Weltew İndirimli Yemek Odası Takımı Kampanyaları

88 views

Weltew İndirimli Yemek Odası Takımı Modelleri

Weltew mobilya,  ilk olarak 1996 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektörüne giriş yapmıştır. Üretim faaliyetlerine başlayan ve hedefler sonucunda ilerleme kaydeden firma büyüme trendiyle,  gün geçtikçe adından iyice söz ettirmeye başlamıştır. Modern tesisleri haricinde 400’ü aşkın personeliyle  hizmet veren weltew mobilya, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet  yatak üretimi yapabilmektedir. Eğer ki yemek odası takımı arıyorsanız Weltew’in mağazalarına giderek bin bir çeşit içerisinde kendinize uygun olan modeli seçebilirsiniz. Weltew yemek odası takımları şıklığı ve rahatlığı ile sofranıza neşe katacak. Şimdi daha fazla uzatmadan weltew indirimli yemek odası takımı kampanyaları nelermiş görelim.

Weltew  Yemek Odası Takımı Kampanyaları 2019

Weltew Petra Yemek Odası Takımı
Petra Yemek Odası Takımı
Beyaz rengin asilliğini en güzel şekilde yansıtan Petra Yemek Odası Takımı, saraylara layık tarzı ile misafirlerinizi adeta büyüleyecek. Oldukça konforlu sandalyelere sahip olan bu model, keyifle rahat bir şekilde yemek yemenize olanak sağlayacak. Bu muhteşem modeli yapılan indirim sayesinde 4.417,06 TL’ye alabilirsiniz. Farklı farklı taksit seçenekleri de mevcuttur.
Weltew Yemek Odası Takımı Estela Modeli
Estela Yemek Odası Takımı
Beyaz rengin kullanıldığı Estela Yemek Odası Takımı, sahip olduğu dekoratif çizgileri ve modern tarzı ile odanıza bambaşka bir farklılık katacak. Bu muhteşem model yemeklerinize ayrı bir tat katacak. Bu modeli indirimli fiyatına satın alabilirsin. Bu ürünün indirimli fiyatı ise 5.551,40 TL.
Weltew Yemek Odası Takımı
Hitit Yemek Odası Takımı
Krem ve kahverengi renginin muhteşem uyumunu gözler önüne seren Hitit Yemek Odası Takımı, duvar ünitesi, gümüşlük, konsol, sandalye, takım, takım sandalyesiz ve yemek masasından meydana gelmektedir. Yemeklerinize lezzet katacak olan bu modeli indirim sayesinde 4.349,21 TL’ye almanız mümkün. Taksit fırsatları da mevcut.
Weltew Yemek Odası Takımı Modeli Natalee
Natalee Yemek Odası Takımı
Oldukça dekoratif çizgilere ve farklı sandalye kumaşlarının kullanıldığı Natalee Yemek Odası Takımı, beyaz rengin asilliğini ve güzelliği öne seren en güzel örneklerden bir tanesidir. Sizde bu modeli almak isterseniz indirimli fiyatı ile 5.404,86 TL’ye alabilirsiniz. Normal fiyatı ise sadece 6.377,72 TL. Taksit imkanları da mevcuttur.
Weltew Miray Yemek Odası Takımı
Miray Yemek Odası Takımı
Parlak Aytaşı ve doğal desenlere sahip olan Miray Yemek Odası Takımı, modern ve klasik çizgiler ile odanızda çok ayrı bir atmosfer yaratacak. Depolama konusunda da oldukça avantaj sağlayan bu model misafirleriniz geldiğinde size çok büyük kolaylık sağlayacak. Bu modeli indirim sayesinde 5.863,48 TL’ye satın alabilirsiniz. Taksit imkanları da vardır.
Weltew Yemek Odası Takımı Akustik
Akustik Yemek Odası Takımı
Ceviz ile antrasit rengin uyumu ile müşterilerin karşısına çıkan Akustik Yemek Odası Takımı, ahşap torna ayaklar ve gövde rengi ile oldukça dikkat çekmekte. Gerçekten şıklığa önem veren birisiyseniz bu modele göz atmalısınız. Oldukça şık olan bu modeli indirimli fiyatı ile 7.888,83 TL’ye alabilirsiniz. Bu ürünün normal fiyatı ise 9.308,79 TL.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın