Modern Asma Tavan Modelleri

229 views

Modern asma tavan modelleri konulu yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazımızda size bazı salon asma tavan modelleri ve güzel asma tavan modelleri konusunda örnekler sunacağız. Fakat tavan modelleri fiyatları hakkında net bilgi vermek mümkün değil. Hem işçilik ve hem de kaliteye göre fiyatlar her geçen gün değişim gösteriyor. Bu sebeple size tavsiyemiz ürün kalitesi ve işçilik konusunda bol referans almadan iş yaptırmayın.

Tavan dekorasyonu için sizlere değişik modeller seçtik. Seçim yapmak ve tarz seçmek tamamıyla sizlere kalıyor. Tavanlarda led ışıklandırma,ahşap ya da boya teknikleriyle değişik modeller yaratabilirsiniz.Tavanlarınızı değişik ve kaliteli yapmak isterseniz internette araştırdığınız firmalardan tedarik edebilirsiniz. Modern işlemeli tavandan tutun da abartlı ve klasik sade olarak da örnekler inceleyebilirsiniz. Alçı tavanlar iyi bir görüntüye sahiptir ancak bir o kadar da masraflı işlemlerdir. Şayet alçı tavan inşa etmek istiyorsanız kesinlikle ustalarına danışmanız gerekiyor. Bu alçı ve kartonpiyerlerle tavanınıza değişik görünümler kazandırabilirsiniz. İşte size ev asma tavan modelleri resimleri:

Resimleri tam boy görebilmek amaçlı lütfen üzerine tıklayın.

yatak odası için Tavan modelleri
yatak odası için Tavan modelleri
asma Tavan modelleri
asma Tavan modelleri
en güzel Tavan modelleri
en güzel Tavan modelleri
Tavan modelleri foto
Tavan modelleri foto
mutfak Tavan modelleri
mutfak Tavan modelleri
banyo Tavan modelleri
banyo Tavan modelleri
Tavan modelleri resim
Tavan modelleri resim
yatak odası Tavan modelleri
yatak odası Tavan modelleri
Tavan modelleri resimleri
Tavan modelleri resimleri

Asma tavan modellerinde en çok tercih edilen çeşitler mutfak asma tavan modelleri ve banyo asma tavan modelleri‘dir. Tabi yatak odası asma tavan modellerini de unutmamak gerekir.

Işıklandırma ve ahşapla tavanınızı ek olarak romantik bir şekle de sokabilirsiniz. Basık tavanlara derinlik kazandırarak yüksek gösterebilirsiniz.. Led ışıklar ve aynalar tavanı daha güzel gösterebilir. Bu tür dekorasyonlar odaya derinlik katar. Tavanlara yeni çiçek desenleri ve farklı boyalarla motifler katabilirsiniz. Fakat ışıklandırma her türlü boyadan daha fazla etki etmektedir. Yukarıda bu anlattıklarımıza paralel olarak bazı modeller sunduk. Bu galeride yatak odası, oturma odası örnekleri bulunuyor. Biz sadece birkaç model sunuyoruz. Siz daha fazla model bulabilirsiniz.

Çeşitli asma tavan modelleri resimleri sunduğumuz yazımızı burada sonlandırıyoruz. Birbaşka yazıda görüşmek üzere.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın