Koltuk Döşeme Modelleri

Koltuklarınız sağlamsa ama kumaşlarında veya süngerlerinde yıpranmalar, eskimeler olmuşsa hemen atmayın. İskeleti sağlam bir koltuğun süngerlerini ve yüzünü değiştirerek yepyeni bir koltuk sahibi olabilirsiniz. Koltuklarınızın yüzünü dilediğiniz kumaş ve renklerle yeniliyoruz ve yeni bir koltuk takımı almaktan kurtarıyoruz. Koltuk döşeme herkesin yapabileceği kolay bir iş değildir. Bu konuda işçiliğine güvenmediğiniz ve bilmediğiniz kişilere koltuklarınızı emanet edemezsiniz. Firmamızın deneyimli ve usta personeli koltuk döşemesinde en kaliteli işçilik sergilemektedir. Koltuk döşemenin tüm detaylarını bilmektedirler. Firmamızın koltuk döşeme modelleri sizin de beklentilerinizi karşılayacak zengin çeşitliliktedir.

Koltuk döşemesinde özel süngerler kullanıyoruz ve bu süngerler yıllarca deforme olmadan, çökmeler olmadan kullanılabilmektedir. Tabi koltuk döşemede göz alıcı bir farklılık olsun istiyorsanız kumaş seçimi çok önemlidir. Burada renk ve desen tercihi, kumaşın kalitesi ön plana çıkıyor. Odanızın ya da salonunuzun genel dekorasyonuyla bütünlük oluşturacak renkler ve desenler evinizin atmosferini bir anda değiştirecektir. Bu konuda sizin zevkleriniz elbette belirleyici olacaktır ama hayal ettiğiniz bir döşeme için biz de size öneriler sunarak yardımcı oluyoruz.Çok zengin renk, desen ve kumaş türü arasından seçim yapmak için atölyemize gelerek kumaşlarımızı incelemelisiniz.

Zengin çeşitlerimiz arasında sizin zevklerinizi yansıtan kumaşları mutlaka bulacaksınız. Bundan sonrası ustalarımızın mükemmel işçiliğine kalacaktır. En güzel kumaşlar bile kaliteli bir işçilikle döşenmediğinde beklenen yenilik olmayacaktır. Seçtiğiniz koltuk döşeme modelleri ile koltuklarınız yeni bir ruh kazanacak ve dekorasyonunuza mükemmel bir yenilik katacaktır.

Günümüzde son derece kalitesiz koltuklar da imal ediliyor. Bu koltukların sadece kumaşları değil aynı zamanda iskeletleri de çabucak deforme oluyor. İşte bu tür koltukların yüzlerinin yenilenmesi çok da avantajlı değildir. Hem görüntü olarak hem de kullanım olarak beklentilerinizi karşılamayacaktır. Bu nedenle özellikle iskelet yapısı sağlam olan koltuklarınız için koltuk döşeme işlemi yaptırmalısınız. En önemli husus da artık sayıları iyice azalmış olan koltuk döşeme ustası bulmaktır. Böyle büyük bir şehirde iyi bir döşeme ustası bulmanız zor olabilir. Ama Marmara koltuk firması olarak size bir telefon kadar yakınız. Bize telefonla ya da web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Biz evinize gelerek koltuklarınızı alıyoruz, döşemesini yapıyoruz ve tekrar size getiriyoruz.

Bellonadan 2019 koltuk takımlarından Elit koltuk takımı tamamen deri kaplama olup hiçbir kumaş uygulaması yapılmamış. Elit koltuk takımı bu özelliği ile tamda deri koltuk sevenlere göre. Bellona Elit koltuk takımı beyaz görünümü ve sadeliği ile evlerinizdeki dekorasyonda önemli bir yer tutacak. Beyaz olması sizi korkutmasın deri döşeme mobilyalardaki temizli ve bakım kumaş olanlara göre daha kolay. Bellona koltuk takımlarını ve bu ürünün fiyatı ve ürün ile ilgili daha fazla bilgiyi web sayfasından ve bellona bayilerinden alabilirsiniz.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın