Weltew Mobilya İndirimli Genç Odası Takımı Kampanyaları

106 views

Weltew Mobilya İndirimli Genç Odası Takımı Kampanyaları

Weltew mobilya,  ilk olarak 1996 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektörüne giriş yapmıştır. Üretim faaliyetlerine başlayan ve hedefler sonucunda ilerleme kaydeden firma büyüme trendiyle,  gün geçtikçe adından iyice söz ettirmeye başlamıştır. Modern tesisleri haricinde 400’ü aşkın personeliyle  hizmet veren weltew mobilya, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet  yatak üretimi yapabilmektedir. Başarılı hizmeti başta olmak üzere kullanmış olduğu malzeme kalitesi ile, sürdürdüğü kurumsallaşma faaliyetleriyle  insan odaklı olan işler yapmaktadır.  Yüksek üretim yapan weltew mobilya sunmuş olduğu hizmetle ve kaliteli ürünleri sayesinde ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca yurt dışına da ihracat yapan weltew mobilya ülkemize önemli bir kazanç sağlamaktadır. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Weltew Mobilya indirimli genç odası takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Weltew Mobilya İndirimli Genç Odası Takımı Kampanyaları 2019

Aşağıdaki verilen genç odası fiyatları güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce fiyat alınız.

Weltew Minero Çocuk Odası Takımı
Minero Çocuk Odası Takımı
Beyaz rengin hakim olduğu minero çocuk odası takımı, çalışma masası, dolap, karyola aksesuarı, karyola başlık, keson, kitaplık, komodin,şifonyer, takım başlıklı, takım bazalı ve takım karyoladan oluşuyor. Bu modeli indirimli fiyatı ile 3.180,52 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de bulunmakta.
Weltew Natalee Genç Odası Takımı
Natalee Genç Odası Takımı
Beyaz rengin asaletini gösteren natalee genç odası takımı, boy aynası, 3 kapılı dolap, çamaşırlık, çalışma masası, karyola, komodin ve şifonyerden oluşuyor. Country tarzının kullanıldığı bu modeli indirimli fiyatı ile 3.274,59 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.
Weltew Plus Genç Odası Takımı
Plus Genç Odası Takımı
2 renk kombinasyonun yer aldığı plus genç odası adeta mekanınıza ayrı bir hava katıyor. Plus genç odası, 2 kapılı dolap, 3 kapılı dolap, çalışma masası, karyola, kitaplık ve komidinden meydana gelmekte. Güzel bir çocuk odası takımı arıyorsunuz bu model tam size göre. Bu modeli indirimli fiyatı ile 2.932,21 TL’ye alabilirsiniz.
Weltew İbiza Çocuk Odası Takımı
İbiza Çocuk Odası Takımı
Beyaz rengin saflığını yansıtan ve şıklığı ile gözlerinizi alacak olan ibize çok odası takımı mekanınıza ferah bir hava katacak. Bu modeli almak isterseniz indirimli fiyatı ile 3.664,42 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
Weltew Red Car Çocuk Odası Takımı
Red Car Çocuk Odası Takımı
Avrupa Birliği standartlarına uygun, insan sağlığına zarar vermeyen maddelerden üretilmiş olan red car çocuk odası takımı, elbise dolabı, şifonyer, çalışma masası ve karyoladan oluşuyor. Her çocuğun isteyeceği bu modeli indirimli fiyatı ile 3.708,48 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca yer alan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.
Weltew Pink Çocuk Odası Takımı
Pink Çocuk Odası Takımı
Pembe rengiyle adeta her kız çocuğunu kendine çeken pink çocuk odası takımı, insan sağlığınıza zarar vermeyen maddelerden üretilmiştir. Ayrıca bu model geniş iç hacmine sahip olması sebebiyle depolama konusunda da size yardımcı olur. Bu modeli indirimli fiyatı ile 2.721,19 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca yer alan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Bu model, elbise dolabı, karyola başlık, şifonyer, çalışma masası, tek kişilik baza ve kitaplıktan oluşuyor.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın