Luxury Line Yemek Odası Takımı Kampanyaları

42 views

Luxury Line Yemek Odası Takımları

Lüks ve konforu ile hayatın her alanında mobilyalarında ustalığını yansıtan uxury’nin arkasında,  yıllar önce kurulmuş olan üretim firmaları ve kurumsal marka uzmanları bulunmakta. Mobilyalarında genellikle klasik çizgilerin yer aldığı özgün tasarımlara önem veren  Luxury,  mekanınıza ayrı bir tasarım katan ürünlerini web sitesi üzerinden satmakta. Luxury firmasının bir çok yerde mağazı bulunuyor. Bu mağazalara giderek özgün tasarımlara göz atarak istediğinizi alabilirsiniz. İstediğiniz takdirde Luxury’nin internet sitesi üzerinden sipariş verebilir. Klasik çağların stilini yansıtan ve mekanınızda şık bir görünüm katacak olan Luxury Line yemek odası takımları luxury.com.tr de  yer alıyor.  Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Luxury Line yemek odası takımı kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Sorularınız var ise yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.

Luxury Line Yemek Odası Takımı Kampanyaları 2019

Luxury Enderun Yemek Odası Takımı
Enderun Yemek Odası Takımı
Sıra dışı renklerin kullanıldığı enderun yemek odası takımı evinize adeta ayrı bir hava katıyor. Bu muhteşem yemek odası takımı, konsol, yemek masası, sandalya 6 adet ve vitrinden oluşuyor. Şık ve klasik yemek odası takımı düşünenler bu modele kesinlikle göz atmalı.
Bu sıradışı renklerin kullanıldığı modeli kampanyadan yararlanarak 9 taksitle alabilirsiniz.
Luxury Yedikule Yemek Odası Takımı
Yedikule Yemek Odası Takımı
Sıradışı renklerin kullanıldığı bu modelin sandalyelerinde kullanılan desenler adeta sizi büyüleyecek. 1. sınıf malzeme kalitesine sahip olan bu ürünü; konsol, yemek masası ve sandalye meydana getirmekte. 2 yıl boyunca garanti sunan bu modeli taksit imkanlarını kullanarak her ay belli miktar ödeyip alabilirsiniz.
Luxury Kösem Yemek Odası Takımı
Kösem Yemek Odası Takımı
Adeta saraylarda kullanılan bir tasarıma sahip olan kösem yemek odası takımı evinizde yemek yiyenleri adeta büyüleyecek. Gerçekten şık bir yemek odası takımı istiyorsanız bu modeli kesinlikle kaçırmayın. İnsan sağlığına zarar vermeyen maddeden üretilen bu modeli 9 ay taksit seçeneği ile alabilirsiniz.
Luxury Praga Yemek Odası Takımı
Praga Yemek Odası Takımı
İhtişamlı bir görünüme sahip olan praga yemek odası takımı; konsol, ayna, yemek masası ve 6 Adet sandalye’den meydana gelmektedir. 2019 yılının en şık tasarımları arasında yer alan bu ürünü taksit seçeneklerini kullanarak alabilirsiniz.
Luxury Devr-i Saray Yemek Odası Takımı
Devr-i Saray Yemek Odası Takımı
Adeta saraylara layık bir görünüme sahip olan bu ürünü alarak mekanınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. İnsan sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden üretilmiş olan bu yemek odası takımı, konsol, ayna, yemek masası ve 6 adet sandalye’den oluşmaktadır. Bu modeli kampanyadan yararlanarak 9 taksit ile alma şansına sahipsiniz.
Luxury Asalet Yemek Odası Takımı
Asalet Yemek Odası Takımı
Eğer ki sizde yemek salonunuzda kendinizi özel hissetmek istiyorsanız kesinlikle bu modele göz atmanız gerekiyor. Özel hissetmenizi sağlayacak bu ürünü, konsol,konsol aynası,vitrin, yemek masası ve sandalyeler oluşturuyor. Bu modeli kampanyadan yararlanarak 9 taksit seçeneğine almanız mümkün.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın