Weltew Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımı Kampanyaları

118 views

Weltew Mobilya Yatak Odası Takımları

Weltew mobilya,  ilk olarak 1996 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektörüne giriş yapmıştır. Üretim faaliyetlerine başlayan ve hedefler sonucunda ilerleme kaydeden firma büyüme trendiyle,  gün geçtikçe adından iyice söz ettirmeye başlamıştır. Modern tesisleri haricinde 400’ü aşkın personeliyle  hizmet veren weltew mobilya, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet  yatak üretimi yapabilmektedir. Başarılı hizmeti ve sunduğu malzeme ile mobilya sektörünün önemli isimleri arasında girmeyi başarmıştır. Eğer ki şık,rahat ve konforlu bir  ürün istiyorsanız weltew yatak odası takımları tam size göre. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen yatak odası takımları çok geniş bir yelpazeye sahip. Şimdi bu yazımızda siz takipçilerimize Weltew mobilya indirimli yatak odası takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. 

Weltew Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımı Kampanyaları 2019

Weltew Petra Yatak Odası Takımı

Petra Yatak Odası Takımı
Muhteşem iki rengin kullanıldığı bu yatak odası takımı, mekanınıza çok şık ve güzel bir görünüm katacak. Gerçekten yatak odam konforlu olsun ve şıklığından taviz vermesin diyorsanız bu ürünün tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürüne indirimli fiyatıyla 4.675,44 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 ay taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Weltew Estela Yatak Odası Takımı

Estela Yatak Odası Takımı
Rahatlık konusunda asla taviz vermeyen bu muhteşem yatak odası takımı; baza,benç,dolap,başlık,komodin ve şifonyeden meydana gelmektedir. Bu ürün depolama konusunda da oldukça avantaj sunmakta. Gerçekten evinize alabileceğiniz en güzel modellerden bir tanesi. Bu modele 5.050,01 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Weltew Hitit Yatak Odası Takımı

Hitit Yatak Odası Takımı
Genellikle krem renginin ağır olduğu hitit yatak odası adeta mekanınıza girdiğinizde gözlerinizi alacak. Depolama konusunda size bir çok avantaj sunan bu ürün; karyola, şifonyer,dolap,komodin ve başlık’dan meydana geliyor. Gerçekten sağlam bir şey almak istiyorsanız kesinlikle bu ürüne göz atmanız gerekmekte. İndirimli 4.713,57 TL’ye satılan bu modeli 12 taksitle almanız mümkün.

Weltew Çırağan Yatak Odası Takımı

Çırağan Yatak Odası Takımı
Adeta saraylara layık olan bu model şıklığı,rengi,zarifliği ve rahatlığı ile kullanıcılarını büyülemekte. Öyle bir yatak odam olsun ki herkes kıskansın diyorsanız bu model gerçekten yatak odanıza giren herkesi kıskandıracak. Temizleme konusunda da size oldukça kolaylık sağlayan çırak yatak odası takımı indirimli fiyatı ile 7.022,05 TL’ye satılmakta. Ayrıca 12 taksit seçeneğide bulunuyor.

Weltew Hanedan Yatak Odası Takımı

Hanedan Yatak Odası Takımı
Beyaz renginin hakim olduğu bu yatak odası takımı evinize ayrı bir hava katarak odanızı ferahlatacak. Beyaz bir yatak odası takımı istiyorsanız kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederim. Bu ürün; başlık,karyola aksesuarı, dolap,komodin ve şifonyerden oluşuyor. Bu modele sahip olmak istiyorsanız indirim sayesinde 5.225,44 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Weltew Natalee Yatak Odası Takımı

Natalee Yatak Odası Takımı
Çicekli desenleri ile adeta içinizi açacak olan natalee yatak odası takımı, başlık,çamaşırlık,komodin,şifonyer ve dolaptan meydana geliyor. Gerçekten alabileceğiniz en iyi ürünlerden bir tanesi. Yaklaşık olarak 4.440,69 TL olan bu ürünü taksit seçenekleriyle almanız mümkün.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın