Stor Perde Modelleri ve Fiyatları (İndirim ve Kampanyalı)

374 views

Ahşap stor perde konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda size bazı stor perde modelleri sunacağız.

Stor perde fiyatları konusunda net fiyat vermek mümkün değil. Kalite ve ölçüye göre ve hatta markaya göre çeşitli fiyatlar bulunuyor. Fakat siz hiç bir zaman ucuz olana değil, kaliteli olup ucuz olana yaklaşın. Aşağıda size stor perde kampanyaları sunulmuştur. Dileyen ziyaretçilerimiz göz atabilir.

Koçtaş Pliseli Kelebek Zebra Stor Perde fiyatı: 109,90 TL. Perdenin ölçüsü 60*200 cm. Firma bu modelinde aşağıdaki ölçülerde de perde satışı yapmaktadır:
60×200 cm, 80×200 cm, 100x200cm, 120×200 cm ve 140×200 cm.
Bu fiyat üzerinden 9 ay taksit seçeneği de bulunuyor. Koçtaş web sayfasına üye olarak online alışveriş yöntemi ile sipariş verebilirsiniz. Ürün şık tasarımının yanından güneşi engelleme özelliğine de sahiptir.
Taç stor perde indirimli kampanya fiyatı: 234,50 TL. Firma bu stor perde modelinde yüzde 30 indirim sağladığını ilan etmiş. Yani 100 TL lik bir kazancınız olduğunu iddia ediyor. Üründe kullanılan malzeme yüzde yüz polyesterdir. Ürün yıkamaya uygun olmadığı için nemli bez yada süngerle hafif şekilde silinebilir özelliğe sahiptir. Perdeyi satın aldığınızdan üç gün içinde kargoya teslim edilmektedir.

 

Tekzen stor perde indirimli kampanya fiyatı: 85,9 TL. Firma bu ürüne 9 taksit seçeneği de sunuyor. Ürünün kampanya harici fiyatı: 107,90 TL. Stor perdenin ölçüleri: 40*260 cm dir. Tekzen Mobilya bu ürünü sadece internet üzerinden online alışveriş yöntemi ile satmaktadır. Üründe kargo ücretsizdir. Kargo yapılan paketteki ürünler şu şekilde: Perde+Portray+Korniş Aparatı+Vida,Dübel.

Stor perdeler nasıl takılır? Bu konuda internette yayınlanan videoları izleyebilirsiniz. Bu videolarda stor perde takımı uygulamalı video görüntüleri mevcut.

Perdeler oda dekorlarında mühim oyun oynar. Perdeler yalnızca evlerinde değil bilindiği benzeri büro ve bürolarda da kullanılmaktadır. Tasarımı ve çeşitli renkleri ile stor perdeler hayatımıza baya girdi. Son Zamanlarda kullanılan stor perdeler öyle bir gelişti ki bir parmak ucu ile düğmesine basıp elektronik olarak açıp kapatabiliyorsunuz. Amerika’dan yurdumuza iştirak eden bu tür ürünler artık birçok hanede kullanılmaktadır. Bugün evimizin birçok odasında kolay bir şekilde kullandığımız stor perdeler çeşit çeşittir. Koton olarak, ahşap olarak veya benzeri tekstil mahsulleri ile çeşitli stor perdeler imal edilmektedir. Aklınıza gelemeyecek kadar bir birinden çeşitli ve farklı renkleri ile desenleri yer almaktadır .. Her haneye her eşyaya ve her odaya çeşitli biçimde kullanabilirsiniz. Stor perdeler kolay ,esnek ve çağdaş kumaşlardan ürütilmektedir. Stor perdelere merakınız var ise ve seviyorsanız evinizin öbür aksesuar mobilya ve duvar renklerine uygun çeşitli renklerdeki stor perdeleri seçmek tamamıyla sizlerin zevklerine kalıyor.
İşte size stop perde çeşitleri:

Resimleri tam boy görebilmek amaçlı lütfen üstlerine tıklayın.

Stor Perdeler

 

Bizim gösterdiğimiz size yalnızca bir kaç adet örnektir. Arzu ederseniz, farklı yerlerden de çeşitli ve çağdaş perdeleride seçebilirsiniz. Lavabonun içerisinde ,banyonuzun içerisinde veya kocaman bir leğenin içerisine koyarak ılık bir suyla bastırıyorsunuz. Üstüne detarjan döküp bir kaç saat suda kalmasını sağlıyorsunuz. Şayet aldığınız stor perdeleriniz beyaz renkte ise yıpratmayan bir çamaşır suyu veya beyazlatıcı kullanmalısınız . Bizzat kirlerini akıtıyor,ardından ise şayet ki temizlenmemişse küçük bir fırça yardımıyla hafifçe sürterek kirlerini çıkartabilirsiniz. Elbette ki fırçayı öncesinde detarjana bastırmamız gerekmektedir . Şayet ki temizlenmediğini görür iseniz tekrar aynı şeyleri yine yapmanız gerekmektedir. Başka Bir Deyişle bir daha detarjanlı suya batırıp bir süre beklemelisiniz. Temizlendiği hissettiğiniz an durulayıp perdelerin kurumaları için küvetin veya lavabonun veya duşun üzerine koyup süzülmesini bekleyin. Stor perdeler kuruduktan sonra mekanizmasına bir daha takıp camınıza asabilirsiniz. Başka Bir Deyişle stor perdeleri kullanmak ve temizlemek gayet kolaydır.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın