Salon Perdesi Modelleri

118 views

Ev dekorasyonu denilince mobilyadan sonra akla perde gelir. Fotoğraf galerimizde salon perde modellerini tanıtacağız. Salon evin en geniş odasıdır. Misafirlerimizi evimizin salonunda ağırlarız. Son yıllarda salonlar oturma odası gibi kullanılsa da günübirlik kullanılmayan bir oda gibi dizayn edilir. Salon bir evin en güzel dizayn edilmesi gereken odasıdır. Perde ise odayı gösteren önemli bir aksesuardır. Ayrıca işlevseldir. Perde sadece görünüm için değil aynı zamanda kullanım için gereklidir.

Yeni Sezon Salon Perdesi Modelleri 2019

Perdeler evlerinizin ve mekanlarınızın iç dekorasyonu için önemlidir. Bundan dolayı da şık mobilyalarınız ile birlikte uyumu yakalamalısınız. Perde dekorasyonu için güzel şık desenleri perdeleri bulabileceğiniz bir yer olan Elvin Tekstil’i gezebilirsiniz. Yeni sezon koleksiyonları da var…
Yeni desenler ve şık motifli perdeler ile mekanlarınıza metal renkte fon ve yumuşak dökümlü olan tüller de bulunuyor. Klasik mekanlarınız için klasik mobilyaların bulunduğu yerlerde fonluk perdelerden başka altın ve gümüş ışıltıları ile güzel perdeler sunuyor.
Şık desenli olan tül perde modelleri ve daha modern yaklaşımlar ile mobilyalarınız ile birlikte uyumu sağlıyor. Dekorasyon konusunda en iyi uyumu ve dengeyi yakalıyor. Bu sayede de dengeyi sağlayabilecek yeni tarzlar yakalayabiliyorsunuz.

Salon Perdesi Modelleri

2014-modern-salon-perde-modelleri-21 2014-modern-salon-perde-modelleri-20 2014-modern-salon-perde-modelleri-19

Türkiye’de en çok bilinen iki perde markası: Brillant perde ve Taç perde.

Yeni perde modelleri ile artık kendini ispatlamış durumda. Birbirinden güzel ve şık olan perde modelleri ile birlikte öne çıkan Taç perde herkesin zevkine ve kesesine göre perde modelleri üretmeye devam ediyor.

Taç perde ev dekorunda yeni perdeleri ile göz alıcı modeller sunuyor. Güzel görünümleri ile evlerinizin görünümünü de etkiliyor. Taç perde modelleri birbirinden kaliteli ve güzel tasarımları ile perde dünyasındaki yerini her zaman için koruyor.  Çok fazla uzatmadan sizleri Taç perde modelleri ile başbaşa bırakalım.

2014-modern-salon-perde-modelleri-18 2014-modern-salon-perde-modelleri-16 2014-modern-salon-perde-modelleri-15

Tül perde modelleri ile istediğiniz renk ve çeşitlere göre iç mekanlarınızı ve evlerinizi süsleyebilirsiniz. Tül perdeler mekanlarınızı şık gösterir ve model seçerken dikkat etmeniz bazı noktalar da vardır. Tül perde alırken duvar yüksekliğini ve pencere genişliklerini de hesaba katmalısınız. Tül perde seçerken perdelerinizin görünümlerini de tam olarak etkileyebilirsiniz.

2014-modern-salon-perde-modelleri-14 2014-modern-salon-perde-modelleri-13

2019 yılı perde modellerinde öne çıkan tasarımlar geçtiğimiz yıldan çok farklı olmayacak gibi görünüyor. Fakat ilk düşünmemiz gereken şey mobilyalarımız olmalıdır. Perde tasarımları mobilyalardan bağımsız olamaz. Çünkü perde tamamlayıcı bir aksesuardır. Perde seçerken evimizin güneşe olan yönünü de düşünmemiz gerekir. Galerimizde 2019 salon perdesi modelleri fotoğraflarına göz atabilirsiniz…

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın