Nevresim Takımı Modelleri

66 views

Bugün sizlere Nevresim Takımlarının en son modellerini tanıtmak için hazırladığımız fotoğraf galerisini sunuyoruz. Biliyorsunuz, yeni yıl gelmeden trendleri gelir. Arabadan mobilyaya, elbiseden dekorasyona kadar tüm alanlarda bu böyledir. Biz de artık 2019 yılı modellerini paylaşmaya başladık.

2017 Nevresim Modelleri için trend canlı renkler ile başlıyor. Fakat bu kez çiçekli böcekli desenler yerine daha sade nevresim takımı modelleri ağırlıklı. Zira geçtiğimiz yıl canlı renk adına pek bir açılıp saçılmışlardı. Halbuki Nevresim takımları canlı renklerden ve dinginlik veren modellerden oluşmalı.

Uyandığımızda karşılaşacağımız ilk şey yorganımız. Kalktığımızda, baktığımızda, uyumaya hazırlandığımızda birbirinden çok farklı ve bütünlüğü olmayan modeller yerine daha tutarlı bir nevresim tercih ederiz. Sade, şık ve kullanışlı olmalarını isteriz. Nevresim takımları çok cırtlak renklerle donanarak gözü yormamalı. 2019 yılı için tasarlanan nevresim takımı modellerinde bu ögelerin daha dikkatli düşünüldüğünü görüyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan sizin beğeninize 2019 nevresim takımlarını sunuyoruz…

2019 Nevresim Modelleri Fotoğrafları

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın