Perde Modelleri

157 views

Evimizin süsü perdelerde bu sene de bir birinden güzel perde modelleri tanıttık. Şimdi yeni yıl için Perde Modelleri galerisi hazırladık. Perde de diğer aksesuarlar gibi modellerinde sıkça değişime uğruyor. Trende ürünler kısa sürede yenileniyor. Son yılların yükselen perdeleri sizin de bildiğiniz gibi stor perde modelleri. 2019 ‘te de bu yükseliş sürecek.

Modern Desenli Perde Modelleri

Tül Perde Markaları

Perde takımı alırken dikkat etmelisiniz ki, dekor uyumu çok önemlidir. Yani her beğendiğiniz modeli hemen alayım demeyin. Evinizin duvar rengi, hali rengi, koltuk rengi gibi konuları dikkate almalısınız. Tabii şunu da unutmayın: Sadece renkle bitmiyor dekorasyon. Tarz olarak da takım yapmalısınız. Yani klasik mi? Spor mu? Gibi kararları net vermelisiniz.

Desenli Perde Modelleri

2019 perde modelleri arasında stor ile birlikte rustik perdeler de var.

Diğer bir trend ise jaluzi perde modellerinde. Fakat bu modeller daha çok büro tarz yerleşimlerde rağbet görüyor.

Stor perdeler çok modern bir tarz yansıtıyor. Bu kadar popüler olmasının ilk sebebi de bu. Yüksek ve çok katlı binalarda bu modeller güzel bir tamamlayıcı olarak görünüyor. Aynı değişik renk seçenekleri de olan bu modeller bütün pencerelerde uyumlu bir görüntü veriyor.Tüm bu özellikleri ile stor perdeler, 2019 perde modelleri arasında bence yine en çok tutulanı olacaktır. Renklerde ise bütün bir pastel renkler çok beğeniliyor.

2019 Perde Modelleri Resimleri

Facebook Yorumları


Perde Modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. fiyat aralıkları nasıl acaba o konuda nereden yardım alabilirim bu modeller gerçekten çok hoş hazırlayan kişinin ellerine sağlık

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın