Kütahya porselen yemek takımı modelleri

78 views

Kütahya Porselen, 1970 yılından bu yana sofralarımızı porselen takımlarıyla süslemektedir. Kaliteli ürünleriyle hanımların her zaman ilk tercihleri arasında yerini almıştır. Geniş ürün kapasitesiyle her türden ihtiyaca cevap vermektedir.

Kütahya Porselen 2019 yemek takımlarıyla yine göz doldurmaya devam etmektedir. Her zevke htap eden modelleriyle beğeni toplamaktadır. Klasik ve modern tarzı benimseyenler için ayrı ayrı porselen takımları tasarlanmıştır.

Kütahya porselen kahvaltı takımlarıyla da kahvaltınızı ziyafete dönüştürüyor. Güne güzel başlamak için Kütahya Porselen kahvaltı takımlarında hazırlanmış bir kahvaltı yapmanızı öneririz.

Kütahya Porselen kuruluşunun 40. yılında Ateşte Açan Çiçekler temalı kreasyonuyla tüketicisini buluşturuyor. Ateşte Açan Çiçekler kreasyonu diğerlerinden farklı özellik sergilemektedir. Sır içi özelliğe sahip olan bu kreasyon tasarım ve renkleriyle de farklılığını sofralarımıza taşımaktadır.

Kütahya porselenin sır içi özelliği bulaşık makinası, yüksek sıcaklık gibi yıkama işlemlerinde desen ve renkleri soldurmama özelliği anlamına gelmektedir.

Kütahya Porselen Ateşte Açan Çiçekler kreasyonunda klasik, soft ve canlı renkleri kullanmıştır. Mürdüm, bej, kahve, lila, pembe, fuşya, füme gibi renkleri kullanarak çiçekli ve geometrik desenleri sofralarımıza taşımaktadır.

Kütahya Porselen ürettiği ürünlerde renk, desen, porselen kalitesinin yanında insan sağlığını da düşünerek zararlı hiç bir madde kullanmamaktadır.

Yıllardır sofralarımıza ev sahipliği yapan Kütahya Porselen her zaman ilklere imza atmıştır. Ülke genelinde bir çok noktada satış mağazası bulunan Kütahya Porselen kaliteli ürünleriyle sizleri beklemektedir.

Kütahya porselen çeyiz seti

Kütahya Porselen çeyiz seti ile kuracağınız mutlu yuvanızda sevdiklerinizle birlikte yiyeceğiniz yemeklere şıklık katın.

Kütahya Porselen’in 40. yılında düzenlediği kampanyadan tüm satış mağazalarına giderek faydalanabilirsiniz.

Kütahya porselen çeyiz seti kampanyası

Kütahya poselenin zel imkanlarını kaçırmayın. 12 kişilik 85 parça yemek takımı, 90 parça çatal kaşık bıçak takımı ve 44 parça kahvaltı seti alana günlük kullanım için 12 kişilik 82 parça yemek takımı hediye.

Yemek takımının özellikleri:

12 Adet – 25 cm Düz Tabak

12 Adet – 20 cm Düz Tabak

12 Adet – 22 cm Çukur Tab

12 Adet – 15 cm Kom. Kase

02 Adet – 25 cm Kayık Tabak

01 Adet – 30 cm Kayık Tabak

01 Adet – Çorbalık

01 Adet – Çorbalık Kapağı

02 Adet – Tuzluk

02 Adet – Biberlik

06 Adet – Çay Fincanı

06 Adet – Çay Fincanı Tabağı

06 Adet – Kahve Fincanı

06 Adet – Kahve Finc. Tabağı

01 Adet – Sosluk

01 Adet – Sosluk Tabağı

01 Adet – Peçetelik

01 Adet – Kürdanlık

Özenle hazırlanan yemeklerin vazgeçilmez takımları Kütahya porselen yemek takımlarında bulabilirsiniz.

Yıllardır sofralarımızı porselen şıklığıyla buluşturan firma çeşit çeşit modelleri ile beğeni toplamaktadır. Ürünlerindeki değişmez kalitesi sayesinde müşterilerinin ilgisi her zaman artmıştır ve artmayada devam etmektedir. Yemek takımı modellerinde her zevke uygun tasarımlar bulmak mümkündür. Modern tarzdan hoşlananlara sade, düz, geometrik şekilli yemek takımı modelleri üretilmektedir. Eğer klasik tarzdan hoşlanıyorsanız gösterişli, renkli, desenli modeller bulmak mümkün.

Kütahya porselen yemek takımlarının yanında kütahya porselen kahvaltı takımlarıda üretilmektedir. Sabah kahvaltınızı renkli cıvıl cıvıl takımlarda etmenin keyfini Kütahya Porselen’de bulabilirsiniz.

Hem günlük hem de özel günleriniz için ideal modeller bulundurmaktadır. Zevkle, rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri Kütahya Porselen’de bulabilirsiniz.

Kütahya Porselen uyguladığı kampanyalarla ve ödeme kolaylığıyla rahatlıkla elde edebilirsiniz. Yurt genelinde çok sayıda satış noktası bulunmaktadır.

Kütahya porselen yemek seti modelleri

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın