Modern Mutfak Masa Sandalye Modelleri

343 views

Modern mutfak masa sandalye modelleri ile siz de arzu ettiğiniz en yeni mutfak masalarını evinizde kullanabilirsiniz. Farklı renk ve tarzda bir çok model bulunuyor. 6 kişilik ve dört kişilik olanlar piyasada daha çok satılıyor. Tabii bazı masalar açılabiliyor. Böylece iki kişi daha fazla kullanabiliyor. Burada mutfağınızın büyüklüğü çok önemli. Eğer büyük bir mutfağa sahipseniz yemek masasını da büyük alabilirsiniz. Tabii mutfak masası takımını salonda da kullanabilirsiniz. Mutfak masa modellerinde ön plana çıkan tasarımlar arasında cam masalar her daim moda sırasını korumaktadır. Cam masaların yanında ahşap masa ve sandalye modelleri de sezonun en trendleri arasında.

Slide Masa Siyah Sandalye Siyah – 542,00 TL

Sesto Masası Sandalye Takımı – 533,00 TL

Serena Masa Sandalye Takımı – 472,00 TL

Dizayn sandalye Daisy

Yaz geldi, hava çok sıcak ve sizi ferahlatacak bir şeyler arıyorsunuz, soğuk bir içecek gibi… ama hem oturup veya uzanıp hemde buzlu kola bardağınızı koyacak bir yer bulmanız gerekiyor değil mi ? Aramayı bırakın, hayallerinizdeki sandalyeyi buldum : Design Nobis tasarımcılardan sizzler için dizayn sandalye Daisy. Son derece tatlı ve iç açıcı renkleriyle, yuvarklak dizaynıyla siz şaşırtacak bu sandalye. Hem outrun ve dinlenin, hemde sodanızı içip içip ferahlayın. Daisy sandalyede bardağınızı koyacak bir yer var.

 

Vivense Moster Mutfak Masası Takımı

Moster Mutfak Masası Takımı
Sandalyeleri lareks çam ağacından üretilen moster mutfak masası takımı mekanınızın daha renkli bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayacak. Farklı renk kombinlerinin bir araya geldiği bu ürün 1 adet masa,4 adet sandalye’den oluşuyor. Eğer ki bu ürünü almak istiyorsanız vivense mobilyanın yapmış olduğu indirim sayesinde 655 TL’ye alabilirsiniz.

Mutfak İçin Modern Masa ve Sandalye Takımları

Deri sandalyeler ile gösterişli ve konforlu seçenekler elde edebilirsiniz.. Deri sandalyeler sayesinde kullanım alanları için farklı seçenekler bulabilirsiniz.. Deri sandalyeler sayesinde biribinden güzel ve farklı modellere bakabilirsiniz.. Ahşap yada plastik olan sandalyeler ile birlikte zevkinize ve tercihlerinize göre seçenekler bulabilirsiniz.

Mutfak masa sandalye modelleri dekorunuza uygun olarak bir çok farklı malzeme ile satışa sunulmaktadır. Bu yıl tasarımcılar masa ve sandalye konusunda oldukça iddialı tasarımları ortaya koyuyor. Mutfak sandalye modellerinde delikli sırt yaslama kısımları ve farklı modelleri yer almaktadır.

Renkli bir mutfak hayal edenler son moda mutfak masalarında kare masaları ve renk olarak da yeşil pembe gibi renkleri tercih edebilir. Favori masa sandalye çeşitlerini galerimiz aracılığı ile sizlerle paylaşmak istedik.

Ahtapot Tasarımlı Sandalye

Tasarımı ahtapot şeklinde olan sandalye

Tasarımcılar her şeyde olduğu gibi sandalyelerde de ilginç tasarımlar yaratmanın üstesinden geliyorlar. Bunlara bazı örnekleri İlginç Sandalye Tasarımları yazımızda bulabilirsiniz. Bu ilginç sandalyelere bir yenisi daha eklendi. O da Ahtapot Sandalye…

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın