Tekzen Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları

110 views

Evinizin en değerli yaşam alanı olan salonunuzu en iyi şekilde dekore etmek istiyorsanız kısa yoldan Tekzen mobilya mağazasına uğrayarak bunu başarabilirsiniz.Tekzen salon takımını seçtiğiniz takdirde hem salonunuz baştan aşağı birbirine en uyum sağlayacak mobilya ürünleriyle donatılmış olacak hem de muhteşem bir şıklık elde edeceksiniz.Şıklık elbette görecelidir.Fakat uyum göreceli değildir.Salon takımı sayesinde bu uyumu en iyi şekilde yakaladığınızda hangi salon takımını seçeceğiniz sizin zevkinize ve tarzınıza kalmış.

Salon Takımı Modelleri

Tekzen’in geniş ürün yelpazesi sayesinde onlarca salon takımı içerisinden kendi zevk ve tarzınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz.Tabi ki seçerken beklentilerinizi de göz önünde bulundurmanız gerekir.En yüksek konfor ve muhteşem dekora sahip olmanın keyfini bir arada yaşarken aynı zamanda en önemli kriter olan gerçek kaliteyi de tadacaksınız.Uzun yıllar size eşlik edecek olan Tekzen salon takımlarıyla mutlu bir hayata ilk adımı atmış olacaksınız.Salon takımınızı Tekzen’den seçtiğiniz takdirde sizin de gördüğünüz gibi en iyi ev dekorasyonu için gerekli olan bütün kriterleri tamamlamış olacaksınız.

Tekzen-Salon-Takımları

Tekzen Mobilya koltuk fiyatları ürüne göre değişiyor. Tekli kanepe fiyatları 1000-2000 TL arasında seyrediyor. Köşe koltuklar da yine model ve ölçüye göre değişmektedir. Aşağıda örnek salon takımı modelleri sunulmuştur. Tekzen’in şu an satışta olan modelleri için resmi sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Tekzen salon takımlarından istediğiniz tarz ve modeli kolaylıkla bulabileceğinizi yukarıda belirtmiştik. 2019 yılıyla birlikte gelen yenilikleri merak ediyorsanız ise kısaca bahsedelim.Sade ve koyu renklerin yerini lüx ve açık renkler almış görünüyor.Altın rengi görünüme sahip salon takımı ve gökkuşağı renklerini içinde barındıran salon takımları 2019 yılıyla birlikte mağazada kendini göstermiş olup büyük bir ilgi görüyor.Fiyatları ise lüx görünüme sahip olan 9000 tl’yi bulurken,gökkuşağı modeli 6000 tl kadar tutuyor.

Mobilya Modelleri sitemizde yayınlanan salon takımları modelleri güncel satışta olmayabilir. Ve fiyatlar da güncel olmayabilir.

Tekzen Mobilya Salon takımları modelleri

Zen Home İstanbul Kanepe Krem
1.799,00 TL (KDV Dahil)

Zen Home Frida Köşe Takımı – Kahve
2.119,00 TL (KDV Dahil)

Zen Home Diego Köşe Takımı – Gri
2.199,00 TL (KDV Dahil)

Zen Home İstanbul Kanepe Kahve
1.799,00 TL (KDV Dahil)

Zen Home Diego Köşe Takımı – Krem
2.199,00 TL (KDV Dahil)

Zen Home Rüya Yataklı Kanepe – Pudra
1.999,00 TL (KDV Dahil)

Zen Home Serap Yataklı Kanepe – Krem
1.999,00 TL (KDV Dahil)

KANEPE MUYA 6/57 NEHIR KOSE 80*205CM TURKUAZ
2.099,00 TL (KDV Dahil)

Minar Esra Köşe Takımı Koltuk Bazalı Turkuaz

Zen Home İstanbul Kanepe Lacivert
1.799,00 TL (KDV Dahil)

 

 

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın