Modern Ofis Mobilyası Modelleri

130 views

OFİS MOBİLYASI TAKIMLARI 2019

Ofis denilince hepimizin aklına, çalışmakta olduğumuz yerler ya da iş sahibiysek çalışmak için kurduğumuz alanlar gelir. Yeni iş kuracaklar içinse çalışma alanı yaratmakla birlikte, hayallerin gerçekleşebileceği boyuttaki boşlukta olmalıdır. İş verimliliğini en üst düzeye çıkarmak adına en ferah ofis mobilyası modellerini inceleyip, en verimli biçimde kullanabileceğimiz ürünleri tercih ederiz. Gerçekleştirilen bu şık düzen içersinde insan gücünün artmasına ve bu akıllı zihniyeti de, iş konusunda devreye sokulmasına yaramaktadır. Her bütçeye uygun olarak üretilen ofis mobilyası fiyatları kalitesine göre de, değişiklik göstermektedir. Takım olarak 1500 TL +KDV gibi fiyatlardan başlıyor. 10000 TL + KDV ye kadar çıkabiliyor. İndirim ve kampanya dönemlerinde fiyatlar daha düşük seviyelerde olduğunu belirtelim.

Ofis mobilyası cebiz
Ofis mobilyası ceviz
Ofis mobilyası
Ofis mobilyası

Ofis mobilyası örneklerine bakacak olursak masa sistemleri, depolama araçları, ofis koltukları, koltuklar, kanepeler, puflar, bölücü panel sistemleri ve sehpalar bulunmaktadır. Masa sistemlerini çeşitlere ayıracak olursak; operasyonel olarak Barbari, Calvino, Lean, Partıta modelleri bulunmaktadır. Yönetici olarak Enderun, Gazel, Quo, Vadis, Pera ve Swami toplantı alanları için Altar, Partıta, ortak alanlar için Behram, Cantata, Guamba, Safran bolu, Unica Seminerler için Cantata ve Keson çeşitlerindeyse Path, Ruba ve Song modelleri kullanıma uygundur.

Ofis mobilyası firmaları
Ofis mobilyası firmaları
Ofis mobilyası fiyatları
Ofis mobilyası fiyatları

Genellikle mobilya seçimi yapmadan önce, ofis mobilyası resimlerinin bulunduğu katalog dergileri inceler daha sonra satışlarının bulunduğu noktalara gider tercihlerimiz doğrultusunda seçimler yaparız. Kataloglarda en yeni trend ürünler ofisinize göre mobilyalar bulunur. Her sezon üretilen firmaya göre farklılık gösteren yeni ve değişik tasarımda bulunan mobilya firmaları her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanır.

Ofis mobilyası resimleri
Ofis mobilyası resimleri
Ofis mobilyası tasarımları
Ofis mobilyası tasarımları

Ofis mobilyası firmaları daha çok masko ve modoko gibi mobilya pazarlarında bulunmaktadır. Eğer çok çeşitli modeller ve fiyatlar için geniş aralık arıyorsanız buradaki ofis mobilyası çeşitleri için Masko mobilya çarşısı ve Modoko mobilya çarşısını ziyaret edebilirsiniz.

Ofis mobilyası
Ofis mobilyası
Ofis mobilyası
Ofis mobilyası
Ofis mobilyası siyah beyaz
Ofis mobilyası siyah beyaz
Ofis mobilyası modelleri
Ofis mobilyası modelleri
Ofis mobilyası siyah modeller
Ofis mobilyası siyah modeller

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın