En İyi Sağlam Çelik Kapı Modelleri ve Fiyatları

Çelik kapı neden alırız? Güvenliğimiz için. Son zamanlarda İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde hırsızlık vakaları artmaya başladı. Hırsızlarla ilgili gerekli müeyyide, yaptırım gücü, cezalar da yetersiz olunca hırsızlık adeta bir meslek haline geldi. Bu sebeple, çelik kapı, çift kilit, ısgara kilit, asma kilit, alarm, güvenlik kamerası gibi bir çok alternatif yöntemlerle evimizi yada iş yerimizi korumaya çalışırız. Çünkü çelik kapılar tek başına bir işe yaramıyor.

Çelik Kapıya Ne Kadar Güvenelim?

Bu yazımızda size onlarca sağlam ve dayanıklı çelik kapı modeli sunuyoruz. Pekiyi bu çelik kapılar hırsızlık için yeterli bir önlem mi? Asla değil. Şunu unutmayın ki, hırsızlığa karşı önlemler arttıkça, hırsızların da yöntemleri değişiyor ve gelişen yeni önlemlere karşı yeni yöntemler geliştirebiliyorlar. Nasıl ki bir çilingir her türlü kapıyı açabiliyorsa, hırsızlar da aynı şekilde en sağlam çelik kapıyı açabilecek kadar kendilerini geliştiriyorlar. Diyelim ki çelik kapıyı açamadılar. Bu defa, bina içinden yada yan binadan çatıya çıkıp teras katındaki evi soyuyorlar. Nasıl? Pimapen dediğimiz pencereler bir tornavida yardımı ile açılacak kadar basit yapıya sahip. En üst katta oturan insanlar kendilerini güvende hissettikleri için herhangi bir önlem almazlar. Aslında hırsızların en kolay soydukları ev modeli dublex dairelerdir.

Pekiyi ne yapmalıyız?

Elbette biz en güvenli çelik kapıyı tercih etmeliyiz. Ne de olsa soyacak diye, en kalitesiz ve basit açılır bir kapı da almayalım. İmkanlar doğrultusunda en güvenli şekilde önlemleri alalım. Yukarıda bahsettiğimiz konu, ne de olsa kaya gibi çelik kapı aldım. Artık hırsız giremez diyerek tedbirsiz kalmamak gerek. Bununla birlikte her ihtimale karşı evinizde değerli eşya, kıymetli evrak bırakmamaya gayret edin.

Ucuz Çelik Kapı Modelleri 2019

2019 Ucuz çelik kapı denince gerçekten ucuzlar mı merak edilir. Piyasadakiler gerçekten ucuzlar mı? Yada ucuz çelik kapı yok mu? Bunun gibi karışık sorular aklınıza gelebilir.

Bu tür soruların kapı almadan önce gelmesi doğaldır. Ucuz çelik kapı isteyen müşterilere neler söylenmesi gerektiği yada açıklamanın düzgünce yapılması gereklidir. Çelik kapı diye piyasada her türden kapı modelleri bulunuyor. Ancak bunların hepsi de çelik kapı olarak satılmaktadır.

Çeli kapı modellerinin çelik kapı olması için belirli bir imalat kurallarına göre üretilmesi gerekmektedir. Ayrıca bunların da bir maliyeti ve ederi olduğunu da unutmayın. Bundan dolayı da 2019 yılında piyasada ucuz çelik kapı diye dunulan kapılara dikkat edin.

Genelde ucuz çelik kapı modelleri mütaahhitlerin kiracılar oturacak diye aldıkları kapılarda olabiliyor. Yada ucuz çelik kapı arayanlar zor şartlar altında ev sahibi olanlarda olabiliyor.Ucuz çelik kapı kavramının artık değişmesi gerekmektedir. Çünkü aldığınız kapılara gerçekten güvenmelisiniz. Güvenle evinizi bekleyen kapınızın kaliteli olması önemlidir. 2019 Ucuz çelik kapı fiyatları piyasanın altında ise o kapının çok güvenli olacağına inanmayın. Kendinizi kandırmayın.

Sizi gerçekten hırsızlardan ve malınız ile canınızı koruyabilecek bir çelik kapı gerekmektedir.Ucuz çelik kapıların imalat esasına uyarak mı yoksa aksi durumlarda mı üretildiğinden emin olamazsınız.Ancak yinede ucuz çelik kapı diyorsanız bunun tüm sorumluluğu size aittir.

Ucuz çelik kapı fiyatları 2019

Çelik kapıların fiyatları 800 TL’den başlıyor. Ev kapısı yada dükkan kapısı farketmiyor. İş yerinize, büro yada ofisinize alacağınız kapının özelliklerine göre fiyatlar da artıyor. Örneğin

  • Koçtaş çelik kapı fiyatı: 950 TL.
  • Buhause çelik kapı fiyatı 700 TL. Fakat yine Bauhaus’da 4879 TL’ye çelik kapı bulunuyor.
  • Sur çelik kapı fiyatları ve Kale çelik kapı fiyatlarını da incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın