TV Ünitesi modelleri ve Fiyatları

146 views

Eskiden evlerimizde televizyonları koyacak ekipmanlar az olduğundan televizyonlarımızı masa yada sephalar üzerine koyardık. Şimdilerde ise bu görevi Tv üniteleri yerine getirmektedir.

Alfemo TV ünitesi modelleri 2019

Artık evlerimizde ihtiyaç haline gelen TV üniteleri birçok marka ve modelleriyle biz müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

 2019 Dekoratif TV ünitesi Modelleri

Günümüzde insanlar TV ünitelerini seçerken sadece TV için değil aksesuar olarakta kullanmaktadır. o nedenle  TV ünitesi seçimi yaparken duvarın ebatı ve rengi önemli birer unsurdur.

modern tv ünitesi modelleri

Vivense Siva TV Ünitesi fiyatı: 258 TL.

Evidea Minar Aleyna TV ünitesi fiyatı: 150 TL.

Koçtaş FLY İki Kapak Orta Raflı Tv Ünitesi Fiyatı: 220 TL.

Evmanya En Dizayn Arzu Sehpalı Tv Duvar Ünitesi fiyatı: 129,99 TL.

 2019 Kitaplık TV Ünitesi Modelleri

Birçok firma TV ünitesi modellerinde kampanya yapmaktadır. İndirimler ve taksit seçenekleri ücretsiz kargo gibi kampanyaları araştırmanızı tavsiye ederiz.

Dekoratif TV ünitesi Modelleri 2019

2019 Televizyon üniteleri geniş ve kullanışlı modellerine ilave olarak  daha şık ve küçük modellerini de üretmeye başlamıştır.Farklı  mobilya markaları  iki tasarım üzerinde defarklı modellerin üretimlerini de  yapıyor.

 2019 Tv ünitesi modelleri ve fiyatları

2019 TV duvar ünitesi modelleri renk konusunda da sizler bir hayli çeşitlilik sunmakta. Beyaz renkte tv üniteleri  kahverenkli ve siyah renkli tv üniteleri başlıca renkleri oluşturuyor.

Tv ünitesi modelleri ve fiyatları 2019

Duvar ünitesi fiyatları da  seçilen markaya ve seçilen modele göre farklılık göstermektedir. Biz de sizler için 2019 TV ünitesi çeşitleri ve fiyatları konusunda bir araştırma yaptık ve bir albüm hazırladık. İyi seyirler diliyoruz.

Koçtaş tv ünitesi modelleri 2019

Evinizin dekorunda köklü bir değişime ne dersiniz? Eski tv sehpalarını atın yerine yeni ve şık tasarımlara sahip dekoratif tv ünitesini yerleştirin. En modern tv ünitesi modellerinin yer aldığı Koçtaş ve İkea gibi mağazalardan evinize en uygun tv ünitesini satın alabilirsiniz.

Merinos TV ünitesi modelleri 2019

Tv ünitesi modelleri mobilyalarınıza uyum sağlayan en güzel renklerde ve tasarımlarda tercih edilmelidir. 2019 tv ünitesi modellerinde kişiye özel tasarım harikası ürünler ve aynı zamanda farklı kreasyonlara sahip tv ünitelerini bulabilirsiniz.

İkea Mobilya TV ünitesi modelleri 2019

Tv ünitesi fiyatları kullanılan malzemeye, ebatlara, desenlere ve üzerinde kullanılan dekoratif ürünlere göre farklılık göstermektedir. Bu dekor ürünlerini ayağınıza getiren sitemiz sayesinde en güzel görselleri galerimizden görerek inceleyebilirsiniz. Fiyatlar 300 TL’den başlayıp 3500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bütçenize göre model seçebilirsiniz. Sunta kaplama dediğimiz suntalam modeller en uygun modellerdir. Tabii ebat da çok önemli. 2. sırada MDF ürünler gelmektedir. MDF ler kaplama mı boya mı? Bu çok önemli. En pahalı ürünler boyalı ürünlerdir. Boyalı ürünler hem pahalı ve hem de kullanışı zordur. En ufak bir darbede boya zedelenir. Sıcak bir cisim değdiğinde yanar.

avonsofa tv ünitesi modelleri 2019

Tv ünitesi dekoratif modellerinde raflı, çekmeceli, camlı ve çeşitli renklere sahip tv ünitelerini bulabilirsiniz. En son moda tv ünitesi modellerinde sade modellerin yanı sıra daha şık ve daha gösterişli modelleri de bulabilirsiniz.

 2019 TV ünitesi modelleri

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın