Mondi Mobilya Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları

1.565 views

Mondi yemek masası takımları ile karşınızdayız. Mondi her zamanki gibi yine 2019 yılında da size en mükemmel mutfak modellerini sunmaya devam ediyor.Yılın ilk trend modellerini tüm mobilya mağazalarından önce Mondi sunarken bu modelleri ilk kullanacak olmanın keyfine varıyorsunuz.Hiçbir ayrıntı gözardı edilmeden özenle tasarlanmış mutfak modelleri mükemmel denecek kadar kusursuz bir görünüme sahipken aynı zamanda bir o kadar da kullanışlı.Bir önceki modellere göre kullanışlılık oranı extra artarken,bununla doğru orantılı olarak konforuda artan mutfak modellerini denemek istiyorsanız hemen size en yakın Mondi mağazasına gidin,ve harika mutfağınızın keyfini çıkarın.Mondi’den alacağınız mutfak modelleriyle kendinizi hem hiç olmadığınız kadar huzurlu hissedeceksiniz hem de bu huzur eşliğinde elinizden çıkan lezzetli yemeklere siz bile şaşıracaksınız.Mutfağa girmeyi hiç sevmeyenler bile bu mutfak modelleriyle mutfaktan çıkamıyor.Ürün çeşitliliğininde bir hayli fazla olduğu Mondi mutfak modellerine bir de 2019 modelleri katılınca artık her kesimden insana başarıyla hitap ediyor.Bu sayede insanların mutfak modellerinde bile kendi tarzını yansıtmasına imkan veren Mondi herkes tarafından seviliyor. Bu konumuzda size Mondi mobilya mutfak masa sandalye takımları sunacağız.

Kardelen yemek takımı fiyatı: 2.321,00 TL

Aşağıdaki modeller örnek nitelikte paylaşılmış olup fiyatların da güncel olmadığını hatırlatmak isteriz.

Mondi mutfak masası

Aşağıdaki galeride örnek için derlemiş olduğumuz Mondi yemek masası modelleri bulunuyor. Söylediğimiz gibi 2019 modelleriyle konfor ve kullanışlılığın fazlasıyla arttığı Mondi mutfak modellerinden beklentilerinize göre Amerikan,Fransız,İtalyan gibi istediğiniz tarzı tercih edebilir,bu tarzlar arasından kendi zevkinize en çok uyum sağlayan modeli seçebilirsiniz.Renk ve büyüklük açısından değişkenlik gösteren mutfak modellerinde fiyat da konfor ve lüxe bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.Genel olarak fiyat ise yine diğer mutfak modellerinde olduğu gibi 3000 ile 6000 arasında değişiyor.Bu geniş fiyat yelpazesi sayesinde Mondi herkese hitap ediyor.

Mobilya modelleri sunan sayfamızın bu konusunda bulunan modeller örnek niteliğindedir. Yukarıdaki ürünlerin tamamı Mondi Mobilya’ya ait olmayabilir.

Aşağıda verilen modeller ve fiyatlar değişmiş olabileceğini unutmayın.

Silva Masa Sandalye Takımı 1.869,00

Bianca Masa Sandalye Takımı 3.155,00

Dream Masa Sandalye Takımı 1.774,00

İris Masa Sandalye Takımı 2.720,00

Lilyum Masa Sandalye Takımı 867,00

Rina Masa Sandalye Takımı 796,00

Capri Masa Sandalye Takımı 1.325,00

Zenith Mutfak Masası 1300,00 TL

Açık renki mutfak arayanlar için bu tasarım güzel bir mutfak dekorasyonu. Fakat yine de açık renklerin yoğun olduğu bir mutfakta koyu ceviz bir masa yada sandalye takımı daha güzel duracağını düşünüyoruz. Her ne kadar burada görünen mutfak büyük olsa da, ufak şık basit bir yemek masası görüyoruz.

 

Serena Masa Sandalye Takımı – 1200,00 TL

Serana yemek masası Mondi’nin cam masalarından biridir. Metal ayaklı silindir bir masa modelidir. Sandalyelere baktığımızda yine metal ve oldukça zarif ayaklar görmekteyiz. Yine ufak mutfaklar için uygun bir yemek masası takımıdır.

Sesto Masası Sandalye Takımı – 1350,00 TL

Krem renkli zemin ve beyaz renkli duvarların ortasında duran kırmızı yemek masası modeli oldukça şık bir mutfak tasarımı oluşturmuş. Dekorda zıt renkler kullanmak oldukça başarılı bir yöntemdir. Tabii aşırıya kaçmamak şartı ile. Firma kırmızı yemek takımında silindir boru metal ayakları ile masaya farklı bir hava katmış. Sandalyelerde ise farklı iki renk kullanılmış. Bu da yemek masası için hoş bir görüntü kazandırmış.

Slide Masa Siyah Sandalye Siyah – 1400,00 TL

Siyah rengi sevenler için ufak bir yemek masası görmekteyiz. Tabii geniş bir mutfakta daha şık duruyor. Fakat sizin ufak bir mutfağınız varsa bu tarz bir yemek takımı alabilirsiniz.

Zenith Mutfak Masası Kırmızı – 1600,00 TL

Mondi Mobilya bu modelinde krem renkli masa ile kırmızı sandalyeleri takım haline getirmiş. Ürün mdf lam yada sunta lam olduğundan farklı renkte masalar tercih edebilirsiniz. Sandalyelerin hem oturum alanlarının ve hem de ayak kısımlarının kırmızı olması, kırmızı rengini haddinden fazla öne çıkarmış.

Zenith Mutfak Masası Siyah – 1250,00 TL

Zeminin ve duvarların krem renkte olduğu ve ortada siyah bir masanın olduğunu görüyoruz. Dikkatinizi çekiyorsa, açık renklerin için koyu renkli bir siyah yemek masasının nasıl da ön plana çıkıyor. Tabii sizin duvarlarının koyu renkte ise, tersini yapa bilirsiniz.

Zenith Mutfak Masası Takımı Beyaz – 1400,00 TL

Bu yemek masasında şık tasarlanmış beyaz deri kaplı sandalyelerin ön plana çıktığını görüyoruz. Esasında bu kadar şık ve lüks sandalyelere bu masa yakışmamış desek yeridir. Bunun yerine yine metal ayaklı zarif bir masa tercih edilmeliydi.

Mondi mutfak masası takımları

Aşağıda farklı renk ve dekorlarda yemek odası takımları sunmaktayız. Buradaki ürünler Mondi Mobilya’nın güncel olmayan ürünleri olabilir. Örnek nitelikte olduğu için paylaşım yapmaktayız. Ürünleri ve dekorları inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Mondi mutfak masası  Mondi mutfak masası Mondi mutfak masası Mondi mutfak masası kırmızı Mondi mutfak masası 2019 Mondi mutfak masası resimleri Mondi mutfak masası görselleri Mondi mutfak masaları 2019 Mondi mutfak masası takımları Mondi mutfak masası fiyatları Mondi mutfak masası 2019 Mondi mutfak masası görselleri Mondi mutfak masası indir Mondi mutfak masası resimleri Mondi mutfak masası kırmızı Mondi mutfak masası krem Mondi mutfak masaları takımı

 

Facebook Yorumları


Mondi Mobilya Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merhaba verdiğiniz fiyatlar ile merkez fiyatları hiç bir birini tutmuyor. yanıltmanız hiç de hoş değil. iyi günler dilerim

    • Selma hanım mutfak modelleri Fiyatları Değildir sadece Mutfak masası ve koltuk fiyatlarıdır.ş

  2. Banklı takımdan almak istiyorum balıkesir’de ki mondi bayiniz yanmış nasıl alabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen cevap yazar mısınız

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın