Renkli Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri

163 views

Kız çocuk odaları modelleri konulu yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazımızda size bazı erkek çocuk odaları modelleri ve
çoçuk odaları modelleri sunacağız.

Duvar kağıtları seçeken açık mavi rengi tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte duvar kağıdı üzerinde krem renkte motifler duvara hareket katar. Aynı şekilde çocuk odasında bulunan diğer mobilyaları da bu motiflerde kullanılan krem tonunda ayarlayabilirsiniz. Halının krem yada açık mavi olması sizin tercihiniz. Fakat mavi duvarlı oda için krem halı daha uygun olacaktır.

Erkek çocuk odaları modelleri için ilk tercih edilen renklerden biri mavidir. Eğer duvar renginde mavi seçerseniz perdeleri krem yapabilirsiniz. Böylece beşik, şifonyer, dolap ve diğer mobilyalarda krem rengini tercih etmeniz güzel bir kombinasyon çıkarır.

Weltew Mobilya çocuk odası 2019

Kız çocuk odaları modellerinde tercih edilen ana renk genelde pembe oluyor. Pembe rengi kullanılarak nasıl bir çocuk odası tasarımı yapabiliriz? Öncelikle renk kombinasyonunu doğru seçmemiz gerekiyor. Bunun için krem ve açık pembe yada pudra pembesi tercih edebiliriz. Krem rengi dolap, çalışma masası, şifonyer ve yatak karyola takımından güzel bir kombinasyon görüyoruz. Krem renkli mobilyaların çerçevelerinde pembe şeritler takımı tamamlamış. Yatak örtüsünde pudra pembesi de isabetli bir seçim olmuş. Fakat bir genç odası için yatak başlığı çok klasik görünüyor. Çocuk odalarında klasik ve ağır mobilyaları çok fazla tavsiye etmiyoruz.

Weltew Mobilya çocuk odası takımları

Çocuğunuzun keyif içerisinde vakit geçirip oynayacağı, ders çalışacağı, huzur içerisinde uyuyacağı tek oda yapabilmek için yaratıcı olmanız, sağlıklı ve kaliteli mobilyalar seçmeniz ve gerçek nitelik kombinasyonları yapmanız gerekiyor. Rengarenk genç odası dekorasyonu inşa etmek için neşe veren sarıyı, hissiyatları uyaran turuncuyu, dünya dolu kırmızıyı, sakinleştirici ve huzur veren tek tesiri meydana gelen yeşille, adaleleri gevşeten pembeyi kullanabilirsiniz. Elbette ki tek ana renk seçip onu tek ya da birden çok yabancı renkle harmanlamanız gerekmektedir .

İşte size güzel çocuk odaları modellerinden bir örnek.

Renkli Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri2
Kar beyaz rengi odayı kapsamlı ve aydınlık gösterir, ancak genç ya da çocuk odası dekorasyonu için ağır renkler kullanılması tavsiye edilmez. Zira ortaya pek steril, hastanemsi tek görünüm çıkabilir. Genç odasında rengarenk mobilya ve aksesuarlar, oyuncaklar, şık saklama kutuları, rengarenk raflar, işlek görünümlü tek halı ya da kilim vb. parçalar kullanılabilir.

 2019 Kelebek mobilya çocuk odası

Duvarları renklendirmek için de resimlerden ve duvar çıkartmalarından faydalanabilirsiniz. Duvarları ve tavanı sade genç odası şeklinde uygulayacaksanız fıstık yeşiliyle morun narin tek tonunu birlikte kullanma yöntemine gidebilirsiniz. Şık duvar rafı çeşitleri düz rengarenk duvarlara canlılık katmakla kalmaz, bununla birlikte estetik görünümlü kullanım alanı da oluşturur.

Mondi Mobilya çocuk odası fiyatları

Sarı, yeşil ve beyaz bir arada kullanılabilir; pembe, beyaz ve yeşille harika kombinasyonlar yaratılabilir; kırmızı, krem ve kahverengiyle harika mekanlar oluşturulabilir. Uygulamaya geçmeden öncesinde renklerin tesirleri ile ilgili belli bir süre fikir edinmenizi öneriyoruz. Söz gelişi genç odalarında kırmızı kullanın ama kırmızıyı ana nitelik yapmayın; bu rengi normalde canlandıran tesiri çok kullanıldığında yorgunluk ve gerginliğe sebep olabilmektedir . İşte size en güzel çocuk odaları resimleri:

Mondi Mobilya çocuk odası resimleri
Mondi Mobilya çocuk odası resimleri
Mondi Mobilya çocuk odası 2019
Mondi Mobilya çocuk odası 2019
 2019 Kelebek mobilya çocuk odası fiyat
2019 Kelebek mobilya çocuk odası fiyat
Mondi Mobilya çocuk odası takımları
Mondi Mobilya çocuk odası takımları
Mondi Mobilya çocuk odası modelleri
Mondi Mobilya çocuk odası modelleri

Yukarıdaki galeride sizin için derlenen meltem çoçuk odaları ve fiyatları konulu galerimizi sunduk.
ilginç çocuk odaları modelleri için arşivimizde bulunan çocuk genç odaları modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın