Ofis Koltuk Takımı Fiyatları

35 views

Şık ve modern görünümlü bir ofis hem çalışanların performansını arttıracak hem de iş ziyaretlerinin daha verimli olmasını sağlayacaktır. Ofiste birbiriyle uyumlu, tasarım ve renkleriyle ahenk içinde olan mobilyalar ofisler için vazgeçilmez ürünlerdir. Gününün büyük bölümünü ofiste geçiren çalışanların öncelikle rahat ve ortopedik mobilyalarda oturması gerekir. Gerek sandalyeler gerekse koltuklar bu özelliklere sahip olmalıdır. Marmara koltuk firması olarak koltuk modellerimizi uzman tasarımcılarla hazırlıyoruz ve bu rahatlığı ve konforu sizlere yaşatıyoruz. En kaliteli malzemeler kullanarak imal ettiğimiz ofis koltuk takımı fiyatları da piyasaya göre çok uygundur.

Tekli deri berjer koltuk fiyatı: 1500 TL

Çift kişilik deri berjer koltuk fiyatı: 2500 TL

Üçlü deri berjer koltuk fiyatı: 3500 TL

Koltuk imalatı
Koltuk imalatı

Ofiste çalışanların rahatı kadar gelen ziyaretçilerin de beklerken ya da görüşmeler yaparken rahat bir ortamda olması gerekir. Firmamız klasik ya da modern tarz ofis koltuk takımı imalatında sektörün en iyilerindendir. Hazırlamış olduğumuz modeller dışında sizin özel isteklerinizi karşılayacak üretim de yapıyoruz. Bu konuda müşteri temsilcimizle iletişim kurarak beklentilerinizi iletmeniz, model ve renk tercihinde bulunmanız yeterlidir. Uzman personelimiz tasarımdan malzeme seçimine ve üretimden teslime kadar en iyisini yapacaktır. Ofis koltuk takımlarında rahatlık ve konfor kadar görsellik de ön plana çıkmaktadır. Görsellik hem çalışanların işe daha istekle gelmelerini sağlayacak, çalışma isteklerini arttıracaktır hem de gelen konukları etkisi altına alarak firmaya güven duymalarını sağlayacaktır. İşinde başarılı olmak isteyen firmalar bu rahatlığı ve görselliği sağlamak için ofis koltuğu seçiminde daha dikkatli olmalı ve fiyattan kaçınmamalıdır. Uzun süre deforme olmadan kullanacağınız ofis koltuk takımı fiyatları elbette biraz daha yüksek olacaktır. Ama sağlayacağı faydaları düşünerek bu fiyatlardan kaçınmamalısınız.

Marmara koltuk firması olarak kaliteden ödün vermeden en şık ve modern tasarımlı ofis koltuk takımlarını üretiyoruz. İstanbul’un tüm semtlerinden olduğu gibi yurdun her yerinden de sipariş alıyoruz ve kargo ile koltuk takımlarınızı adresinize teslim ediyoruz. Nakliye dâhil olmak üzere en ugyun fiyatları da firmamızda bulacaksınız. Firmamızda yüzlerce model her bütçeye uygun seçenekler de sunuyor. Dilediğiniz malzemeyle, dilediğiniz renklerle ve bütçenize uygun fiyatlarla hazırladığımız koltuk takımları ofisinize mükemmel bir görüntü kazandıracaktır. Firmamız ürünlerini görmeden karar vermeyiniz.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın