Sarı Mutfak Dekorasyonu

39 views

Sarı rengi dediğimizde eğer koyu sarı rengini kullanmayı düşünüyorsanız zaten eskiden beri mutfaklarda oldukça sık kullanılan klasik modeli tercih ediyorsunuz demektir.Ama eğer cıvıl cıvıl açık sarı renginden bahsediyorsanız işte tam da bu dekor size göre! İçinize huzur katacak,size yepyeni bir yenilik getirecek sarı mutfak dekorasyonuyla mutfağınızdan çıkmak istemeyeceksiniz.Hele ki bayanlar,mutfakta o kadar çok vakit geçiriyor ki! Boğuk bir ortamda geçirilen o kadar vakit adeta çöpe gitmiş oluyor.Eğer sizde en sevdiğiniz renk olan sarıyla mutfağınızda dekor elde etmek istiyorsanız asla ertelemeyin!

Sarı samimiyeti ve düşünce gücünü temsil eder.Sinir sistemini düzenler.Zihnin açık olmasını sağlar.Yaz rengidir.En önemlisi güneşin sıcaklığını içinize yansıtır.İşte bu renkle oluşturacağımız dekorasyona gelecek olursak;

Mutfak dolabınızı ve tezgahını açık sarı seçtiniz.Daha sonra masa ve sandalyenizi dilerseniz sarı dilerseniz beyaz veya başka bir renk seçebilirsiniz.Sarının tamamlayıcı rengi olan mavi veya yeşili kullanırsanız görüntü kirliliği oluşmayacaktır.Halı seçiminde de yine sarı rengini kullanabilirsiniz.

 Sarı renkli mutfak modelleri:

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın