Mini Köşe L Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Köşe koltuk takımı modelleri evin dekoruna güzel bir katkı sağlamaktadır. Eğer evinizde ki salon ve oturma odası küçük ise bu mini köşe koltuk takımlarını o alanlarda kullanarak ortamı rahat ve ferah hale getirebilirsiniz. L şeklinde ki köşe koltuk takımı modelleri odanızın tam da köşe kısmında kullanılmaktadır. Oturma odası için kullanacağınız 2019 mini köşe koltuk takımı modelleri güzel bir oturma alanı sağlamaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir gibi kalabalık büyük şehirlerde konut fiyatlarının üç dört kat artması kullanıcıları ufak evlere yönlendirdi. Aslında bu seçim biraz da mecburiyetten oldu. Küçük konutlar, küçük odalı olduğu için mobilyalar da ufak olması gerekiyor. Ufak köşe koltuk, ufak yatak odası, ufak sehpa, ufak yemek odası takımı vs.. Dikkat ederseniz mobilyalarda ciddi küçülme var. Aşağıda size bazı firmaların köşe oltuk modellerini ve fiyatlarını yayınladık. Burada bulunan köşe koltuklarını incelerseniz ne kadar ufak köşe olduğunu farkedersiniz. Aslında eğer bir kişi L koltuk almaya karar verdi ise, büyük ihtimal ile odası ufaktır diyebiliriz.

Küçük Köşe L Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın. Güncel maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebilir.

Alfemo Köşe takımı Tiamo indiriml kampanya Fiyatı: 3990 TL.
Ürün ufak bir yapıya sahip olduğu için, hemen her odaya uyum sağlayabilir. Ahşap şık ayakları yüksek olması sayesinde hem güzel bir model ortaya çıkmış ve hem de temizlik açısından oldukça rahat kullanışa sahip bir model. Basit mekanizması sayesinde yerinden çekmeden yatak yapabiliyorsunuz. Bu vesile ile misafirlerinizi de ağırlayabilecek güzel bir köşe takımına sahip oluyorsunuz.

Mini köşe oturma grubu modellerinde rahatlık ve konfor ön plana çıkmaktadır. Yatağa dönüşen modelleri ile de gelen misafirlerinizi bu koltukta ağırlayabilirsiniz. Düz ya da renkli seçenekleri ile mini köşe kanepe modelleri hem yatak olabilme özelliğini size sunmakta hem de sandıklı olan modelleri ile yatak yorganınızı saklamaya yetecektir.

Bellona Vienza Köşe Takımı

Vivenza Köşe Takımı
Konforlu ve spor bir yaşam alanı sunmak için tasarlanan Vienza Köşe Takımı, mekanınızda küçük pratik bir oturma alanı yaratmakta. Vienza modeli köşe formatında tasarlanmış olup, modern hatları ile oldukça dikkat çekmektedir. Bu muhteşem modele 2.998,00 TL’ye sahip olabilir ve taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Yukarıda yayınladığımız güzel bir mini L köşe takımı görmekteyiz. Ayakların ahşap olması ve mavinin güzel bir tonu ile minder tercihi yapılması şık bir takım oluşturmuş. Zemin ve halı renginin de açık olması koyu mavi köşe koltuğu daha ön plana çıkarmış. Tabii duvarlarda koltuk ile kombine olan koyu mavi motifler de dekora bütünlük kazandırmış.

Yataş köşe mobilya modellerinde hem küçük oturma odaları için köşe koltuklar hem de büyük salonlar için köşe takımları bulunmaktadır. İhtiyacınız olan en güzel Yataş köşe koltuk takımını galerimizde ki modellerden bulabilirsiniz. Aşağıda bulunan ürünler güncel olmayabilir. Güncel ürünleri ve fiyatları firmanın resmi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Doğtaş Carlino Köşe Takımı

Carlino Köşe Takımı
Carlino köşe takımında bulunan ahşap ayrıntısı evinize yeni bir görünüm katar. Üçlü, ikili ve tekli koltuklardan oluşan bu takım yer açısından da oldukça avantajlı. Küçük ölçülere sahip olması nedeniyle keyif ve rahatlığı bir arada sunmaktadır. Bu modeli %8 KDV’li indirimli fiyatına alabilirsiniz.

Enza Kanyon Köşe Takımı

Kanyon Köşe Takımı
Yer kaplamayan ve dar alanlara uyum sağlayabilen Kanyon Köşe Takımı, klasik tarzı ve küçük dokunuşları ile çok farklı bir tasarım. Bu muhteşem model canlı renkleri ile odanıza canlılık katıyor. Bu muhteşem modeli 1.853,41 TL’ye satın alabilirsiniz.

Mini köşe takımlarında hem kare modeller hem de oval şeklinde ki modeller kullanılabilir. Üzerinde yer alan kırlent ve yastıklarda köşe takımına güzel bir dekor sağlamaktadır.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın