Modern Yemek Masaları

31 views

Mutfak dekorasyonlarının ne kadar başarılı olduğunda seçilen yemek masalarının da önemi büyüktür. Mutfak dolabından sonra en çok göze çarpan ve mutfak dekorasyonunda belirleyici bir etken olan yemek masalarını seçerken siz de en iyi tercihi yapmak istiyorsanız, bu seçimi yaparken dikkatli yapmalısınız. Hele de aradığınız model farklı olacak bir çeşitse bu husus daha da önem kazanıyor. Yemek masalarına ne kadar önem verirseniz, günlük huzurunuz da o derece etkilenecektir. Çünkü, yemek için her gün bir araya geldiğiniz yemek masası size huzursuzluk veriyorsa hiçbir anlamı olmayacaktır. Yemek masası görünüm için değil aktif kullanım için alınan bir eşyadır. Mutfakta günlük kullanılacağı gibi misafir ağırlamak için de kullanılabilir. Bu yüzden diyebiliriz ki hem ruhsal hem de görünüş açısından yemek masası seçimi çok önemlidir.

Modern Yemek Masaları Modelleri 2019

Farklı yemek masası tasarımlarının ne olduğu konusunda bir fikriniz yoksa bu modellere özellikle son yılların trendlerinde fazlaca rastlayabilirsiniz. Hem eğlenceli hem de özgün bir görünüş sergileyen bu yemek masaları özellikle genç kesim tarafından büyük ilgi görüyor. Tabi bu sadece gençler tarafından kullanılabilir demek değildir. Hangi yaştan olursanız olun kullanabileceğiniz farklı tasarım yemek masaları herkes için ideal model olabilir.

Yemek Odası Tasarımları

Eğer var olan yemek odası dekorasyonunuza farklı bir tasarıma sahip yemek masası düşünüyorsanız bunun kolay olmadığını söyleyebiliriz. Farklı tasarım bir yemek masasını normal tarz bir mutfak modeline uydurmak kolay değildir. Ancak çeşitler fazla olduğu için bunu başarabileceğinizi düşünüyorsanız sizi engellemek istemeyiz. Yine de çok dikkatli olmalı, uyumu asla gözardı etmemelisiniz.

Seçeceğiniz bu yemek masalarının son derece modern olması size büyük bir konfor sağlayacaktır.

Sarev yemek masalarında şıklık
Firma oluşturduğu şık koleksiyonla adından oldukça sık bahsettiren SAREV, BERTA ve DALIA adlı masa örtüsü, ranner, peçete takımıyla adından sözettirmeye devam edecek.
En güzel ve özel sofralarımızı oluştururken lezzetli yemeklerimizi şık sofralarda sunmak daha zevkli ve keyifli olacaktır. SAREV bu konuda hanımların zevkine ve ihtiyacına uygun tasarımlarıyla göz doldurmaktadır.
Sarev berta masa örtüsü
SAREV bugüne kadar oluşturduğu düz jakarlı masa örtüsü koleksiyonunun devamı ve daha yenilenmiş hali olarak BERTA ve DALIA’yı sunmaktadır. BERTA ve DALIA iki farklı jakar deseni ve iki farklı nakış özelliğiyle hanımların beğenisini ve dikkatini çekmeye devam ediyor.
Sarev dalia masa örtüsü
BERTA ve DALIA bir çok renk seçeneğiyle her zevke hitap ediyor. Beyaz, ekru, yeşil, açık mavi, pembe, oranj ve bordodan oluşan çeşitli renk seçeneğine sahiptir. SAREV ürünleri ayrı ayrı paketleriyle farklı renk kombinasyonlarına da imkan sağlıyor.
Sevgililer gününün yaklaştığı bu günlerde sevdiğinze özel şık bir masa hazırlamak ya da hediye etmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Birbirinden güzel runner örtülerinin şık görüntüsüne ve faklı dekoratif modellerine kims ahip olmak istemez ki. Masanız ve eviniz için alternatif bir dekorasyon parçası olan runner örtü modelleri 34,65 TL’den başlayan fiyatlarla Mudo Concept mağazalarında sizleri bekliyor.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın