçüncü eşyasıdır desek doğru bir cümle kurmuş oluruz.

Yeni mutfak modeli özel tasarımlarını ve farklı seçeneklerini sunuyor.. Bununla birlikte ise az yer kaplıyor… Mutfak modellerinde küçük detayları da atlamıyor ve bunları aksesuarları ile birlikte katarak kullanıyor.. Bunun yanı sıra ise sade ve özgün dizaynlar sunuyor.

Koçtaş mutfak masaları bu yılda şık , kaliteli ve de kullanışlı olan ürün modelleriyle hemen hemen her yaştan bayanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Koçtaş mutfak masası modelleri farklı malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu malzemeler ise ahşap masa takımları , plastik masa takımları, metal masa takımları gibi malzemeler kullanılarak farklı modellere sahiptirler. Genellikle bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor. Koçtaş mutfak masası takımları bayanlar tarafından çokça beğeniliyor.

Koçtaş mutfak masası fiyatları ise seçeceğiniz modele göre değişmekte ve hayli uygun fiyatlar da ve kredi kartına da 12 taksit seçeneği bulunuyor. Ortalama olarak 150 tl den başlayarak 1000 tl ye kadar çıkmaktadır.

Koçtaş mutfak masa modelleri dışında diğer markaların mutfak masalarının da bulunduğu bu galeride gezinirken aradığınız modeli bulacağınıza eminiz. İyi seyirler efendim …

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın