Ofis Dekorasyonu Modelleri

37 views

2019 ofis dekorasyonu olarak istenilen mobilya, sandalye ve aksesuar seçimleri ile siz de ofisinizi en güzel şekilde yerleştirebilirsiniz. Ofis dekorasyon modellerinde daha çok ön plana çıkan tasarımlar arasında duvar dekorasyonu dikkatleri çekmektedir. Ofis dekorasyon örnekleri içerisinde sandalyeler deri döşeme olarak kullanılabilir. Aynı zamanda masa seçimlerinde ahşap malzemeler en dikkat çekenler arasında.

Bürosit ofis mobilyaları 2019

Bürosit ofis mobilyaları 1989 yılından bu yana ofislere rahatlık ve konforu sağlayan ofis mobilyalarıyla hizmet vermektedir. Bürosit markasıyla adından yıllardır bahsettiren firma artık kurumsal bir kimlik kazanmıştır.

Ofis dekorasyonu fikirleri modelleri

Modern büro dekorasyonu denince çalışma alanlarında hem çalışma alanı hemde rahatlık gelir ilk olarak akla. Ayrıca modern bürolar, sadece çalışalar için değil müşterileriniz üzerinde de olumlu etki bırakır. Doğru yapılan dekorasyon ve doğru kullanılan renklerle ziyaretçileriniz üzerinde psikolojik bir etki yaratabilirsiniz. Büro ve ofisinizi dekore ederken sade ve düz tasarımları ullanmalısınız. Gereksiz eşyalarla ofisinizi doldurmamalısınız. Renkler üzerinde etki yaratmak içinde dekorasyona uygun canlı renkleri tercih etmelisiniz.

2019 Bürotime Ofis Mobilyaları

Ofis modellerinde ortamın ebatları ve zemin döşemesi de ayrıca önem arz etmektedir. Zemin ile uyumlu olan duvar dekorasyonuna bir de en güzel ofis mobilyaları eklenirse ortam istediğiniz şekilde düzenlenmektedir. Ofis içerisinde en beğendiğiniz modelleri aşağıda ki galeriden bulabilirsiniz.

Bürotime Ofis Mobilyası Modelleri
Bürotime Ofis Mobilyası Resimleri

Ofis dekorasyonu önerileri modelleri

Çalışma ortamınızda hem çalışanlarınızın hem de sizi ziyarete gelen müşterilerinizin ilk dikkat ettiği şey büroların iç dekorasyonudur. Kullanılan eşya ve renkler özellikle çalışanlarınız üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Çalışma alanlarının özellikle çalışanlar üzerinde etkisini olumlu yönde olması için dekorasyonun şık ve modern tarzda olmasına önem vermelisiniz. Rahatlığın ön planda olması motivasyonu olumlu etkiler. Bu da size verimli bir çalışan olarak geri dönmektedir.

Klasik Bürotime Ofis Mobilyaları
Bürotime Ofis Mobilyası Fiyatları

Ofis mobilya modellerinde oval ve kare masalarda ortamın şıklığına yepyeni bir tarz katmaktadır. Duvar dekorunda ise ofis aksesuarlarını kullanabilirsiniz. En yeni ofis aksesuar modellerinde duvar kağıtları sade ve şık modelleri ile kullanılabilir.

Bürosit sadece ofis mobilyalarıyla değil ayrıca bar,sinema salonları gibi sosyal alanlarda ve metal mobilya aksamları ve sandalye modelleriyle de bir çok kesime hizmet etmektedir.

Çalışma alanlarında çalışanlarından iyi bir verim almak istiyorsanız konfor ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran Bürosit ofis mobilya modellerini kullanmalısınız.

Bütün günü sandalye üzerinde geçiren çalışanlar için bel ve sırt sağlığı düşünülerek tasarlanan ofis sandalye modelleri dizay edilmektedir.

 

Renkli koltuk modellerinde ortama daha genç bir hava katabilmek için bu tarz koltuk seçimleri yapılabilir.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın