Modern Bahçe Mobilya Modelleri

93 views

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan bahçenizi en iyi şekilde dekore etmek istiyorsanız modern bahçe mobilyalarını tercih etmelisiniz.Hem size sunacağı konfor ile hem de göz alıcı şıklığı ile diğer modellerden kolayca fark edilebilecek modern bahçe mobilyaları arasından zevkinize uyum sağlayacak bir model bulmanız hiç zor olmayacaktır.Fiyat açısından endişeleniyorsanız, emin olabilirsiniz ki yüzlerce modern mobilya içinden kendinize uygun model bulabildiğiniz gibi fiyat açısından uygun olanını da bulabileceksiniz. Eğer yaz aylarını daha mutlu ve keyifli hale getirmek istiyorsanız bahçe dekorasyonunuzu gözardı etmemelisiniz. Her yönden sizi memnun edecek bir bahçe mobilyası seçin ve adeta tatildeymiş gibi hissedin…

İKEA Mobilya bahçe Mobilyaları çeşitlerinden APPLARO’nun kampanya dahilinde uygulanan indirimli fiyatı 1.899,90 TL’dir. Oldukça sade ve kullanışlı olan bu model bahçenizde şık duracaktır. Doğal ahşap yapısı ise tasarımı tamamlamaktadır. Ürüne farklı oturma ürünlerini dahil ederek kendi dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Mobilyaların minderleri iki taraflıdır ve her iki yüzü de kullanışlıdır bu anlamda minderler de uzun ömürlüdür. Ürünün kılıflarının yüzeyi makinede kolayca temizlenebilir ayrıca farklı boyut, renk ve desendeki minderler ile tasarımı zenginleştirebilir daha rahat veya daha farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ürünün mobilya kısmının dayanıklılığı ve kullanım süresinin uzatılması için ürünün yüzeyine birkaç kat ahşap boyası sürülmüştür.

İKEA Mobilya bahçe Mobilyalarından tekli APPLARO model koltuğun indirimli fiyatı 399,98 TL’dir. Oldukça rahat ve geniş olan bu ahşap tekli koltuk tam aradığınız şey olabilir. Ürünün dayanıklılığının arttırılması amacıyla tıpkı diğer bahçe mobilyalarında olduğu gibi ahşabın üzerine birkaç kat şeffaf boya sürülmüştür bu sayede oldukça uzun süre kullanabileceksiniz. Ürünün minderi çift yüzlüdür ve iki tarafı da kullanılabiliyor. Bu sayede minderler de uzun süre kullanılabilir ayrıca çamaşır makinesinde de kolayca yıkayabilirsiniz bu şekilde temizlik derdinden de kurtulmuş olursunuz. Tekli koltuğun yanında kullanılabilecek olan bahçe mobilyaları alarak kendi kombininizi kolayca oluşturabilir ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

Ev ve ofis gibi ortamlarda ki odaları birbirinden ayırmak için dekoratif seperatör modelleri kullanılmaktadır. Evin hemen hemen her köşesinde kullanılabilen seperatör modelleri ile siz de istediğiniz odayı ikiye ayırıp kullanabilirsiniz.

Bahçe için en güzel ve konforlu modern bahçe mobilyaları daha çok ahşap malzemeden olması hem şık ve hem de sağlıklı olmasından dolayı tercih edilir.

Bahçe Salıncakları

Yaşadığınız mekanın dar ya da geniş olması seperatör kullanımı açısından farklılık göstermez. Birbirinden güzel ve renkli modellerin yer aldığı 2019 seperatör modelleri ile siz de evinizin dekorunu tamamen değiştirebilirsiniz.

Seperatör dekoru için yeni fikirler almak oldukça kolay. Galerimizde yer alan seperatör çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ortama şık bir hava katan seperatörler metalden, ferforjeden, ahşaptan, camdan ve krom gibi malzemelerden üretilerek satışa sunulmaktadır.

Amerikan mutfaklı bir eviniz varsa odayı mutfaktan ayırmak için seperatör paravanı kullanabilirsiniz. Seperatör dekorasyon modelleri farklı şekillerde monte edilebilir. Katlanır olanları monte gerektirmez. Sarkıt ve zemine sabitlenen modeller yine katlanır şekilde açılabilir.

Modern bahçe mobilyalarının genel olarak özelliklerine gelecek olursak ise en önemlisi olan bahçe oturma takımlarından başlayabiliriz.Gerektiğinde açılıp kapanabilme özelliğine sahip olmalarıyla oldukça pratik ve modern olan bu oturma takımları bu yaz ve önünüzde görebileceğiniz nice yazlar size eşlik edecek.Üstelik konfor açısından da size en yüksek rahatlığı sunabilecek olan da modern bahçe mobilyalarıdır.Son teknoloji kullanılarak tasarlanan bu modelleri seçtiğinizde pişman olmayacaksınız.Bahçede oturacağınız takımlar dışında bahçelerin olmazsa olmazı bir de salıncak var tabi… Üzerindeki gölgelikle hem gündüzleri kitap okurken,dinlenirken kullanabileceğiniz dilerseniz yıldızları seyrederek uykuya dalacağınız salıncak modelleri hem geniş, hem kullanışlı ve oldukça da rahat… Bahçede kullanılan aydınlatma modellerinde de yeni trendlerde hoşunuza gidecek oldukça ilginç modeller mevcut. İsterseniz bahçe dekorasyonuna uyum sağlayacak bir model tercih edebilirsiniz.

Bahçe mobilyası satan firmalar

  • İkea
  • Koçtaş
  • Bauhaus
  • Bellona
  • İstikbal
  • Evidea
  • Mudo
  • Masko Mobilyacılar kentinde bulunan bazı firmalar
  • Modoko Mobilya sitesinde bulunan bazı firmalar

Bu firmalar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Samsun, Eskişehir gibi büyük illerde mağazaları olan firmalardır. Tabii Masko ve Modoko siteleri hariç. Bazıları da internet üzerinden satış yaptığı için diğer küçük illere de nakliye yapabilmektedir.

Modern Bahçe Mobilyaları 2019

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın