Siyah Beyaz Banyo Tasarımları

59 views

Bu yil epeyce siyah ve beyaz banyo tasarımları kullanılmaktadır. Siyah ve beyazın birbirlerine zıt renklerin uyumu daha güzel durmaktadır. Banyolarımızın temizliği ve hijyenliği civarı görünümü ile dizaynıda epeyce mühimdir . Açık rengarenk fayansların üzerine monte edilen siyah dolaplar ve ortasında beyaz lavabosu ile 1 o civarı dekoratif durmaktadır. Yeniden banyoda ışıklandırmaya itina göstermemiz gerekir. Elbette şayet banyonuz karanlık ise.. 1 o civarı banyolarımızda aynalarda olçukça mühimdir . Ayna hem 1 banyonuzu aydınlatır hemde daha kocaman gösterir. Banyolarınız şayet yeteri kadar genişlikte ise galerimiz de gördüğünüz benzeri çok daha çeşitli tasarımlar elde edebilirsiniz. Ki çoğunlukla bu stil modeller kapsamlı banyoları olanlar tercih etmektedir. Minik veya standart tipi banyolarınıza yinede siyah beyaz tasarım inşa etmek istiyorsanız kesinlikle ışıklandırma sistemi ile ve görselliği tarafından aynalar seçmek zorundasınız. Siyah beyaz banyo dekorasyonlarda ağırlık olarak tavandan yapılmış kalan spot ışıklandırma ilede çok daha çeşitli 1 meydan elde edebilirsiniz…

Resimleri tam boy görebilmek amaçlı lütfen üzerine tıklayın.

Siyah Beyaz Banyo Dizaynları

Bu tarz lavabolar tasarım açısından şık modeldir. Fakat kullanım açısından o kadar kullanışlı olmadığını belirtmek isteriz. Çünkü dar yapısı sebebi ile etrafa çok su sıçramaktadır.
Göz alıcı modern bir banyo tasarımı. Modern siyah beyaz banyo tasarımları içinde en güzel tarzlardan biri. Bir salon kadar güzel görünüyor. Banyolar renkleri ve tasarımları mantıklı yapıldığı taktirde evin bir odası kadar güzel görünebiliyor.
Herkes evinde bir küvet olmasını hayal eder. Fakat özellikle son yıllarda yapılan ufak banyolarda küvet konulacak yer bulunmuyor. Bu sebeple ev alırken yada kiralarken küvet sığacak bir banyo seçmeniz gerektiğini unutmayın.
Bir satranç tablasını anımsatan siyah beyaz zeminli göz alıcı bir banyo tasarımı.. Köşeye konulmuş bir duşakabin ve siyah tezgahın ortasına konulmuş beyaz lavabo tasarımı tamamlamış. Bu kadar geniş bir banyoda lavabo tezgahının ve lavabonun bu kadar ufak olması ise yanlış bir tercihtir. Banyo tasarımında sadece görüntü değil kullanım kolaylığını da göz önünde bulundurun.

Siyah beyaz modern banyolar son yıllarda çok tercih edilmeye başladı. Yerlerde kullanacağımız seramikler koltuk zeminleriniz siyah ise çoğunlukla üst bölümüne gerçek daha açık seramik veya fayans kullanılır. Ortada kısımlara koyulacak bordürler ilede nitelik ayrımı fazladan fark edilir. Çağdaş banyolar,siyah beyaz banyo, siyah banyolar, siyah beyaz banyo tasarımları, banyo dekorasyonları, siyah beyaz banyo dizaynları, siyah beyaz çağdaş banyolar.. Çoğalış banyolar ile o civarı çok biçim olarak oynanmaktadır ki istediğiniz modelde gömme banyo, lavabo ve bataryalar, rengarenk ışıklı duşlar ile piyasada kolay bir şekilde her yerde inceleyebilirsiniz .. Bu modeller arzu eder geometrik şekiller olabilmektedir , isterseniz de düz veya yalın rengarenk banyo dekorasyonları elde edebilirsiniz..

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın