Mor Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

32 views

Mutfağınızda kahverengi ve tonları gibi klasik renkleri görmekten fazlasıyla sıkıldıysanız sizleri renklerin gizemli dünyasına yolculuğa çağırıyoruz.Bu renklerden en gizemlisi olan mor rengini mutfağınızda hissetmek istemez misiniz? Hele de mor renginin tutkunuysanız mutfağınızdan çıkmak istemeyeceksiniz.Mor mutfak dekorasyonu modelini oluşturmadan önce sizlerle ”Mor” u tanıyalım.

Aşağıda mor mutfak dolabı modelleri bulunmaktadır.

Mor rengi sevginin ve asilliğin sembolüdür.Düşünürler ve toplumu yönlendirenler tarafından en çok kullanılan renk olmuştur.Hele ki konsantrasyon gereken bir işiniz varsa mor size güç verir aynı zamanda konsatrasyonunuzu arttırır.Pozitif etki sağlar. Mor mutfak dolapları oldukça farklı ve dikkat çekici görünüyor.

Mutfak dolabınızı ve tezgahınızı tamamiyle mor seçimi yaptıktan sonra halı seçiminde dikkatli olmalısınız.Eğer mutfak masanız ve tezgahınız koyu morsa halınızı açık mor,açık morsa halınızı koyu mor seçin.Mutfak masa ve sandalyenizi ise beyaz seçerseniz oldukça uyumlu ve zarif duracaktır.Ama siz yine de mor olsun derseniz mor yapabilirsiniz.Tamamiyle size bırakıyoruz.Duvarlara astığınız tablo veya figürlerinde veya tonları mor olmasına özen göstermelisiniz.Başka renkler uyumsuz kaçacaktır.Kullandığınız aksesuarlara dikkat etmelisiniz.Mor ve tonlarından başka renk kullanırsanız görüntü kirliliği oluşacaktır.

Masanızın üzerinde hoş bir dekor olarak yine mor renkte bir menekşe koyabilirsiniz. Mor mutfak tezgahları görmek için aşağıdaki modelleri inceleyebilirsiniz.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın