Ofis Koltukları modelleri

30 views

Büro koltukları deyince, misafir koltuğu ve bekleme koltuğu şeklinde olmak üzere genellikle iki koltuk akla gelir. Misafir koltuğu genellikle müdür, başkan gibi yetkililerin odasında bulunan masanın karşısındaki misafirlerin ağırlandığı koltuk takımıdır. Bu koltukların çeşitli modelleri vardır. Klasik, modern ve spor yani modern şeklindedir. Daha çok deri ve siyah rengi kullanılan misafir koltukları tercihe göre kumaş da olabiliyor. Spor yada modern dediğimiz misafir ofis koltukları da genellikle bir üçlü iki tekli yada bir ikili iki tekli şeklinde olabiliyor. Tabi büro koltukları mekana göre de belirlenebilir. Büro koltuklarının ölçüleri için de belli bir standarttan bahsedilemez. Özel sipariş ile ofis koltuğu yaptıracaksanız ölçüleri siz belirleyebilirsiniz. Bu bakımdan özel sipariş ile koltuk imalatı yapan MARMARA KOLTUK ile çalışabilirsiniz.

Koltuk imalatı
Koltuk imalatı

İç mekânlarımızın vazgeçilmez unsuru olan oturma grupları mekanlarımızın genel havasını oluşturan ve tarzını belirleyen eşyalardır. Bu nedenle birbiriyle uyumlu modeller seçerek renk geçişleriyle özenli bir biçimde takım oluşturmak bütünlük sağlamak açısından çok önemlidir. Oturma grubu olarak pek çok farklı modelde eşya üretilmekte ve kumaş seçimleri çoğu zaman müşteriye bırakılmaktadır. Özellikle de iş yerlerinde ve büro tipi mekânlarda sıklıkla tercih edilen deri oturma grubu modelleri uzun süre kullanılabilmesi ve konforlu oluşu nedeniyle her sezon üretilmektedir. Yıllara meydan okuyarak hiçbir zaman modası geçmeyen deri oturma grubu modelleri ile iç mekânlarınıza farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Konforlu oluşunun yanı sıra bir başka avantajı da her mobilya grubu ile rahatlıkla uyum sağlayabiliyor olmasıdır.

Ofis Koltuğu Modelleri
Ofis Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ofis Sandalyeleri
Ofis Koltuğu Modelleri
Ofis Koltuğu Resimleri

Oturma grubu alırken güzel bir görüntüye sahip olmasının yanında konforlu ve kullanışlı olması da önem taşımaktadır. Bu nedenle her zevke hitap edebildiği için tüm sezonlarda yılın 24 ayı tercih edilen deri oturma grubu modellerine sıklıkla rastlayabilirsiniz. Kışın deri kumaşlar sıcaklığı uzun süre muhafaza edebildiğinden çok daha kullanışlı olmaktadır. Deri oturma grubu modellerinin tek dezavantajı ise yazın sıcak havalarda terletmeye müsait bir kumaş olmasıdır.

Ofis Koltuğu Modelleri

Üretici firmaların her sezon ürettiği ve mağazalarda, kataloglarda her rengine rastlayabileceğiniz bu oturma grubu modellerini temin edebilmek oldukça kolaydır. Deri kullanılırken çok fazla işleme yapılamadığından daha düz modeller tercih edilmekte ve büyük parçalar kullanılmaktadır. Bu nedenle deri oturma grubu modelleri tercih edecek müşterilerin mekânlarının büyük olmasına özen göstermeleri gerekmektedir. Küçük bir odada tercih edilirse daha da küçük gösterecek ve kullanışsız hale gelecektir. Oturma grubu tercihinizi deri parçalarla oluşturulmuş koyu renkli bir takımdan yana kullanırsanız uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir diğer ofis koltuğu da bekleme koltuklarıdır.  Bunlar daha çok misafirlerin toplantı öncesinde ismindende anlaşılacağı üzere beklerken ağırlandığı koltuk modelleridir. Belli bir standardı yoktur. İsteğe ve mekana göre üçlü, tekli yada ikili koltuk alınabilir. Renk ve kumaş bakımından da belli bir şartı yoktur. 2019 ofis koltukları için MARMARA KOLTUK modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Ofis Koltuğu Modelleri

2019 büro koltuklarına bakıldığında daha çok deri takımlar ön planda olsa da müşterilerimize yıkanabilir seyyar minderli kumaşlar da tavsiye ederiz.

Ofis Koltuğu Modelleri

Facebook Yorumları


Ofis Koltukları modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın