Mutfak için avize modelleri

463 views

Ev hanımlarının evde en çok zaman geçirdiği alan mutfaktır. Bundan dolayı mutfakların daima aydınlık ve ferah olması gerekir. Mutfağınızda kullanacağınız avizeyi iyi seçmelisiniz. Hem mutfağınıza ferah bir hava katacak hem de mutfağınızı iyi aydınlatacak bir avize seçmelisiniz.

Modern mutfak için avize modelleri 2019

Her avize her mutfakla uyumlu olmayabilir. Avize seçerken mutfağınızın renginden mobilyalarınızın rengine kadar birçok detaya dikkat etmelisiniz. Mutfağınız için avize seçerken dikkat edeceğiniz hususları ve sizler için derlediğimiz avize çeşitlerini yazımızda paylaşıyoruz.

Avize seçerken mutfağınızın rengi çok önemlidir. Mutfağınızın rengiyle aynı ya da o renge uyumlu bir avize seçmeniz oldukça iyi olacaktır. Klasik tarzda avizeler genellikle çok renkli dekora sahip mutfaklarda kullanılabiliyor. Eğer siz de böyle bir mutfağa sahipseniz klasik tarzda avizeleri seçebilirsiniz.

Mutfak avizeleri genellikle desenli, taşlı, püsküllü, kumaş ya da plastik olabilir. Son zamanlarda en çok tercih edilen mutfak avize modellerinden biri de sarkıt avizelerdir. Özellikle ada mutfak tarzı denilen mutfak kullanılan evlerde mutfaklara daha çok yakışan sarkıt avize modelleri tercih edilir. Kullanılan sarkıt avizeler ada mutfağın köşelerine yerleştirilerek mutfakta daha aydınlık ve ferah bir alan sağlanabilir.

Vivense Moskov Metalik modern avize kampanyalı indirimli fiyatı: 389 TL. Bu rakam yüzde 37 indirimli fiyattır. Avizede verilen fiyata ampül dahil değildir. Kargo ücretsiz olup ürüne 2 yıl garanti verilmiştir. Siyah renki bu şık modern metal avizeyi Vivense Türkiye’nün bütün illerine gönderme taahhüdünde bulunuyor.
Tekzen pramit isimli avize kampanyalı fiyatı: 169.90 TL. Firma bu fiyata KDV dahil olarak satış yapmaktadır. Aynı zaman ürün 9 ay taksit seçeneği ile de satışa sunuluyor.

Modern avize modelleri mutfaklarda kullanılan bir başka avize çeşidi ise plastik avizelerdir. Plastik avizeler hem kullanım hem temizlik açısından oldukça kolaylık sağlar. Mutfağınıza avize çeşidi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, avizenin mutfağınızı ferah bir görünüme kavuşturarak aydınlatmasıdır.

Mutfak avize çeşitlerinden plastik avizeler hem kullanım hem de temizlik kolaylığı sayesinde diğer avize çeşitlerinden bir adım öne geçer, mutfağınızı ferah ve aydınlık bir ortama kavuşturur.

Bir diğer mutfak avize çeşidi olarak bilinen kumaş avizeler de kişilerin mutfaklarında çokça tercih ettiği avizelerdir. Ancak yağ ve yemek kokusunun doluştuğu mutfakta bu avize çeşitleri sıklıkla kirlenir ve sürekli temizlenmesi gerekebilir. Tüm bunların dışında mutfağınızın rengine ve dekoruna uygun olmayan, ters bir etki oluşturabilecek avize modelleri de tercih ederek mutfağınızdaki tüm dikkatleri avizeye çekebilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın