Modern Banyo Lavabo Modelleri

47 views

Modern banyo lavaboları

Modern ve yenilikçi banyo lavabo tasarımları hakkındaki yazımızı size en güzel banyo tasarımını hazırlamanız için dikkat etmeniz gereken konularda  tüyolar vermek için yazıyoruz.Örnek gösterdiğimiz tasarımlar hakkında bilgi sahibi olabilir,kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.Bunu başardığınızda emin olan herkes tarafından hayran kalınan bir banyoya sahip olacaksınız.Herkesi hayran bırakacak bir banyoya sahip olmak ise elbette ki kolay değildir.Eğer yenilik ve modernlik tutkunuysanız siz de bu yazımızda size tanıtacağımız banyo-lavabo tasarımlarına  kolaylıkla sahip olabilirsiniz.İndirimleri takip ettiğiniz zaman kaliteli olanlarına da uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Modern banyo tasarımları sizin de tahmin edeceğiniz gibi konfor ve lükse dayanıyor.Fiyatı da bunla orantılı olarak tahmin ettiğiniz gibi artış gösteriyor ama emin olun ki değiyor.Yorucu günlerin ardından,güne başlarken kullandığınız banyonuzda kendinizi rahat hissediyor,mutluluğu keşfediyorsunuz.Modern ve yeni trend olan banyo tasarımlarında genel olarak sade renklerin dışına çıkılıp farklılık yaratıldığını da görüyoruz.Siyah ve beyaz renklerde tabi ki oldukça fazla olsa da insanların kendi tarzını tam olarak yansıtabilmesi amacıyla diğer zevklere hitap etmesi açısından renkli tasarımlarda mevcut.Modern banyo tasarımlarında dikkatimizi çeken bir başka şey ise banyo,küvet gibi banyo mobilyalarının genellikle geniş yapılmış olması.Geniş olmasından dolayı konforu da bir o kadar artıyor.Tabi ki sizin banyo alanınız dar ise bu modelleri tercih etmemenizi öneririz.Kendi banyonuzla doğru orantılı mobilya ürünleri seçmeniz yararınıza olacaktır diye düşünüyoruz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

 

ECA – Serel Lavabo Modelleri

ECA ile Serel lavabo modelleri ile öne çıkan iki firma.. Bunlardan Serel yeni Orca serisi ile üretilmiş olan E.C.A modeli ile bataryası ve tasarım olarak estetik bir görünüm ortaya koymuş. Serel Orca lavabo serisi ile katil balinadan esinlenmiş…. Banyolar için lavabo modelleri için Orca serisi ile ıslak olan hacimleri ile yeniden tamamlanıyor. Farklı tarzlardaki lavaboları sunuyor.

Şık lavabo koleksiyonu ile öne çıkan lavabolar ile bataryası ve aplike lavabo bataryası ile sahip olduğu zarif görünümü ortaya koyuyor. Bu seride hem kullanım hemde görünüm ön planda tutulmuş…. Ayrıca leke ve kararmalara karşı da dayanıklı ve parlak olan yüzeyleri ile beş sene garanti sunuyor.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın