Weltew İndirimli Salon Takımı Kampanyaları

266 views

Weltew mobilya,  ilk olarak 1996 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektörüne giriş yapmıştır. Üretim faaliyetlerine başlayan ve hedefler sonucunda ilerleme kaydeden firma büyüme trendiyle,  gün geçtikçe adından iyice söz ettirmeye başlamıştır. Modern tesisleri haricinde 400’ü aşkın personeliyle  hizmet veren weltew mobilya, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet  yatak üretimi yapabilmektedir. Başarılı hizmeti ve sunduğu malzeme ile mobilya sektörünün önemli isimleri arasında girmeyi başarmıştır. Salon takımı arıyorsanız Weltew Salon Takımları tam size göre. Şimdi size bu yazımızda Weltew İndirimli Salon Takımı Kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Sipariş vermeden önce teyit etmeyi unutmayınız. Güncel maliyet ve şartlara göre modeller ve fiyatlar güncel olmayabilir.

Weltew Salon Takımı Kampanyaları 2019

Weltew Rachel Salon Takımı
Rachel Salon Takımı
Ahşap torna ayaklı, doğal kaplamalı cevizle donatılan Rachel Salon Takımı, görüntüsü ve şıklığıyla adeta odanıza çok farklı bir görünüm katacak. Ayrıca yatağa dönüşebilen bu model misafirleriniz geldiğinde size çok avantaj sağlayacak. Bu modeli indirim sayesinde 5.728,70 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
Weltew Salon Takımı Modeli Natalee
Natalee Salon Takımı
Modern çizgilerin yer aldığı ve rengi ile büyüleyen Natalee Salon Takımı, bu zaman kadar görebileceğiniz en şık modeller arasında yer alıyor. Rahatlık konusunda oldukça üst seviye deneyim sunan bu muhteşem modele indirim sayesinde 5.038,50 TL’ye sahip olabilir ve taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
Weltew Salon Takımı Napoli Model
Napoli Salon Takımı
Farklı farklı renklere sahip olan Napoli Salon Takımı, farklı tasarımı ve farklı tarzı ile dikkatleri oldukça çekmekte. Bu muhteşem modeli satın alarak odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Kolay bir mekanizmaya sahip olan bu modeli indirim sayesinde 5.910,52 TL’ye alabilir ve 521,26 TL den başlayan taksitlerden de yararlanabilirsiniz. Bu ürünün normal fiyatı ise 6.974,39 T.
Weltew Salon Takımı Modelleri Magnum
Magnum Salon Takımı
Kollarındaki klapalar ayakları ile bir bütün olan Magnum Salon Takımı, ahşap ceviz işçiliğinin en güzel örneklerinden bir tanesi. Farklı renk kombinleri ile karşımıza çıkan bu model mekanınıza canlılık katacak. Şık bir model istiyorsanız bu ürünü kaçırmamalısınız. Bu muhteşem modele 4.909,15 TL gibi bir rakama sahip olabilir taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
Weltew Loft Salon Takımı
Loft Salon Takımı
Ahşap ceviz ayaklı, doğal kaplamalı ceviz klapalara sahip olan Loft Salon Takımı, farklı rengi ile dikkatleri üzerine çekecek. Odanıza canlılık katacak bir salon takımı istiyorsanız bu modele kesinlikle göz atmalısınız. Weltew mobilyanın yaptığı indirim sayesinde bu muhteşem modele 5.385,86 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de mevcut.
Weltew Jazz Salon Takımı Modeli
Jazz Salon Takımı
Diğer modellere göre oldukça farklı bir renge sahip olan Jazz Salon Takımı, mekanınızda nostaljik ve şık bir görünüme neden olmakta. Gerçekten şık ve farklı bir model arayışı içerisindeyseniz bu ürüne göz atmanız gerekiyor. Bu muhteşem model sizi kendisine hayran bıraktıracak. Weltew mobilyanın yapmış olduğu indirim sayesinde bu ürünü 4.701,10 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Weltew Delux koltuk takımı fiyatları ile insanlara en iyi seçen ekleri sunabilmek adına sürekli olarak çok daha iyi imkanlar üzerine yöneliyor. Tahmin edebileceğiniz üzere sitemizin içeriklerinin hemen hemen tamamı bilgi vermeye yönelik olduğundan dolayı resim galerileri ile de sizleri bilgilendirmek en büyük amaçlarımızdan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Her geçen gün büyüyoruz ve büyüdükçe çok daha iyi seçenekleri sizlere sunuyoruz. Yukarıdaki resim galerisi içerisinde ihtiyacınız olan tüm seçenekleri çok daha rahat bir şekilde bulabilmek adına sizlere yardımcı olacak. Yorumlarınızı bizlere konularımızın altından sorunsuz bir şekilde iletebilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın