Vivense Mobilya İndirimli Yatak Odası Kampanyaları

184 views

Vivense Yatak Odası Takımları

Vivense sunmuş olduğu  şık yatak odası takımı alternatifleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Eğer ki sizde yatak odanızda bir yenilik yapmak istiyorsanız Vivense yatak odası takımları tam size göre diyebiliriz. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Vivense mobilya indirimli yatak odası kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.  Eğer ki sizde yatak odanızda şıklığa ve rahatlığa önem veriyorsanız Vivense yatak kampanyalı yatak odası takımları tam size göre.

Vivense İndirimli Yatak Odası Kampanyaları 2019

Vivense Madrid Yatak Odası Takımı

Madrid Yatak Odası takımı; komodin, dolap, şifonyer ayna, bazalı karyola, tv’li dolap, normal dolap, Vivense yatak, çamaşırlık ve televizyonlu dolaptan oluşmakta. Bu yatak odası takımı dolaplarında bulunan televizyonla ve yatağının rahatlığı ile tam bir konfor sunuyor. Tasarımı yalın olan bu yatak odası takımı, işlev açısında da oldukça iyi. Bu yatak odası modelini %21 indirimle 6.490 TL’ye alabilirsiniz.

Vivense Moda Yatak Odası Takımı

Moda Yatak Odası Takımı Bu yatak odası takımını 2 Adet Komodin 1 adet şifonyer-ayna, puf, gardırop, karyola, baza sistemi, vivense yatak, şifonyer-ayna ve komodin meydana getiriyor. Eğer ki yatak odanızda sıcak bir atmosfer istiyorsanız bu takım tam size göre. Ceviz rengi kullanılan yatak odası takımı oldukça doğal. Ayrıca bulundurduğu ekstra dolaplar sayesinde depolama konusunda oldukça kullanışlı. Bu yatak odası takımını indirimli fiyatı ile 3.490 TL’ye alabilirsiniz.

Vivense Rozela Yatak Odası Takımı

Rozela Yatak Odası Takımı Birinci malzeme kalitesi ile üretilen bu yatak odasının takım içeriğinde 1 adet gardırop,1 adet karyola,1 adet şifonyer ayna,2 adet komodin yer almakta. 2 farklı renk kombinin kullanıldığı yatak odası odanıza çok şık bir görünüm katıyor. Ayrıca depolama konusunda da oldukça işlevli olan bu yatak odası takımı indirimli fiyatı ile 3.990 TL’ye satılıyor.

Vivense Cumba Yatak Odası Takımı

Cumba Yatak Odası Takımı Adeta ay ışığının bir yansıması olan cumba yatak odası takımı, 1 adet gardırop, 1 adet karyola, 2 adet komodin ve 1 adet şifonyer + aynasından oluşuyor. Beyaz lake üzerinde yer alan pastel geçişler odanızın daha canlı görünmesine neden oluyor. Ayrıca çok konforlu olan bu yatak odası takımı depolama alanı konusunda da oldukça iyi durumda.

Vivense Urban Yatak Odası Takımı

Urban Yatak Odası Takımı Yatak odam ferah ve modern olsun diye kişiler kesinlikle urban yatak odası takımını kaçırmamalı. Şifonyer ve yatak başlığında yer alan yuvarlak şekiller ve gardırop üzerinde ki süslemeler güzel bir görünüm katıyor. Ayrıca yatak odası takımlarından önemli unsur olan depolama konusunda da oldukça işlevli. Bu yatak odası takımını indirimli fiyatı ile 3.490 TL’ye almanız mümkün.

Vivense Bursa Yatak Odası Takımı

Bursa Yatak Odası Takımı Eğer ki doğal bir tasarımı seviyorsanız Bursa yatak odası takımına kesinlikle göz gezdirmelisiniz. Bu yatak odası takımı 1 adet gardırop,1 adet karyola,1 adet komodinden oluşmakta. 2019 model olan bu takımı indirimli fiyatı sayesinde 3.450 TL’ye almanız mümkün.

Vivense Melisa Yatak Odası Takımı

Melisa Yatak Odası Takımı Mor ve beyaz rengin bir arada kullanıldığı yatak odası takımı adeta gözlerinizi büyülüyor. Melisa yatak odası takımı 1 adet Gardırop 1 adet karyola 2 adet komidin 1 adet şifonyer 1 adet puf’dan oluşuyor. Siz de odanızın canlı ve şık görünmesini istiyorsanız kesinlikle bu modele göz gezdirmelisiniz. Bu takımı %39 indirimli fiyatı ile 2.990 TL’ye alabilirsiniz.

 

 


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın