Modern Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

130 views

Modern kitaplık modelleri evlerimiz ve işyerlerimiz için güzel bir ambians sağlamaktadır. Kitaplık modelleri birçok çeşit ve ürün kalitesiyle bizlerin beğenisine sunulmuştur. Kitap insanın en iyi dostudur derler tıpkı dostlarımız gibi kitaplarımızın da yanımızda olmasını isteriz ve bu yüzden evlerimize veya işyerlerinize kitaplık yada kitaplıklar almak isteriz. Kitap okumayı alışkanlık haline getirenlerin muhakkak evinde bulundurulması gereken bir parçadır kitaplıklar.Ve bunun yanında odanızın dekorunu da değiştirecektir.İstediğiniz desende ve büyüklükte,istediğiniz renkte,istediğiniz modelde çok farklı tasarımları olan bu kitaplıklar,isterseniz çekmeceli,isterseniz raflı modelleriyle odanızın havasını değiştirecek. Modern kitaplık mdf, sunta lam ve ahşap ürünlerden yapılıyor. Modern tasarıma sahip kitaplık modelleri beyaz, kırmızı, krem ve mavi gibi farklı renklerde olabiliyor.

Hazır modellerin yanı sıra  odanızın durumuna göre bir dekor sağlamak istiyorsanız gidip yaptırabilirsiniz de.Çelik,ahşap,plastik,cam v.s. maddeden oluşan bu kitaplıklar,duvara monte ediliyor ve gerçekten de hem kitaplarınızı koruyor hem de farklı bir hava yaratıyor. Kitaplık modelleri evlerimizde  yada işyeri ortamında size olduğu kadar dekoratifsel bir anlam kazandırmaktadır. Düzen ve görsellik açısından bir şıklık oluşturması bay veya bayan herkesin bu konu üzerinde durması muhtemel bir şeydir.

Doğtaş Mobilya Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

İKEA Mobilya Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Tepe Home Dekoratif Ahşap Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Kitaplar hepimiz için önemlidir.Bazılarımız için daha önemlidir tabiki. Bana sorarsanız bu mobilyalar eve yakışan en güzel eşyalardır. Kitapların orada dizilişi, aralara mum ve farklı aksesuarların da konulması ev içinde çok güzel bir manzara oluşturuyor. Eğer sizde değer verdiğiniz kitaplarınızı daha düzgün bir ortamda barındırmak istiyorsanız bu kitaplık modellerine bakmadan geçmeyin. Şık tasarımları değişik model ve renklerde olan kitaplık modelleri gerçekten çok dikkat çekici.

Kitaplık modellerinin bir çok şekli ve rengi mevcuttur. Önemli olan sizlerin ne tür bir kitaplık istediğine göre değişmektedir. Örneğin Kapaklı kitaplıklar kitaplarınızın yanı sıra gözükmemesini istediğiniz eşyalarınızı koymanıza olanak sağlar. Tamamen kapaklı değil de, bir kısmı açık bir kısmı kapaklı olursa daha mantıklı olur. Çünkü bazı ufak tefek eşyaların görünmesini istemezsiniz. Hatta bazı kitapların da görünmesini istemezsiniz. Kapaklı modeller bu noktada tam isabet oluyor. Başka bir örnek verecek olursak son zamanların en çok tercih edilen modeli merdiven kitaplıklar, bunlara ek olarak çocuk kitaplık modelleri örnek verebiliriz. Merdiven kitaplıklar hem tasarımların tamamlanması açısından ve hem de boş alanı değerlendirmek açısından oldukça mantıklı bir dekorasyon şekli.

Son zamanlarda birde dekoratif kitaplık modelleri çıkarttığı ürünlerle evlerimizde yerini almaya başarmıştır. Genellikle parçalı halde olan bu kitaplık modelleri görsel açıdan evimize bir zenginlik kazandırmaktadır. Modern kitaplık fiyatları 250 tl den başlayarak giderek artış göstermektedir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu ürünün fiyatı istediğiniz kitaplığa göre değişmektedir. Eğer istediğiniz ürünü bulamıyorsanız istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz renkte mobilyacılarda yaptırma imkanınızda bulunmaktadır. Sizler için bir araştırma yaptık ve beğeneceğiniz kitaplık modellerini bir araya toplamaya çalıştık isterseniz birlikte bir göz atalım…

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın